Strona 1 z 7
TOP 10 (OST) - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 01:46 am
autor: Kaonashi
Tak, pozazdrościłem niektórym TOP-ów

Tym razem czas na Joe.
Ciekawi mnie co tam wymyślicie
EDIT: głosowanie od 29 listopada do 6 grudnia włącznie - akurat w sam raz na urodzinki Joe.
EDIT2: Wypadkową ocen ze score'ów i image albumów z danego filmu można zapodać pod jedną pozycją. Tak jak to zrobił Mystery.
Doszedłem do wniosku, że osobne potraktowanie OST i IA może prowadzić do niesprawiedliwej oceny wkładu kompozytora w umuzycznienie danego filmu (np. swietny image z Hauru, ale słaby OST - na marginesie dla mnie obydwa znakomite, ale tak twierdzi większość).
Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 02:08 am
autor: Templar
Kamen jeszcze się nie skończył, a nie można dwóch w tym samym czasie, bo ja nie pozwalam

Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 02:11 am
autor: Kaonashi
No właśnie nie wiedziałem w sumie jak to z tym będzie, ale w sumie i tak już większość dała listy Kamenowi

Jak będzie sprzeciw ludu to przełożę

Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 02:14 am
autor: Kaonashi
Albo dobra w sumie, żeby Mefiemu nie robić konkurencji to z topem Hisaishiego ruszamy 29 listopada. Przypomnę w odpowiednim czasie

Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 02:20 am
autor: Marcin
Templar pisze:Kamen jeszcze się nie skończył, a nie można dwóch w tym samym czasie, bo ja nie pozwalam

Nie dwóch tylko trzech. Wszak TOP 10 Jablo w offtopie też przecież jeszcze się nie skończył

A co do Joe to dobrze, że przełożyłeś bo może zdążę nadrobić zaległości i swój top zapodać

Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 02:31 am
autor: Kaonashi
Jakbyś czegoś potrzebował to wal śmiało.
Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 14:06 pm
autor: Michał Turkowski
Nie licząc pierwszej trójki, która zawsze będzie taka jak poniżej, wybór reszty pozycji był dla mnie bardzo trudny, jak dla wielkiego fana Joe Hisaishi'ego...
Ale niech będzie następująco:
1. Princess Mononoke Symphonic Suite
2. Howl’s Moving Castle Image Album
3. Tae Wang Sa Shin Gi (Legenda)
4. WORKS I
5. Kikujiro
6. Spirited Away
7. Hana - Bi
8. Ni No Kuni: The Wrath of the White Witch
9. Okuribito
10. Laputa: The Castle in the Sky
Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 15:34 pm
autor: Mystery
Jak u Turka różnorodnie, film, serial, gra, a nawet album
Z Joe dziwna sprawa, bo soundtracków z Princess Mononoke i Howl’s Moving Castle do 10 bym pewnie nie dał, ale Symphonic Suite pierwszego i Image Album drugiego mają u mnie 2 pierwsze miejsca, toteż pod uwagę będę brał po prostu całą muzyczną otoczkę danego filmu.
1. Princess Mononoke
2. Howl’s Moving Castle
3. Spirited Away
4. Kikujiro
5. Hana - Bi
6. Brother
7. My Neighbor Totoro
8. Porco Rosso
9. Nausicaä Of The Valley Of The Winds
10. A Scene at the Sea
Czyli jak dla mnie Hisaishi = Miyazaki i Kitano
Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 15:38 pm
autor: Wawrzyniec
STOP STOP STOP

Jeszcze TOP10 Kamena (i TOP Jablonsky'ego) nie dobiegł końca, a tutaj już Hisaishi się pojawia. Przystopujmy trochę z tymi TOPami, albo przynajmniej niech nie nakładają się na siebie.
Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 15:50 pm
autor: Michał Turkowski
Wawrzyniec pisze:Jeszcze TOP10 Kamena (i TOP Jablonsky'ego) nie dobiegł końca
WTF ???

Kogo ???

Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 15:54 pm
autor: Wawrzyniec
TOP 10 Steve'a Jablonsky'ego:
viewtopic.php?f=18&t=3250
Tomek Goska założył temat, ale ktoś przeniósł go do offtopa.

Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 15:56 pm
autor: Kaonashi
Właśnie musimy dbać o porządek! Głosujemy od 29 listopada. Dlatego prosiłbym Michała i Mysterego o ponowne wrzucenie list w wyznaczonym terminie i najlepiej bez uwzględniania prac niefilmowych (vide top Kamena) - czyli same scory. Jako, że prace studyjne Joe (licząc Image Albumy, Symphony i inne bajery) tworzą w zasadzie osobną bazę jego muzyki, moglibyśmy poświęcić jej inny TOP.
Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 16:33 pm
autor: Michał Turkowski
Wawrzyniec pisze:TOP 10 Steve'a Jablonsky'ego:
viewtopic.php?f=18&t=3250
Tomek Goska założył temat, ale ktoś przeniósł go do offtopa.

Ja bym ten temat wywalił w cholerę od razu

Re: TOP 10 - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 16:35 pm
autor: Michał Turkowski
Kaonashi pisze:Właśnie musimy dbać o porządek! Głosujemy od 29 listopada. Dlatego prosiłbym Michała i Mysterego o ponowne wrzucenie list w wyznaczonym terminie i najlepiej bez uwzględniania prac niefilmowych (vide top Kamena) - czyli same scory. Jako, że prace studyjne Joe (licząc Image Albumy, Symphony i inne bajery) tworzą w zasadzie osobną bazę jego muzyki, moglibyśmy poświęcić jej inny TOP.
Nie no ja nic więcej dzielił nie będę... Tak wygląda mój TOP jego i nie potrafiłbym tego zmienić pod żadne inne konfiguracje.
Re: TOP 10 (OST) - Joe Hisaishi
: wt lis 26, 2013 16:42 pm
autor: Koper
Nudne się robią te TOPy
