Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#61 Post autor: Wawrzyniec » pn mar 17, 2014 21:54 pm

Adam pisze:ale skąd to Twoje przeświadczenie że na okładce z filmu Nolana niby nie zobaczysz choćby Hans & Magnificent Ten, np? :roll:
Wiem i boję się tego i jedynie na Nolana liczę.
Adam pisze:co to zmienia jak zawsze jest od groma chłopa w książeczce w środku? skąd twierdzenie że tylko tu taki wyjątek będzie przy Spajdim?
Akurat dla Nolana to jednak Zimmer się starał i aż takich armii ludzi tam nie widziałem. I jak już pisałem nie chodzi mi o samą armię, ale też kto w tej armii jest. Pojawiały się nawet jakieś foty z Hansem i Jarrem i sam nie wiem czy coś będzie na rzeczy. :? Ale liczę, że raczej do "Interstellar" nie wparuje Hans z jakimiś gangsta, jazzy, funky kolesiami. Ale wiadomo mogę się mylić i cała moja jedyna nadzieja w Nolanie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#62 Post autor: Adam » pn mar 17, 2014 22:06 pm

Jarre u Nolana jest możliwy, to fakt. Ale raczej strzelałbym w to że Hansik macza palce w jego solowym albumie.

Po co gość będący od lat na maksymalnych wyżynach w branży, żywa legenda, miałby iść do Hansa jako zaledwie dodatek? Hansik by musiał dostać drugie życie żeby mieć szanse zarobić tyle hajsu ile Jarre zarobił w karierze, i ile będzie zarabiał po śmierci... No i Jarre od lat dostaje multum propozycji, tylko zawsze mówi w wywiadach że go nie kręcą, bo on chce wyłącznie kino sci-fi, którego się praktycznie nie robi, i by pozwolili mu je zrobić po swojemu, a nie upierali się przy temptrakach...

Stąd trudno mi racjonalnie i logicznie wytłumaczyć żeby u Nolana było w paru trakach featuring Jarre. No ale zobaczymy - w sumie "kto bogatemu zabroni?" :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#63 Post autor: Wawrzyniec » pn mar 17, 2014 22:18 pm

Wiesz "Interstellar" to już zapowiada się na takie s.f., że zapewne Jarre'owi by się spodobało. Ale wcale nie musi być na pokładzie. Mnie wystarczy jeżeli będzie Hans i do pomocy Lorne i wiadomo jak jakiegoś specyficznego muzyka znajdzie to czemu nie. Ja chcę po prostu starego dobrego napuszonego Zimmera.
Ale to jest temat o "Spider-Manie", a nie o jednym z najciekawiej zapowiadających się filmów tego roku! I cała moja nadzieja w Nolanie, że wyciągnie z Zimmera jak najwięcej. Gdyż w tym wypadku mnie dobra muzyka nie usatysfakcjonuje.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#64 Post autor: Ghostek » pn mar 17, 2014 22:57 pm

Śmiałbym się jak głupi, gdyby okazało się, że ten nowy Spidy będzie ciekawszy właśnie przez to nie spinanie pośladów od tego Interstellara.
Obrazek

Mefisto

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#65 Post autor: Mefisto » wt mar 18, 2014 01:02 am

Wawrzyniec pisze:Ale fakt żadne z nas nie słuchało płyty.
Udowodnij :)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#66 Post autor: Ghostek » wt mar 18, 2014 10:13 am

[modery usuńcie to]
Ostatnio zmieniony wt mar 18, 2014 10:33 am przez Ghostek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#67 Post autor: Mystery » wt mar 18, 2014 10:33 am

Wawrzyniec pisze:Ale fakt żadne z nas nie słuchało płyty.
Jak widać wyżej, Ghostek już słuchał :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#68 Post autor: Ghostek » wt mar 18, 2014 10:34 am

Sorry, siłą rozpędu w nie ten temat wklepałem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#69 Post autor: Wawrzyniec » wt mar 18, 2014 18:33 pm

Ghostek pisze:Śmiałbym się jak głupi, gdyby okazało się, że ten nowy Spidy będzie ciekawszy właśnie przez to nie spinanie pośladów od tego Interstellara.
Patrząc po zwiastunach to oczywiście głupotą byłoby oczekiwać, aby Zimmer spinał poślady przy "Spider-Manie", a nawet wskazane jest, aby nie traktować tego filmu 100% serio. Mam tylko nadzieję, że Zimmer nie za bardzo się rozluźni i kiedy przyjdzie pora zaciśnie poślady tak jak tego film od Christophera Nolana wymaga.

Ale może moje obawy są bezpodstawne i Ci którzy chcą wyluzowanego funky Zimmera takiego otrzymają przy Pajączku, a może ja dostanę mega napuszonego Zimmera przy "Interstellar". Przy czym jak zaznaczyłem, tym razem oczekuję dwa razy większego napuszenia niż zwykle.

P.S. I jak jest w końcu z tym jinglem z serwisów informacyjnych? Jest to temat Zimmera, czy nie? Gdyż w sumie leci na oficjalnej stronie? :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#70 Post autor: Ghostek » śr mar 19, 2014 19:13 pm

Kolejny trailer się po sieci wala. A tam w tle ku zaskoczeniu tak lubiany przez wszystkich Battleship Jablonsky'ego. :mrgreen:
Swoją drogą pokazali już chyba wszystkie najbardziej efektowne sceny. Ciekawe czy w filmie czymś jeszcze zaskoczą :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#71 Post autor: Mystery » śr mar 19, 2014 19:23 pm

Ghostek pisze:Ciekawe czy w filmie czymś jeszcze zaskoczą :P
Muzą Hansa i Magnificent Six :P

A ostatni trailer najlepszy z dotychczasowych i po serii odmóżdżających klipów jakoś się ten film zaczyna prezentować. Co do to Battleship, to wypadł dobrze i ku memu zaskoczeniu od razu to rozpoznałem, więc jednak Jablo potrafi pisać pamiętne tematy :wink:

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#72 Post autor: Ghostek » śr mar 19, 2014 21:10 pm

Pisałem już kiedyś, że Battleship jest proste jak konstrukcja cepa, ale przez to taka łatwo wpadające w ucho jak mało co. Jeszcze będziemy z sentymentem patrzeć na ten score... szczególnie po ostatnich wyczynach Henia i innych kozaków z RCP :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#73 Post autor: Adam » śr mar 19, 2014 22:40 pm

LOL, zacznę chyba grać w totka :P - jak pisałem wcześniej, będzie też wersja scoru na 2CD - już są preordery :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#74 Post autor: Mystery » sob mar 22, 2014 13:08 pm

Obrazek

CD 1
1. I'm Electro - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (0:46)
2. There He Is - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (2:54)
3. I'm Spider-Man - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (1:04)
4. My Enemy - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (8:17)
5. Ground Rules - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (1:11)
6. Look at Me - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (3:10)
7. Special Project - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (3:14)
8. You Need Me - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (3:17)
9. So Much Anger - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (2:12)
10. I'm Moving to England - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (1:03)
11. I'm Goblin - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (3:42)
12. Let Her Go - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (0:33)
13. You're My Boy - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (2:57)
14. I Need to Know - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (5:00)
15. Sum Total - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (2:51)
16. I Chose You - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (1:34)
17. We're Best Friends - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (2:17)
18. Still Crazy - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (2:42)
19. The Rest of My Life - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (2:28)
20. You're That Spider Guy - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (5:29)

CD 2
1. The Electro Suite - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (12:36)
2. Harry's Suite - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (10:07)
3. Cold War - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (3:28)
4. No Place Like Home - Hans Zimmer and The Magnificent Six, Pharrell Williams, Johnny Marr (1:53)
5. It's On Again - Alicia Keys feat. Kendrick Lamar (3:50)
6. Song for Zula - Phosphorescent (6:09)
7. That's My Man - Liz (3:47)
8. Here - Pharrell Williams (4:38)
9. Honest - The Neighbourhood (3:57)
10. Within the Web (First Day Jam) - Czarina Russell, Hans Zimmer and The Magnificent Six (4:30)
11. Electro Remix - Alvin Risk and Hans Zimmer (3:27)

Klipy:
http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00J611API/

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

#75 Post autor: Wawrzyniec » sob mar 22, 2014 13:15 pm

Scrobblowanie tego na last.fm to będzie jakaś masakra. :P
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ