FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
hp_gof

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#676 Post autor: hp_gof » ndz maja 27, 2012 17:49 pm

Może wygrał te bilety w konkursie połykania żyletek, albo coś? Ale spoko, na forum nie trzeba mówić, pisanie wystarczy ;)

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9832
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#677 Post autor: Wojteł » ndz maja 27, 2012 17:50 pm

Przyjechałem do Krakowa mocno przeziębiony, więc wszelkie rozmowy, a już zwłaszcza podniesionym głosem (w przerwach koncertu i w klubie) dość mocno nadwyrężyły moje gardło :wink:

A na samym koncercie najlepiej wypadł chyba Wywiad z Wampirem - zagrany był idealnie, a Abduction and Absolution miało nawet większego powera niż oryginał - dosłownie tryskał energią. :)

Dziwne, że udało mi się z ludźmi z forum poznać dopiero teraz, biorać pod uwagę, że to mój trzeci FMF - ale lepiej późno, niż wcale :wink: Widać, że chłopaki w realu niszczą tekstami tak samo, jak na necie :D

Swoją drogą, zastanawiam się, kto jest autorem ksywy "człowiek - mem"? :P

Nie wiedziałem też, że mamy na forum takiego smoka - Paweł, rzuć palenie! :D
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26145
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#678 Post autor: Koper » ndz maja 27, 2012 18:56 pm

Marek Łach pisze:Ja ze swojej strony przesyłam fenksik do całej redakcyjnej i forumowej braci obecnej na festiwalu i na after party: Tomkowi, Babuchowi, Koprowi, Pawłowi, Tomkowi Gosce, Wawrzyńcowi, Templarowi, Arthurowi, bladowi z dziekanem, Wojtkowi, Althazanowi i całej reszcie, z którą można było zamienić parę słów o filmówce i innych głupotach. :)
Przyłączam się! No i mam nadzieję, że za rok powtórka. I może wówczas zajmiemy jeden hostel i nie będzie problemu z lokum na imprezy. :)
W ogóle to meldować się czy wszyscy spokojnie do domów wrócili. :)

A, Wawrzek, czekamy na foty z aparatu siostry. :) Tego, co miał problem w knajpie. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#679 Post autor: Łukasz Wudarski » ndz maja 27, 2012 20:25 pm

Joł Panowie.
Było super. Szkoda, że nie dane nam było pogadać więcej w spokoju na jakiejś epickiej domówce. Nie chciałem jechać na ten fmf, o miałem zapierdziel w pracy, ale ciesze się że się wyrwałem. Może jeszcze nie będę siedział na totalnej filmowo-muzycznej emeryturze... :P

A i jeszcze jedna rzecz. Tak sobie myślę że jak Mario patrzył na nasze wyczyny tam zza światów, to chyba się dobrze bawił. A i na pewno niektóre teksty sobie zapamiętał :)

Dzięki:)
Why So Serious !?

Turek

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#680 Post autor: Turek » ndz maja 27, 2012 20:30 pm

Łukasz Wudarski pisze:A i na pewno niektóre teksty sobie zapamiętał :)

Dzięki:)
Nie było mnie tym razem więc jestem ciekaw czy w tym roku padły jakieś milowe teksty bijące moje, jak to mówił Koper "FMF Megakults" czyli:

"Ludzie... i Ewelina"

oraz

"Marysia, czekaj"

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#681 Post autor: Łukasz Wudarski » ndz maja 27, 2012 20:42 pm

Teksty są niecenzuralne. Nie będziemy przytaczać :P
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#682 Post autor: Tomek » ndz maja 27, 2012 20:53 pm

Marek Łach pisze:Ja ze swojej strony przesyłam fenksik do całej redakcyjnej i forumowej braci obecnej na festiwalu i na after party: Tomkowi, Babuchowi, Koprowi, Pawłowi, Tomkowi Gosce, Wawrzyńcowi, Templarowi, Arthurowi, bladowi z dziekanem, Wojtkowi, Althazanowi i całej reszcie, z którą można było zamienić parę słów o filmówce i innych głupotach. :)
I ja ze swej strony dziekuję za spotkania i nerdowskie rozmowy do późnych godzinach nocnych z kolegami z redakcji + Wawrzyńcem + Althazanem :) oraz poznanie szczególnie Dziekana i Blada, którzy zaskoczyli jak najbardziej in plus :D A także podziękowania dla Templara, Arthura i Wojtka, którzy okazali się bardzo wporzo goścmi :)
bladerunner22 pisze:A tak poważnie ja jestem bardzo zadowolony, że Was w końcu poznałem :) . Koncert Kilara pozamiatał , a temat, z Bilansu Kwartalnego, które nie znałem, do tej pory chodzi mi po głowie 8)
Bladu, koncert Kilara przy koncercie Obcy/Goldenthala wypadł blado, uwierz mi ;-)
Turek pisze:Było jakieś spotkanie/ akademia z Kilarem ?
Kilar ponoć schorowany jest i na 2-giej części konceru go już nie było. Był prikaz fotografowania go, robienia wywiadów oraz proszenia o autografy, ale z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo, że niektóre persony nastręczały się mu po autograf nawet w garderobie...
muaddib_dw pisze: Strasznie żałuję, że tym razem mnie wśród was nie było, może następnym razem się uda pokonwersować w realu i chlapnąć cosik w pubie. Fajnie, że spotkaliście się w liczniejszym gronie, niż w ub roku.
Czekamy w przyszyłym roku na Kargową!
Bucholc Krok pisze:Z jakiego powodu? Krzyczałeś wcześniej podczas koncertu? :D
Tak, próbował zakrzyczeć goldenthalowską awangardę :P Szczególnie podczas fragmentów Wywiadu :D
Turek pisze: Nie było mnie tym razem więc jestem ciekaw czy w tym roku padły jakieś milowe teksty bijące moje, jak to mówił Koper "FMF Megakults" czyli:
Na razie przypominam sobie dwa:
- Paweł na koncercie Wywiadu z wampirem: "Hans, ucz się!"
- Koper w momencie pojawienia się w czasie benefisu Kilara, Kaczmarka na ekranie: "Cześć, jestem Janek i mam Oscara"

:)
Obrazek

Awatar użytkownika
karcharoth
Jestem Żydem
Posty: 336
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 12:05 pm
Lokalizacja: Wrocław, niekiedy Kargowa, ale głównie Planet Armstrong

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#683 Post autor: karcharoth » ndz maja 27, 2012 21:00 pm

Ale Elliot byl strzaskany na tym koncercie. Ledwo mówił. Później z Diego pewnie było ostre after :D
Robert T. za to pełna powaga. Udźwignął balast :D

Co do koncertu. Momentami przyciężkawy, ale ogólnie na plus. Wykonanie ALIENS łamało kości.
Tylko coś piwo drogie w tym Krakowie. 100zł za butelkę to już lekka przesada :D

Załuję tylko, że znowu uciekła szansa napicia się z Adasiem.
Ostatnio zmieniony ndz maja 27, 2012 21:03 pm przez karcharoth, łącznie zmieniany 1 raz.
"If our music survives, which I have no doubt it will, then it will because it is good." - Jerry Goldsmith

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9832
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#684 Post autor: Wojteł » ndz maja 27, 2012 21:02 pm

Akurat podczas Wywiadu byłem cichutko, bo wypadł najlepiej z całego koncertu :wink:

A zacnych tekstów przewinęło się całe mnóstwo :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się wszyscy w jeszcze liczniejszym gronie :D

btw, pozwolę sobie wstawić pierwsze zdjęci grupowe, na którym widać chyba wszystkich forumowiczów :)

Obrazek

:mrgreen:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#685 Post autor: Łukasz Wudarski » ndz maja 27, 2012 22:07 pm

Widzę Pawła plecak... :)
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#686 Post autor: Arthur » ndz maja 27, 2012 22:10 pm

Tym razem JAPK (normalnie jak Jarek) zostawił resztę daleko w tyle swoją skromnością:

~ "Jestem spadkobiercą Kilara... To było moje przeznaczenie"

ps. dzięki chłopaki ! Alien i Goldenthal to nie moje klimaty, ale słyszeć pierwszy raz na żywo filmówkę i to takiego formatu to zaszczyt większy niż spotkanie z prezydentem.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#687 Post autor: Althazan » ndz maja 27, 2012 22:17 pm

Dzięki również za fajne spotkanie :mrgreen: Za rok sprawdzamy obecność i dla tych co nie przyjadą będą bany! ;)

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7854
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#688 Post autor: DanielosVK » ndz maja 27, 2012 22:18 pm

To dobrze, bo za rok zamierzam wreszcie być. :D
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#689 Post autor: Bucholc Krok » pn maja 28, 2012 07:25 am

karcharoth pisze:Załuję tylko, że znowu uciekła szansa napicia się z Adasiem.
Uciekła szansa czy Adam? Podobo nie pije? :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10234
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - 24 - 26 Maj 2012

#690 Post autor: Ghostek » pn maja 28, 2012 08:21 am

Bucholc Krok pisze:
karcharoth pisze:Załuję tylko, że znowu uciekła szansa napicia się z Adasiem.
Uciekła szansa czy Adam? Podobo nie pije? :)
Bo i tak ma fazy jak po ruskiej mecie :P

Ja ze swojej strony chciałbym podziękować decydentom miasta Kraków za dbanie o stan nawierzchni dróg w tym mieście. Dzięki ich staraniom mam do zrobienia geometrię kół w przedniej osi. ;)
Również chciałbym podziękować ekipie tworzącej bollywoodzki film The Rhythm, która wzięła mnie z zaskoczenia i nakręciła scenę z moim skromnym udziałem w tle. Dzięki wam odkryłem co chcę w życiu robić. Zostanę zawodowym statystą 8)
Obrazek

ODPOWIEDZ