Harry Gregson-Williams- Cowboys&Aliens- 2011

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
bladerunner

Harry Gregson-Williams- Cowboys&Aliens- 2011

#1 Post autor: bladerunner » śr lis 17, 2010 22:12 pm

z ciekawości spytam, skoro producentem jest Spielberg. Czemu reżyser nie pokusił się o Johna Williamsa ?

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23259
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Harry Gregson-Williams- Cowboys&Aliens- 2011

#2 Post autor: Mystery » śr lis 17, 2010 22:14 pm

bladerunner pisze:z ciekawości spytam, skoro producentem jest Spielberg. Czemu reżyser nie pokusił się o Johna Williamsa ?
A dlaczego John Williams nie skomponował do Transformersów?

bladerunner

#3 Post autor: bladerunner » śr lis 17, 2010 22:16 pm

Podejrzewam, że Hansu mu to załatwił, Djawadi pisał directorowi score do Iron Mana 1.
Ciekawe czy Djawadi się pokłócił z reżyserem :) .

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#4 Post autor: Wawrzyniec » śr lis 17, 2010 22:25 pm

bladerunner pisze:Ciekawe czy Djawadi się pokłócił z reżyserem :) .
Nie, nie pokłócił się, tylko omal co nie został wywalony za to co na początku na potrzeby "Iron Mana" stworzył :P
z ciekawości spytam, skoro producentem jest Spielberg. Czemu reżyser nie pokusił się o Johna Williamsa ?
:roll:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23259
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#5 Post autor: Mystery » śr lis 17, 2010 22:28 pm

I kolejny po Green Latern fail, mowa o zwiastunie (bankowo Favreau to spartaczy) :? W sumie wolę Gregsona od Debneya, ale osobiście miejsca na elektronikę tu nie widzę. Ciekawe jak Harry spiszę się w "westernie".

bladerunner

#6 Post autor: bladerunner » śr lis 17, 2010 22:28 pm

swoją drogą widzę, że producentem jest też Ron Howard. Nie liczyłbym jednak na pełni symfoniczny score :) . Sama obecność obcych zwiastuje, ze będzie elektronika.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#7 Post autor: Wawrzyniec » śr lis 17, 2010 22:32 pm

bladerunner pisze:swoją drogą widzę, że producentem jest też Ron Howard.
Uff, już się bałem, że się zapytasz: "z ciekawości spytam, skoro producentem jest Howard. Czemu reżyser nie pokusił się o Hansa Zimmera albo Jamesa Hornera ? :P :wink:

Wybacz nie mogłem się powstrzymać. :wink: A co do projektu to już bardziej bym jako kompozytora widział Powella od HGW.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23259
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#8 Post autor: Mystery » śr lis 17, 2010 22:34 pm

bladerunner pisze:swoją drogą widzę, że producentem jest też Ron Howard. Nie liczyłbym jednak na pełni symfoniczny score :) . Sama obecność obcych zwiastuje, ze będzie elektronika.
Elektronika to pewnie będzie, ale mam nadzieję, że w śladowych ilościach, do dzikiego zachódu jednak pasuje jak pięść do nosa, nawet z kosmitami w tle :wink: Jedyna słuszna oprawa muzyczna winna być podobna do WWW Bernsteina :wink:

bladerunner

#9 Post autor: bladerunner » śr lis 17, 2010 22:35 pm

Wawrzyniec pisze: bardziej bym jako kompozytora widział Powella od HGW.
ja oczywiście liczę, że mnie nie zawiedzie, będzie dobrze !!! :)

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#10 Post autor: dziekan » śr lis 17, 2010 22:35 pm

A jak myslisz Bladu czy w tym scorze bedzie te slynne ''pierdolnięcie'' Gregsona? :P

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#11 Post autor: Wawrzyniec » śr lis 17, 2010 22:36 pm

Mystery Man pisze:Jedyna słuszna oprawa muzyczna winna być podobna do WWW Bernsteina :wink:
Film głupszy niż ustawa przewiduje, ale muzykę miał naprawdę fajną, ale na taką w tym przypadku bym raczej nie liczył.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#12 Post autor: bladerunner » śr lis 17, 2010 22:38 pm

Wawrzyniec pisze:
Mystery Man pisze:Jedyna słuszna oprawa muzyczna winna być podobna do WWW Bernsteina :wink:
Film głupszy niż ustawa przewiduje, ale muzykę miał naprawdę fajną, ale na taką w tym przypadku bym raczej nie liczył.
Wielka szansa stoi przed HGW, żeby pokazać co potrafi :) . Rozmach bym dodał jeszcze Dziekan, Rozmach :P .

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#13 Post autor: dziekan » śr lis 17, 2010 22:47 pm

Nawet jesli ta najnowsza praca Harry'ego Gregsona-Williamsa bedzie nieudana to zrekompensuje nam rozmachem i pierdolnięciem i to sie liczy 8)

Piękne pierdolnięcie jest juz w pierwszym utworze X-Men : Origins - Logan Through Time 8)

bladerunner

#14 Post autor: bladerunner » śr lis 17, 2010 22:54 pm

dziekan pisze:Nawet jesli ta najnowsza praca Harry'ego Gregsona-Williamsa bedzie nieudana to zrekompensuje nam rozmachem i pierdolnięciem i to sie liczy 8)

Piękne pierdolnięcie jest juz w pierwszym utworze X-Men : Origins - Logan Through Time 8)
Zgadzam się w 100% jak pierwszy raz usłyszałem ten utwór mało z butów nie wyskoczyłem z wrażenia.. Lipcu przybywaj :? ..

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23259
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#15 Post autor: Mystery » śr lis 17, 2010 22:57 pm

bladerunner pisze:Zgadzam się w 100% jak pierwszy raz usłyszałem ten utwór mało z butów nie wyskoczyłem z wrażenia.. Lipcu przybywaj :? ..
Ale my tu liczymy na dobrą muzę :P :)

ODPOWIEDZ