Strona 1 z 1

Unknown theme - potrzebna pomoc

: wt kwie 11, 2006 20:37 pm
autor: Asix
:arrow: http://soundt.w.interia.pl/track%2001.mp3

Niestety takie miszmasze perkusyjne są mi obce więc pojęcia nie mam kto to mógł popełnić, ale brzmi jakoś strasznie znajomo. Może to jakaś przeróbka, ost z filmu, serialu tv, gry więc byłbym "dźwięczny" jak ktoś ten przytupywacz zidentyfikuje.

Re: Unknown theme - potrzebna pomoc

: wt kwie 11, 2006 22:42 pm
autor: Corsito
Asix pisze::arrow: http://soundt.w.interia.pl/track%2001.mp3

Niestety takie miszmasze perkusyjne są mi obce więc pojęcia nie mam kto to mógł popełnić, ale brzmi jakoś strasznie znajomo. Może to jakaś przeróbka, ost z filmu, serialu tv, gry więc byłbym "dźwięczny" jak ktoś ten przytupywacz zidentyfikuje.
Ja tu slysze mocne inspiracje Wall Breach / Kingdom of Heaven oraz Conanem Barbazyncą a wszystko podane w sosie ala Chronologie part. 4 J.M. Jarra

: śr kwie 12, 2006 15:25 pm
autor: Mariusz Tomaszewski
Bardzo fajny kawałek, ale za cholerę nie mam pojęcia co to :P

: śr maja 31, 2006 07:53 am
autor: film-o-znawca
Witam wszystkich forumowiczów

Wspomniany kawałek to najprawdopodobniej X-Ray Dog, dla niewtajemniczonych wspomnę tylko że utwory tej grupy są wykorzystywane prawie w co drugim trailerze. Na pewno wszyscy pamiętają zwiastun z "Opowieści z Narnii", tam właśnie był X-Ray Dog z utworem "Here comes the king"

: czw cze 29, 2006 13:16 pm
autor: Kuba
Na pewno jest to jeden z tych trailerowych utworów, ale raczej nie X-Ray Dog - w ich twórczości zawsze charakterystyczne były bębny i wszelkiego radzaju kotły. Ten kawałek jest za łagodny. Stawiam na Immediate Music, Music Junkies albo Brand X :)

: czw cze 29, 2006 23:16 pm
autor: film-o-znawca
Nie bedę się upierał przy X-Ray'u bo pewności nie mam, ale nie do końca zgodzę się również z tymi kotłami i bębnami (przykładem może być choćby płyta "Dog in heaven", nie za dużo ich tam).
TU link do PlayDedGood, to taki serwis skupiajacy różne grupy tworzące muzykę na potrzeby szeroko rozumianej rozrywki, jak się ma trochę czasu (i wiedzy) można znaleźć (i odsłuchać) naprawdę ciekawe rzeczy. Może tam znajdziesz ten kawałek