HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#121 Post autor: Paweł Stroiński » czw paź 30, 2014 20:45 pm

Od kiedy to Hans wydaje swoje score'y chronologicznie?

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#122 Post autor: Adam » czw paź 30, 2014 20:51 pm

ale może ten akurat będzie - "bo chce żeby wyjątkowo poznać muzę dopiero po filmie i takie tam". jesli nie to stawiam bardziej na sytuację jak z Bondami expanded ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#123 Post autor: Tomek » czw paź 30, 2014 21:59 pm

Widzę, że niezły cyrk Hans jeszcze przed premierą robi - najpierw newsy o późniejszym wydaniu, teraz to o kilku wersjach wydania... "Interstellar" na pewno zrobi jedną rzecz właściwie - ludzie dowiedzą się co do Koyaanisqatsi i Glass, i może się nawet z tym zapoznają :D

Natomiast ten box ze świecidełkami to jedna z największych bzdur chyba jakie widziałem jeżeli chodzi o wydania soundtrackowe, choć sam lubię jakieś ładne i ekskluzywne albumy. Kompletnie nie praktyczne, pewnie połamie się już przy wysyłce i będzie taki sam fail jak przy niesławnym boxie Burton/Elfman :P ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33889
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#124 Post autor: Wawrzyniec » pt paź 31, 2014 02:12 am

Dlaczego od razu cyrk? :? Jak na razie jedyny kompozytor, który postępuje wedle mojego gustu. I szalenie mi się podoba, że wydania ukażą się tak późno po premierze. Nie jestem fanem, kiedy przed premierą filmu już znana jest muzyka. Film się jeszcze nie pojawił, ale ludzie już po klipach oceniają, że muzyka słaba, gdyż wszystko brzmi podobnie i nieciekawie, a potem kiedy przyjdzie co do czego to w pierwszym rzędzie się po autografy wybijają.

I też nie przesadzajmy z tym Glassem. Ktoś coś wspomniał o Koyaanisqatsi, ale tak naprawdę na razie nikt z nas, nawet Paweł, nie wie o tej muzyce co mnie bardzo cieszy. Zobaczymy i przesłuchamy. Właśnie, taka ma być ko kolejność, tylko taka.
I zamiast już się doszukiwać samych negatywnych aspektów należy patrzeć optymistycznie w gwiazdy. Ja tak czynię i liczę, że Hans Zimmer stworzy score, który mnie zachwyci.

In Nolan and Zimmer (WE) I Trust!
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#125 Post autor: Adam » pt paź 31, 2014 07:31 am

najwazniejsze że w dobie coraz mniejszych nakładów i wydań tłoczonych muzy filmowej, są jeszcze ludzie którym chce się tworzyć tłoczone coś specjalne. a narzekanie jest totalnie nie na miejscu, bo tutaj ludzie mają wybór. nikt nikogo nie zmusza do kupna wypasionego wydania. jakby tylko takie było to ok, słowem bym się nie odezwał.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#126 Post autor: Tomek » pt paź 31, 2014 13:22 pm

Wawrzek, ja nie stałem w żadnym rzędzie do Zimmera po autografy, bo nawet takiej szansy nie było ;-) A i tak dałbym mu do podpisu jakieś starsze prace :P

OK, mi to również się podoba, że wydaje później płytę, ale znowu - czy musi być wokół tego tyle zamieszania :roll: ?

Nie bronię Wam kupować tego świecidełka, Wasze pieniądze, mówię jedynie, że wygląda to kompletnie nie praktycznie. Bardziej jak zabawka jakaś czy gadżet. Strach będzie z tego płyty wyciągnąć, nie mówiąc już o kartonowych wkładkach i rysowaniu się potencjalnym płyt (o czym wspominał Tomek Goska). Mają tyle miejsca w tym pudełku, mogli np. zrobić digipacka z tacką choćby. Ale pewnie ważniejsze były 'gwiazdy'. Niech powstają edycje kolekcjonerskie, ale żeby jeszcze powstawały z głową (kolejny raz przypomnę niesławny box Burton-Elfman).
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#127 Post autor: Templar » pt paź 31, 2014 13:55 pm

To nie ma być praktyczne, tylko ma zajebiście wyglądać, a patrząc na wizualizację to tak właśnie będzie :P Jak chcesz coś praktycznego to masz podstawowe wydanie w digipaku. A płyt to i tak za bardzo wyciągać nie będę, bo po raz kolejny Hans wydaje aplikację Z+ z wersjami DTS Headphone:X, także słuchanie w tym wypadku CD to tak jakby zamiast CD słuchać MP3 w jakości 64 kbps :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#128 Post autor: Paweł Stroiński » pt paź 31, 2014 14:08 pm

Ja na pewno zapoznam się z finalną wersją, ale będę raczej miał wersję pierwotną :) I pewnie niektóre rzeczy z roszerzenia wskoczą na Spotify. Tak robię ze Spideyem 2 :)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#129 Post autor: Templar » pt paź 31, 2014 14:12 pm

W komentarzach na stronie gdzie można zamówić kolekcjonerkę jakiś koleś napisał, że dostał maila od Sony potwierdzającego wydanie kolekcjonerki w Europie w grudniu. Czyli pewnie wyjdzie w tym samym czasie co w USA, bo tam też te wydanie będą wysyłać dopiero za 8-10 tygodni.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#130 Post autor: Adam » pt paź 31, 2014 14:59 pm

pytanie tylko czy papier nie będzie gorszy, bo z Mosem potrafili w EU metalowe pudełko zamienić na tekturowe :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#131 Post autor: Templar » pt paź 31, 2014 15:31 pm

No właśnie, tak samo też jest z Hobbitami, u nas Sony dało gorsze wersje. Ale też czasem dają dokładnie to samo jak np. kolekcjonerka HPDH1 o której wspomniał hpek i też była przy okazji dużo tańsza. No cóż, trzeba poczekać, jak odwalą u nas jakąś lipę to się z USA zamówi :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#132 Post autor: Ghostek » pt paź 31, 2014 15:31 pm

Hobbity wydaje Universal.
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#133 Post autor: Templar » pt paź 31, 2014 15:50 pm

A sorry, rzeczywiście, myślałem, że skoro w USA WaterTower to u nas Sony :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#134 Post autor: Ghostek » pt paź 31, 2014 17:14 pm

Paradoks. W USA wydaje WaterTower, a w Europie Decca, czyli Universal. ;)
Obrazek

hp_gof

Re: HANS ZIMMER - INTERSTELLAR (2014)

#135 Post autor: hp_gof » sob lis 01, 2014 00:39 am

Bo kolekcjonerka HPDH1 to był import prosto ze Stanów, a nie europejska wersja ;) Chociaż tak jak mówię, kupione w Polsce, w Saturnie konkretnie.

ODPOWIEDZ