Sezon Koncertowy!!!

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

Sezon Koncertowy!!!

#1 Post autor: Łukasz Waligórski » sob maja 28, 2005 11:13 am

Tak się składa że w czerwcu w filharmonii wrocławskiej odbędą się koncerty muzyki filmowej. Może wybieracie się na któryś? Ja postanowiłem wysłuchać muzyki Williamsa 3 czerwca. Może spotkamy się tam?

Poza tym zapraszam do Poznania na koncerty Philipa Glassa z serii "Qatsi Trilogy" na które także się wybieram. Zresztą tak żyję tym wydarzeniem że napisałem krótki artykuł poświęcony temu właśnie wydarzeniu który pojawi się na mojej stronie w przyszły wtorek.

Może wiecie o innych tego typu wydarzeniach w Polsce na które warto się wybrać?

Gość

#2 Post autor: Gość » sob maja 28, 2005 20:20 pm

Ja niestety nie za bardzo mam czas, bo sesja. zwłaszcza, że będę wyczerpany po Gramatyce Opisowej (nie pytajcie :D), ale to bardzo ciekawe. Cieszę się, że takie koncerty w ogóle są.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#3 Post autor: Paweł Stroiński » sob maja 28, 2005 20:21 pm

To byłem ja, Paweł, nie wiem co się stało :D.

Paweł Majchrzak
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 20, 2005 17:28 pm
Lokalizacja: Poznań

Niecałe 2 tygodnie...

#4 Post autor: Paweł Majchrzak » ndz cze 19, 2005 17:30 pm

Mało które poznańskie wydarzenie kulturalne ostatnich lat poruszyło mnie na tyle abym bez cienia wątpliwości zdecydował się wysupłać owe 120 zł obejmujące całkowity koszt uczestnictwa w trzech, dzień po dniu następujących po sobie koncertach muzyki Glassa. Co jak co, ale nie od dzisiaj wiadomo, że Poznań muzyką (filmową) stoi i w tym wszystkim pozostaje mieć tylko nadzieję, że kolejni światowego formatu kompozytorzy regularnie Poznań odwiedzać będą :-).

ODPOWIEDZ