Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#166 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 23, 2014 22:23 pm

Ciekawe czy Turek zarezerwował już bilety lotnicze do Australii? :wink: W ogóle będzie się tutaj działo wraz z premierą filmu i soundtracku. Intrygujące co tylko powiedzą forumowicze preferujący ambitniejsze projekty i mający swoje problemy z komercją i typowymi blockbusterami? :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#167 Post autor: DanielosVK » śr kwie 23, 2014 22:24 pm

Pewnie to samo, co przy Potterach.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#168 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 23, 2014 22:27 pm

Ale przy Potterach recenzował jeszcze Babuch. Bardzo mi go brakuje. :(
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#169 Post autor: hp_gof » śr kwie 23, 2014 22:29 pm

Po pierwsze Turek gdzieś zaginął, bo nic nie pisze w tym temacie :P Po drugie kto powiedział, że projekt komercyjny nie może być ambitny? Po trzecie ja się tej Godzilli boję, bo nie jestem przekonany po dotychczasowych urywkach czy Desplat zrobi to, czego oczekuję od tego projektu, ba! nawet nie jestem przekonany czy film mi się spodoba. No ale chyba lepiej mieć obniżone oczekiwania niż zawyżone, wszystko się zweryfikuje za kilka tygodni. Kto reckuje ten score?

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#170 Post autor: Kaonashi » śr kwie 23, 2014 22:31 pm

hp_gof pisze:Po pierwsze Turek gdzieś zaginął, bo nic nie pisze w tym temacie :P
Na fejsie żyje. :)
hp_gof pisze:No ale chyba lepiej mieć obniżone oczekiwania niż zawyżone
Najlepiej nie mieć żadnych oczekiwań, ale z punktu widzenia fanboya to ciężkie zadanie. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#171 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 23, 2014 22:38 pm

Kaonashi pisze:
hp_gof pisze:No ale chyba lepiej mieć obniżone oczekiwania niż zawyżone
Najlepiej nie mieć żadnych oczekiwań, ale z punktu widzenia fanboya to ciężkie zadanie. :wink:
Oj tak, święte słowa.
hp_gof pisze:Po trzecie ja się tej Godzilli boję, bo nie jestem przekonany po dotychczasowych urywkach czy Desplat zrobi to, czego oczekuję od tego projektu, ba! nawet nie jestem przekonany czy film mi się spodoba.
A Ty w ogóle wcześniej oglądałeś jakąś Godzillę, czy w ogóle jakiekolwiek Monstermovies?
hp_gof pisze:Kto reckuje ten score?
Tajemnica :!: Nawet ja nie jestem w nią wtajemniczony. I pozostawmy tę tajemnicę, tajemnicą.
Zresztą ekspertów od Desplata mamy trochę, plus są to zawsze najbardziej pożądane recenzje i nie każdy można otrzymać ten zaszczyt. Każdy chętny do recenzowania Desplata musi najpierw przejść szereg prób i testów. Tylko nieliczni dają im radę, wiele już poległo. Testy same w sobie są podzielone na wiele kategorii i są one przypisane między innymi: SILE, UMYSŁOWI i SERCU. Naturalnie bardzo ważna jest wiedza, ale także uczucia grają tu rolę. Ogólnie i w skrócie mówiąc recenzowanie Desplata to nie przelewki i chylę czoła, przed każdym recenzentem, który tego dokonał. Ja bym nie potrafił. :oops: Chwała im na wieki :!: :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#172 Post autor: hp_gof » śr kwie 23, 2014 22:47 pm

Ojeja, i tak domyślam się kto reckuje, tak tylko chciałem się upewnić ;) A Ty wolisz dochować tajemnicy służbowej :mrgreen:
Pytanie nie powinno brzmieć czy oglądałem monster movie, tylko czy Desplat będzie pasował do monster movie i to konkretnie tego monster movie i czy to będzie dobry monster movie i czy w ogóle to będzie dobry movie. No ale na rozwianie wątpliwości trzeba jeszcze poczekać. Na razie mam pełno obaw. To co do tej pory usłyszeliśmy jest wtórne. W dwuminutowym kawałku usłyszałem przekrój przez całą dyskografię Desplata ;)
Wawrzyniec pisze:Ogólnie i w skrócie mówiąc recenzowanie Desplata to nie przelewki i chylę czoła, przed każdym recenzentem, który tego dokonał. Ja bym nie potrafił. :oops: Chwała im na wieki :!: :wink:
Nawet ja tego dokonałem, mimo że nie jestem profesjonalnym recenzentem, więc nie przesadzaj :D

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#173 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 23, 2014 22:50 pm

hp_gof pisze: A Ty wolisz dochować tajemnicy służbowej :mrgreen:
Zaklinam się na moje soundtracki z "Inception" i "Memoirs of a Geisha", że naprawdę nie wiem. :?

W sprawach Desplata nie jestem wtajemniczony. Zresztą przy "The Grand Budapest Hotel" który kilka dni temu widziałem do końca nie wiedziałem, kto będzie recenzował i jakże wielce zaskoczony byłem, kiedy wyszło, że Paweł. Naturalnie było to zaskoczenie pozytywne, co by tutaj żadne insynuacje nie wyszły.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#174 Post autor: hp_gof » śr kwie 23, 2014 22:51 pm

A więc skoro nadrobiłeś zaległości, to czemu nie podzielisz się wrażeniami w odpowiednich wątkach? Czyżbyś wstydził się wyrazić własną opinię? :mrgreen: Wawrzyniec, czekamy ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#175 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 23, 2014 22:55 pm

hp_gof pisze:
Wawrzyniec pisze:Ogólnie i w skrócie mówiąc recenzowanie Desplata to nie przelewki i chylę czoła, przed każdym recenzentem, który tego dokonał. Ja bym nie potrafił. :oops: Chwała im na wieki :!: :wink:
Nawet ja tego dokonałem, mimo że nie jestem profesjonalnym recenzentem, więc nie przesadzaj :D
Ja wiem, że tego dokonałeś i była to bardzo udana, profesjonalna i przyjemna do czytania recenzja. Widać było w niej pasję, ale też niesamowitą wiedzę, jeżeli chodzi o twórczość francuskiego kompozytora. Dlatego też z taką łatwością doskonale przeanalizowałeś ten score i dostrzegłeś/usłyszałeś wszystko, czego ja np. bym nie potrafił.

Ale jakby co ja nie zazdroszczę i cieszę się, że są osoby, które tak potrafią. Plus jak wspomniałem, mamy tych ekspertów Desplata parę, więc po co jeszcze jeden? :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#176 Post autor: Wojteł » czw kwie 24, 2014 03:16 am

hp_gof pisze:Kto reckuje ten score?
O ile mi wiadomo, to ja
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Mefisto

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#177 Post autor: Mefisto » czw kwie 24, 2014 04:51 am

Wojtek, szczekamy.

Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#178 Post autor: Szczypior » czw kwie 24, 2014 08:16 am

Wawrzyniec pisze:Ale przy Potterach recenzował jeszcze Babuch. Bardzo mi go brakuje. :(
Wiem, co czujesz.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#179 Post autor: Wawrzyniec » czw kwie 24, 2014 12:06 pm

Wojtek pisze:
hp_gof pisze:Kto reckuje ten score?
O ile mi wiadomo, to ja
Ej, to miała być niespodzianka. :(
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#180 Post autor: Wojteł » czw kwie 24, 2014 15:04 pm

Spokojnie, przyszłość jest w ciągłym ruchu :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

ODPOWIEDZ