Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#1 Post autor: Adam » sob kwie 05, 2014 20:48 pm

HP zarżnął forum newsami o Olu i potworku, a jak najważniejszy news cza dać, to go nie ma :P

score wyda WaterTower/Sony Music na CD dnia 13.05.2014.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33785
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#2 Post autor: Wawrzyniec » sob kwie 05, 2014 20:53 pm

Wreszcie. :roll: OK to teraz tutaj można PR kontynuować. Drogi hp_gofie, drogi Turku, a może też drodzy Marku i Pawle! Do dzieła :!: :D

P.S. Tylko nauczeni na temacie "Skyfall" proszę tutaj nie wklejać żadnych zdjęć Godzilli zrobionych przez paparazzi, np. na codziennych zakupach, czy na plaży. :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#3 Post autor: Adam » sob kwie 05, 2014 20:55 pm

wyżej skyfall tylko niebo, więc i tak by im to nic nie dało :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Marcin
Początkujący orkiestrator
Posty: 538
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 16:59 pm
Lokalizacja: Gąsawa

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#4 Post autor: Marcin » sob kwie 05, 2014 20:57 pm

No, w końcu jakiś Desplat na którego czekam z niecierpliwością! 8)
Będę szczery, Tylko Jerry 8)

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#5 Post autor: Kaonashi » sob kwie 05, 2014 21:08 pm

Dobra, podnietę scorem i filmem czas zacząć. Wzywamy Mothrę :!:
https://www.youtube.com/watch?v=gPLbWmzEPf0
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#6 Post autor: hp_gof » sob kwie 05, 2014 22:05 pm

Ja nie wiem czym Wy się podniecacie... Wiadomo było kto wyda i wiadomo było kiedy, tylko dostaliście potwierdzenie :roll: Kaonashi - po co ten offtop? Z muzyką Desplata ten link nie ma nic wspólnego. Generalnie Was trochę może zawiodę, bo po lekkim rozczarowaniu GBH postaram się obrać metodę Wawrzyńca i usłyszeć score po raz pierwszy w kinie. Nie wiem czy mi się to uda, ale z pewnością będę się starał ograniczyć hypowanie, w związku z tym może się okazać, że do połowy maja moja obecność w tym wątku będzie sporadyczna. Więc się podniecajcie, mam nadzieję, że Olo zmiażdży wszystko i wszystkich.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#7 Post autor: Kaonashi » sob kwie 05, 2014 22:31 pm

hp_gof pisze:Kaonashi - po co ten offtop?
Żaden offtop. Mothra pojawi się u Desplata dlatego ciekawi jak materiał muzyczny będzie się miał do tego z oryginalnej Mothry od Kosekiego czy też późniejszych filmów z tym potworem od Ifukube (różnic zapewne będzie sporo, ale to temat na inną dyskusję). A powyżej zlinkowałem muzyczną próbkę z tych filmów wraz ze sceną, no ale tak bywa że jak się żyje tylko Desplatem to i wszystko co się nie tyczy bezpośrednio jego samego wydaje się offtopem.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33785
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#8 Post autor: Wawrzyniec » ndz kwie 06, 2014 18:29 pm

hp_gof pisze: Generalnie Was trochę może zawiodę, bo po lekkim rozczarowaniu GBH postaram się obrać metodę Wawrzyńca i usłyszeć score po raz pierwszy w kinie.
That's the spirit :!: 8)
hp_gof pisze:Nie wiem czy mi się to uda, ale z pewnością będę się starał ograniczyć hypowanie, w związku z tym może się okazać, że do połowy maja moja obecność w tym wątku będzie sporadyczna.
Bardzo się cieszę, że czasami ktoś mnie słucha i moich rad. Zobaczysz, że nie zawiedziesz się i docenisz moje podejście. Nie będziesz musiał słuchać błędnych informacji, wynikających, że ktoś przesłucha samych klipów, albo tylko raz w słabej jakości i powie, że "nieciekawe", "generic", że "wszystko brzmi tak samo", albo "nie da się odróżnić instrumentów od elektroniki" i niepotrzebnie zaczniesz się przejmować i stresować.
Usłyszenie po raz pierwszy wyczekiwanej muzyki w wyczekiwanym filmie to naprawdę wspaniałe przeżycie i życzę Ci, abyś tej okazji nie zmarnował. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#9 Post autor: Kaonashi » ndz kwie 06, 2014 18:47 pm

Wawrzyniec pisze: Usłyszenie po raz pierwszy wyczekiwanej muzyki w wyczekiwanym filmie to naprawdę wspaniałe przeżycie i życzę Ci, abyś tej okazji nie zmarnował. :)
Chyba też tak zrobię :P
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#10 Post autor: hp_gof » ndz kwie 06, 2014 19:08 pm

Wawrzyniec pisze:Bardzo się cieszę, że czasami ktoś mnie słucha i moich rad. Zobaczysz, że nie zawiedziesz się i docenisz moje podejście. Nie będziesz musiał słuchać błędnych informacji, wynikających, że ktoś przesłucha samych klipów, albo tylko raz w słabej jakości i powie, że "nieciekawe", "generic", że "wszystko brzmi tak samo", albo "nie da się odróżnić instrumentów od elektroniki" i niepotrzebnie zaczniesz się przejmować i stresować.
Usłyszenie po raz pierwszy wyczekiwanej muzyki w wyczekiwanym filmie to naprawdę wspaniałe przeżycie i życzę Ci, abyś tej okazji nie zmarnował. :)
Wiesz, ja się raczej nie przejmuję, że ktoś mówi "nieciekawe", "generic" itd., bo wiem że to nieprawda :mrgreen: Desplat to nie Zimmer :P Natomiast przytoczę tu po raz kolejny przykład Wenus w futrze, kiedy to muzykę usłyszałem po raz pierwszy w kinie, bo wcześniej nigdzie nie była dostępna i byłem lekko zawiedziony, bo nie wiedziałem jak się jednocześnie skoncentrować na oglądaniu obrazu, czytaniu napisów (sorry, ale francuski to dla mnie czarna magia) i słuchaniu i analizowaniu muzyki po raz pierwszy. Ale w przypadku Godzilli sytuacja jest zgoła inna, to raczej nie będzie plumkadełko, więc muzyka powinna być często na pierwszym planie, łatwo zauważalna i dobrze słuchalna ;) Więc może zaryzykuję. W ogóle to jest niesamowite, że został już tylko nieco ponad miesiąc :P
Kaonashi pisze:Chyba też tak zrobię :P
To kasujemy ten wątek i wszyscy idziemy do kina na żywca bez wcześniejszego odsłuchu :mrgreen:

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#11 Post autor: kiedyśgrześ » wt kwie 08, 2014 16:16 pm

no mam nadzieję, że to fake :) mimo to wbijam :)

http://v.youku.com/v_show/id_XNjg1NDMxOTYw.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#12 Post autor: Kaonashi » wt kwie 08, 2014 16:20 pm

Grzesiu dokładnie skanuje nowości na ffshrine :P
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7851
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#13 Post autor: DanielosVK » wt kwie 08, 2014 16:25 pm

Raczej fake. A przynajmniej mam nadzieję, bo słabe. :P
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#14 Post autor: Templar » wt kwie 08, 2014 16:33 pm

No to musi być fake, inaczej Desplat epic fail, to brzmi jak jakiś mix Tylera i RCP.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Alexandre Desplat - Godzilla (2014)

#15 Post autor: kiedyśgrześ » wt kwie 08, 2014 16:35 pm

Kaonashi pisze:Grzesiu dokładnie skanuje nowości na ffshrine :P
a jak :mrgreen: tam też się wszyscy modlą żeby to był fake, przynajmniej jakieś pole do dyskusji jest :)
Obrazek

ODPOWIEDZ