Christophe Beck - Ant-Man

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#121 Post autor: Mystery » sob lut 18, 2023 11:48 am

oczekuję więc po prostu kolejnego Ant Mana, a nie jakiejś rewolucji czy wstępu do kolejnych Avengersów
No właśnie ponoć nie jest to kolejny Ant-man, a bardziej przystanek przed Avengers, no ale niedługo przekonasz się na własnej skórze. Film dostał od kiniarzy w USA ocenę B, tylko jeden film MCU dostał tak słabą notę od widzów, Eternals które z kin na całym świecie zgarnęło 402 mln. Wygląda na to, że Ant-man już po pierwszym weekendzie uzbiera ponad połowę tej kwoty, ale z takimi reckami i opiniami, może być nawet ciężko osiągnąć wynik drugiej mrówki 622 mln, co dla studia będzie oznaczać porażkę.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#122 Post autor: Ghostek » sob lut 18, 2023 12:16 pm

To że będzie ciężko z 600 mln to widać po tendencji ostatnich Marveli do zgarniania kroci w weekend otwarcia, a dalej już 60-70% spadki.
Obrazek

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2994
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#123 Post autor: qnebra » sob lut 18, 2023 13:09 pm

Będzie zabawnie jak już w drugi weekend Ant Man 3 straci pierwsze miejsce w box office. Wchodzi wtedy Cocaine Bear.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#124 Post autor: Ghostek » sob lut 18, 2023 13:22 pm

qnebra pisze:
sob lut 18, 2023 13:09 pm
Będzie zabawnie jak już w drugi weekend Ant Man 3 straci pierwsze miejsce w box office. Wchodzi wtedy Cocaine Bear.
Mocno wątpliwe. Od lewa do prawa trąbią że otwarcie dla tego tytułu będzie w granicach 10-12 mln. Gdyby to ruszyło z kopyta do 4,5 tys kin w USA to może i jakieś większe liczby mógłby kokainowy misio ugrać, a tak nawet jeżeli będzie 20 mln to będzie mega sukces. Więc chciał czy nie chciał Mrówkoczłowiek jeszcze sobie pobryluje co najmniej tydzień jako lider BO. No ale 3ci weekend otwarcia zapewne będzie już należał do Creeda III.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#125 Post autor: Ghostek » sob lut 18, 2023 18:13 pm

Napiszę to tak.
Racja jet jak dupa. Każdy ma swoją. I nie ma co się licytować. Dla mnie Eternals to kupa, dla kogoś innego dzieło. Rzecz gustu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#126 Post autor: Adam » sob lut 18, 2023 18:42 pm

Eternals kupa.
AntMan 3 mi się podobał, ale najsłabszy z trylogii. Hejt na ten film jest grubo przesadzony. ŚWIETNE efekty i wizuale. SŁABE 3D w IMAXie. Fajny score. Dobra 2 scena po napisach, już wiemy kto będzie drugim Thanosem.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2847
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#127 Post autor: swordfish » ndz lut 19, 2023 08:35 am

U mnie czeka w kolejce do obejrzenia. Na razie byłem bombardowany zwiastunami przed każdym seansem. Nie podoba mi się nowa fryzura Evangeline Lily. Wygląda bardzo staro i w pierwszej chwili jej nie rozpoznałem. A przecież to była fajna laska, która zapowiadało się, że może stać się nową super gwiazdą wymienianą na równi z Angeliną Jolie czy Jennifer Lawrence. Nie wiem co nie piknęło, ale mimo uczestnictwa w "Hobbicie" i w uniwersum "Avengers" nie ma większych angaży.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#128 Post autor: Adam » ndz lut 19, 2023 09:00 am

Hojłód nie lubi antyszczepów jak ona.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#129 Post autor: Mystery » ndz lut 19, 2023 09:05 am

Bo to trochę drewniana aktorka, całe życie kojarzona głównie z Lost, od którego minęło już naście lat. Później wzięto ją na drugi plan Hobbita i Ant-Mana, gdzie jej postać przez lata trochę się rozrosła. Teraz jest grubo po czterdziestce, a jak wiemy takie aktorki w Hollywood nie mają łatwo, a ten fryz z ostatniego filmu na pewno jej nie pomoże :P

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#130 Post autor: Adam » ndz lut 19, 2023 09:21 am

Co do wieku, to jednak obecnie te aktorki mają znacznie więcej możliwości i ról, niż 20 lat temu. No ale ona do swojej metryki dokłada sobie kolejne 20 lat, stylizując się na J. Lee Curtis - na premierze AntMana 3 :

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#131 Post autor: Mystery » ndz lut 19, 2023 09:44 am

Z tym wiekiem to prawda, ale ona była głównie kojarzona z ładnej buzi w kinie akcji, a teraz o jakieś przestawienie się będzie ciężko, tym bardziej jak wspomniałem jakiegoś wielkiego talentu i czy super rozpoznawalności nie ma, a teraz jak widać i zaczyna też brakować innych atutów, ale po Lost nigdy nie wróżyłem jej większej kariery, a na zaledwie 10 występów po tym serialu zagrała w dwóch dużych uniwersach, także i tak może być wdzięczna losowi, bo z całej obsady Lost ona najlepiej potrafiła przebić się do Hollywoodu.

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2847
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#132 Post autor: swordfish » ndz lut 19, 2023 10:07 am

Teraz doczytałem, że jest aktywistką ruchów antyszczepionkowych. Przy dużych produkcjach jest to ważny wymóg, aby mieć aktualny certyfikat szczepienia. W ogłoszeniu do statystowania w preqeulu "Igrzysk śmierci" we Wrocławiu były trzy punkty. Młody wiek (max. 40 lat), znajomość języka angielskiego i aktualny certyfikat szczepienia. I oczywiście trzeba było przejść casting.

Faktycznie jej podstawa i oszpecanie się nie pomagają w karierze. Zostaną jej role u reżyserek feminazistek walczących o prawa kobiet lub granie w niszowych horrorach klasy B. Może być traktowana tak jak u nas Edzia Górniak.

Jej poziom gry raczej nie odbiega od Mily Kunis czy Jennifer Aniston.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#133 Post autor: Mystery » ndz lut 19, 2023 10:19 am

Hollywood jest pełne hipokrytów, jedym wybacza, drugim nie, ta raczej jest w tej pierwszej grupie, która musi przynosić kasę jak nowa Czarna Pantera czy Shazam :wink:

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#134 Post autor: Ghostek » ndz lut 19, 2023 18:29 pm

Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#135 Post autor: lis23 » wt lut 28, 2023 23:18 pm

Film jest całkiem fajny, na pewno nie jest to najgorszy film Marvela, dwa pierwsze "Thory" są najgorsze a to jest, moim zdaniem, poziom trzeciego "Iron Mana" czy pierwszego "Doctora Strange'a".
Zaskoczyło mnie to, jak szybko akcja przeniosła się do Wymiaru Kwantowego, gdzie wizualnie i stylistycznie dostaliśmy taki miks "Johna Cartera", "Strażników Galaktyki", "Mad Maxa" i "Strange World" Disneya ;)
Jest tu kilka ciekawych wizualnie pomysłów ale jest też jedna z najgorszych rzeczy w MCU od jego samego początku, mianowicie:
Spoiler:

Kang jest całkiem spoko jako czarny charakter i zastanawia mnie teraz,
Spoiler:
Ciekawe, jak się to teraz rozwinie, nie widziałem jeszcze "Lokiego" ale teraz chyba nadrobię ;)
Muzycznie było całkiem ok i było tu chyba więcej tematu Ant Mana niż w poprzednich dwóch filmach.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ