Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10202
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#16 Post autor: Ghostek » śr lip 30, 2014 21:34 pm

Bardzo rozsądny mix. Chyba będzie audiorecenzja. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23206
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#17 Post autor: Mystery » śr lip 30, 2014 21:41 pm

Adam pisze:19. Armored Freaking Transport 6:02
Czekamy 8)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58193
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#18 Post autor: Adam » śr lip 30, 2014 21:54 pm

Ghostek pisze:Bardzo rozsądny mix. Chyba będzie audiorecenzja. ;)
nieeeee :P
Mystery pisze:
Adam pisze:19. Armored Freaking Transport 6:02
Czekamy 8)
8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58193
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#19 Post autor: Adam » pt sie 01, 2014 09:29 am

klipy - http://www.amazon.co.uk/Expendables-Ori ... 00MATT87A/

a jednak po klipach jest trochę nowego grania 8) głównie elektronika i... eee fortepianowa i gitarowa liryka? 8) brzmią smakowicie te klipy, może być najlepsza muzyczną częśc serii :shock:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23206
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#20 Post autor: Mystery » pt sie 01, 2014 16:43 pm

a jednak po klipach jest trochę nowego grania 8) głównie elektronika i... eee fortepianowa i gitarowa liryka? 8) brzmią smakowicie te klipy, może być najlepsza muzyczną częśc serii :shock:
To akurat nie będzie żadne osiągnięcie, nawet nie zakładam, że moglibyśmy dostać coś słabszego od poprzedników :P Dwie miniaturki (4, 12) fajne, ale reszta jakaś taka sobie, w akcji trochę taki feel "The Devil's Cartel", ale potencjalnych następców The Expendables Return, Making An Entrance, Party Crashers, Escape z dwójki jak na razie nie słyszę, no ale to tylko krótkie klipy :wink:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58193
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#21 Post autor: Adam » pt sie 01, 2014 20:49 pm

raczej pewne jest że będzie sporo suspensu (czy to dobrze w takiej ilości to się okaże). b.podobają mi się te liryczne fragmenty, świetnie jajcarsko wypada ten temat flamenco, i ogólnie chyba dobrze że wygląda to na najspokojniejszą muzycznie część. no ale tak, jedni krzyczą że za dużo akcji i huku, a jak jest mało, to że za mało ;-) zaciekawiła mnie ta płyta po tych klipach, a miałem ją w poważaniu (co nie znaczy że nie będę jej tam miał po finalnym przesłuchaniu :P )
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58193
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#22 Post autor: Adam » sob sie 02, 2014 08:37 am

okładka LaLi, prawie finalna (i lepsza 8) ):

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#23 Post autor: Templar » pn sie 04, 2014 13:34 pm

Na iTunesie są klipy w dużo lepszej jakości (i w aplikacji jak zawsze dostępne są dłuższe, 90-sekundowe):

https://itunes.apple.com/ch/album/expen ... 32782?l=en
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58193
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#24 Post autor: Adam » śr sie 06, 2014 16:37 pm

skok na kasę... Sly na konferencji prasowej w Londynie na premierze (cała jest na YT) powiedział że film na dvd/blu będzie 8 minut dłuższy i będzie w kategorii R. wersję skróconą i z PG13 zrobili tylko do kin. żenuła.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10202
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#25 Post autor: Ghostek » śr sie 06, 2014 17:09 pm

Po tej wtopie z przeciekiem trzeba było jakoś budżet podratować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58193
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#26 Post autor: Adam » śr sie 06, 2014 21:55 pm

to akurat imho nie sprawa wycieku - widać że nakręcili celowo więcej scen, zrobili Rkę, a potem pocięli nap orzeby PG13. wyciek nastapił po tym. także i tak wydanie na płytach było by takie.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23206
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#27 Post autor: Mystery » śr sie 06, 2014 22:50 pm

Film suchy jak cholera i nawet flaki i faki niewiele tu zmienią, choć może montaż będzie lepszy. Muzyka to głównie powtórka z rozrywki, fortepian gra w jednej scenie z Gibsonem, flamenco przy wprowadzeniu postaci Banderasa, a Brian wchodzi w bardziej nowoczesne aranżacje starszego materiału podczas akcji młodszej ekipy, bo ostatnie 30 minut to już w ogóle przeszczep starego materiału, także po seansie do albumu jestem sceptycznie nastawiony, choć te "nowoczesne aranżacje starszego materiału podczas akcji młodszej ekipy" z chęcią usłyszę, a w szczególności aranżację motywu przewodniego na elektryczne gitary i elektronikę.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58193
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#28 Post autor: Adam » śr sie 06, 2014 23:18 pm

a ja i tak do kina pójdę, z neta nie mam i nie będę oglądał d otego czasu. najwyżej po seansie zapłaczę :cry:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10202
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#29 Post autor: Ghostek » czw sie 07, 2014 00:00 am

Ja też wstrzymuję się do kinowego seansu. Nawet ze dwa razy se pójdę. A co! Niech Sylwek odrobi trochę strat po wycieku. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Expendables 3 (2014)

#30 Post autor: Templar » czw sie 07, 2014 01:04 am

Mystery pisze:Film suchy jak cholera i nawet flaki i faki niewiele tu zmienią, choć może montaż będzie lepszy. Muzyka to głównie powtórka z rozrywki, fortepian gra w jednej scenie z Gibsonem, flamenco przy wprowadzeniu postaci Banderasa, a Brian wchodzi w bardziej nowoczesne aranżacje starszego materiału podczas akcji młodszej ekipy, bo ostatnie 30 minut to już w ogóle przeszczep starego materiału, także po seansie do albumu jestem sceptycznie nastawiony, choć te "nowoczesne aranżacje starszego materiału podczas akcji młodszej ekipy" z chęcią usłyszę, a w szczególności aranżację motywu przewodniego na elektryczne gitary i elektronikę.
No w sumie to w większości się zgadzam, tyle że mnie nawet te nowoczesne aranżacje nie interesują na płycie :P Seria się coraz bardziej stacza, ale chyba już bardziej się nie stoczy, bo po tym failu to o czwórka już raczej nie powstanie, może to i dobrze :P Fabuła marna, ja oczywiście niczego po takim filmie wielkiego nie oczekiwałem, ale w jedynce coś tam sensownego było i coś tam pamiętam, a z kolejnych części to będę pamiętał tylko to, że w dwójce Van Damme był zły, a w trójce Gibson i tyle :P Humor prawie w ogóle nie istnieje, a jak coś jest to takie suche, że wody nie miałem w kranach jeszcze przez godzinę po zakończeniu seansu. Z nowych aktorów, to przede wszystkim co to w ogóle za pomysł z tą młodszą ekipą i co to za no-name'y tam grają? Pierwszy raz na oczy widzę tych ludzi i do tego jakieś totalne drewno, nie mogli dać jakiegoś Vin Diesela, The Rocka? Swoje lata też już mają, ale i tak by to miało większy sens i lepiej by tam pasowali. Ford to w walce był jeszcze spoko, ale jako człowiek w garniaku to słabo, Willis był o niebo lepszy, ale widać połapał się wczas, że to kupa będzie i zrezygnował :D Snipes spoko, ale mało go tam, zresztą całej starej ekipy jakoś mało, poza Sly'em. Najfajniejszy to był Banderas, choć jego teksty mogłyby być trochę lepsze, ale i tak zagrał najlepiej.

Co do muzyki, parę nowych rzeczy jest, ale bardzo mało i za oryginalność to ode mnie 1 i płyta jakoś mnie w ogóle nie interesuje. Ale pomijając tę oryginalność to muzyka w filmie sprawuje się bardzo dobrze, ładnie wyeksponowana, dobrze dopasowuje się do akcji na ekranie, nie wiem czy to nawet nie jest najlepiej zilustrowana muzycznie część Niezniszczalnych. Bo jakoś w poprzednich częściach to chyba trochę ginęła w obrazie, ale musiałbym w sumie sobie przypomnieć jedynkę i dwójkę, bo już dawno ich nie widziałem, a do dwójki to mi w sumie jakoś niespieszno :P Ogólnie z muzyki w filmie jestem zadowolony, choć szkoda, że jednak Brian nie stworzył więcej nowego materiału, wtedy dałbym może 3,5 (o ile oczywiście dalej by to tak wybrzmiewało w filmie), a tak ode mnie 3 :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

ODPOWIEDZ