A teraz z innej beczki ;)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Asix
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 54
Rejestracja: wt gru 27, 2005 16:53 pm
Lokalizacja: Kraków

A teraz z innej beczki ;)

#1 Post autor: Asix » pt paź 27, 2006 19:44 pm

[...]
[The_Kid] Mtomasky asked me for sharing for him "Rock 2cd without sfx". I told him that i didn't have permission. Then mtomasky get miffed. He got from someone else "The Rock 2cd without sfx" and shared it (of course without permission of somebody)... and he lied that he had it from me (he credited it to me) - he is still lying that he has it from me - it's not true - he doesn't have it from me - nad i have many problems because of that. So... he shares scores without permission and... he is a liar... not a trusted user. He must be punished. I expect that you: give him ban/not add him to your userlist. Be aware of him. Thank you.
[...]
Oj ktoś komuś podpadł :wink:

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#2 Post autor: Mariusz Tomaszewski » pt paź 27, 2006 21:03 pm

To tylko pokazuje, żeby ze mną nie zadzierać <buahahahaha> :twisted:
A tak serio to szkoda mi trochę the_kida, żeby do 150 osób wysyłać takie info, potem katować tym wszystkich na ogólnych czatach... Kto zna p2p doskonale wie, że tą drogą sam się najadł chłopina banów :D
Wszystkich tych, którzy są jednak zaniepokojeni moim losem, pragnę uspokoić. Mam się dobrze i jakoś się trzymam po nagonce na moją osobę :P

PS. Be aware of me :!: :twisted: :!:
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

ODPOWIEDZ