Muzyka filmowa do biegania i samochodu

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#121 Post autor: Adam » czw lis 22, 2012 20:45 pm

nie - to wyglądało tak mniej więcej ;-) : Rambo Trylogie widziałem i tylko jedynka się do czegoś nadaje, dwójkai trójka to żenada, Terminatora 1 nie, Conanów nie, tylko pierwszego 20 minut, vhs-owych akcyjniaków Seagala, Lundgrena, K.Russela, Slya, Dacascosa, Dudikoffa, Norrisa też nie bo nie umieją grać i od razu mam ochotę na aborcję i szkoda mi czasu itp itd, Commando to żenada, wszystkie role Arnolda (widziałem tylko T2)też bo to drewno. wszystkie te scory to żenada, lata 80 to żenada w ogóle i szkoda czasu itd, ale twardo podyskutuję z wami bo się przeciez zajebiście znam :D :D innymi słowy wszyscy zrobili wtedy ze śmiechu:
Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#122 Post autor: Koper » czw lis 22, 2012 21:24 pm

Terminatora już obejrzał. Co mu się nie podobało? Muzyka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Z Pawłem o kinie lat 80 gadać to jak z Wawrzyńcem o Rahmanie. :mrgreen:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#123 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 23, 2012 02:35 am

Kaonashi pisze:Z resztą Twoje hejterstwo jest dużo bardziej irytujące niż fanboystwo Wawrzyńca, bo ten przynajmniej słucha JW i HZ prawie non stop, więc musi mu to się podobać i jego posty są przez to niejako uzasadnione,
Adam pisze:
Koper pisze:Z Pawłem o kinie lat 80 gadać to jak z Wawrzyńcem o Rahmanie. :mrgreen:
tylko że Wawrzyn przynajmniej tego Rahmana słucha, ma zatem prawo głosu i wie o czym mówi :D
Wreszcie jakieś pozytywne komentarze na mój temat. :P

Ale Panowie mieliśmy mieć temat o bieganiu i chyba mamy zadyszkę, albo test antydopingowy, gdyż coś wątek siadł.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#124 Post autor: Templar » pt lis 23, 2012 02:47 am

Wawrzyniec pisze:Ale Panowie mieliśmy mieć temat o bieganiu i chyba mamy zadyszkę, albo test antydopingowy, gdyż coś wątek siadł.
No właśnie, co to za opierdalanie się, biegniemy, biegniemy:

Obrazek
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#125 Post autor: Wojteł » pt lis 23, 2012 03:18 am

Tomek pisze:Ale już samym Top Gun Anthemem Faltermayer wpisał się ciekawiej w historię gatunku niż większość klonów Zimmera, czy nie wspominając wielu poslednich, "płaskich" kompozytorów naszych czasów.

Imo sam temat z Top Gun biję na głowę temat z Black Rain. Ale o całości scoru się nie wypowiem, bo nie znam.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#126 Post autor: Tomek » pt lis 23, 2012 06:39 am

Wg mnie poza anthemem już nic ciekawego w całości score'u nie ma. Tak więc, jeśli Top Gun Anthem > Nick and Masa (ale tu jednak kłóciłbym się), tak Black Rain >> Top Gun ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#127 Post autor: kiedyśgrześ » pt lis 23, 2012 07:49 am

No to może urządzić wyścigi tematów, będziemy obstawiali ciężką kasę, Lisu wystawi Tintina, a Adam... Piłę :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#128 Post autor: Adam » pt lis 23, 2012 08:35 am

kończmy oftopa bo czas na kolejne traki - tym razem konkretnie do biegania megakult 8) - http://www.youtube.com/watch?v=DtNAPjOSghQ
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#129 Post autor: Wojteł » pt lis 23, 2012 15:02 pm

Tomek pisze:Wg mnie poza anthemem już nic ciekawego w całości score'u nie ma. Tak więc, jeśli Top Gun Anthem > Nick and Masa (ale tu jednak kłóciłbym się), tak Black Rain >> Top Gun ;-)

Nie lubię tematu z BR, bo jest banalny do bólu. Każdy, kto się uczył grać rok na klawiszach byłby w stanie coś takiego napisać. Temat z Top Gun też jest skrajnie banalny, ale jest przy tym cholernie chwytliwy. Poza tym cały score z Black Rain jest dla mnie naprawdę kiepski i jedyną wartość, jaką ma, to to, ze jest to zbiór pewnych konstrukcji i schematów, które Hans rozwijał przez całą karierę i dobrze widać jego ewolucję, znając ten score :P

Adam pisze:kończmy oftopa bo czas na kolejne traki - tym razem konkretnie do biegania megakult 8) - http://www.youtube.com/watch?v=DtNAPjOSghQ

To jest mistrzostwo świata i można tylko żałować, że Silvestri się tak wypalił w ostatnich latach
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#130 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 23, 2012 15:09 pm

Oj, nie kolejny odcinek "Wojen Kompozytorów". Teraz Faltermayer vs. Zimmer, którzy pewnie gdyby się spotkali to spokojnie poszliby się czegoś napić wspominając zwariowane lata 80te. :roll:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#131 Post autor: Wojteł » pt lis 23, 2012 15:14 pm

Tak, wojny. Że powiedziałem, że temat z Top Gun jest lepszy od BR, to znaczy, że wypowiedziałem krwawą wojnę Zimmerowi i jego fanom, i nie spocznę, póki ja, DIE HARD fanboj Faltermayera, który znasz aż dwa jego tematy, nie zakosztuję krwi niewinnych, pokojowo nastawionych fanów Hansa, których tacy okrutnicy jak ja, zmuszają do udziału w krwawych bitach.

Wawrzek, jak Ty się tak wszędzie doszukujesz wojen, to z Tobą aż strach byłoby obejrzeć komedie romantyczne, albo programy o żabach z głosem Krystyny Czubówny :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#132 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 23, 2012 15:19 pm

Ja zawsze patrzę kilka kroków do przodu i wyprzedzam swoim myśleniem przyszłość. :) Dlatego też doświadczenie tego forum, skłania mnie do przekonania w jakim kierunku to cała dyskusja zmierza.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#133 Post autor: Templar » pt lis 23, 2012 15:22 pm

A wyngiel jest? Bo przed wojną zawsze był.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#134 Post autor: Wojteł » pt lis 23, 2012 15:26 pm

Wawrzyniec pisze:Ja zawsze patrzę kilka kroków do przodu i wyprzedzam swoim myśleniem przyszłość. :) Dlatego też doświadczenie tego forum, skłania mnie do przekonania w jakim kierunku to cała dyskusja zmierza.

Ty sam te wojny nakręcasz takimi właśnie gadkami. Co to, na forum już nie można wymienić opinii? Nie uważam, żebym powiedział coś złośliwego lub nietaktownego. Tomek tym bardziej. Nie powiedziałem też, że BR to kupa, którą potem Zimmer całe życie kopiował. Stwierdziłem obiektywnie fakty, a Ty już zdążyłeś przewidzieć III wojnę Zimmerową. Nostradamus się znalazł :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Muzyka filmowa do biegania i samochodu

#135 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 23, 2012 15:29 pm

Ale ja akurat nie mam żalu do Tomka czy do Ciebie, tylko trochę do Pawła. Gdyż choć częściowo mogę się zgodzić z jego opinią to jednak, gdyby napisał "Nie lubię Faltermayera", albo "Faltermayer jest przeceniany" to całej afery by nie było. A tak skoro Paweł wiadomo lubi Zimmer, to teraz jako kontrargument do jego niefortunnie napisanej opinii, to najlepiej porównać Faltermayera do Zimmera.

Nie tędy droga Panowie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ