https://www.musicbox-records.com/en/cd- ... y-2cd.html
Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Jest na mbr ale to info raczej tylko dla lisa
https://www.musicbox-records.com/en/cd- ... y-2cd.html
https://www.musicbox-records.com/en/cd- ... y-2cd.html
- lis23
- + Ludvig van Beethoven +
- Posty: 15316
- Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
- Lokalizacja: Sosnowiec
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
O Music Box Records to pisałem wcześniej ale zamiast M wskoczyło N 
Tylko On, Williams John 
Tylko on, Elton John

Tylko on, Elton John
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Bilety do IMAXa kupione, film trwa aż 172 minuty 
NO CD = NO SALE
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Wygląda na to że soundtrack trafi i na naszego amazona.
https://www.amazon.pl/dp/B0H51PP62K/ref ... 19&sr=1-16
https://www.amazon.pl/dp/B0H51PP62K/ref ... 19&sr=1-16
- lis23
- + Ludvig van Beethoven +
- Posty: 15316
- Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
- Lokalizacja: Sosnowiec
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Tylko On, Williams John 
Tylko on, Elton John

Tylko on, Elton John
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
uu przyżydzili na rozmiarze - mniej niż 30 cm... 
NO CD = NO SALE
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Zeszło pierwsze embargo i znalazłem pierwszą wypowiedź o muzie.
"The score is fantastic, loud drums, deep bass that interchanges very creatively/hypnotically with the also brilliant sound design; - There is a "No Time for Caution" moment in the movie"
Także "Time Go Fishing", będzie miał w tym roku konkurenta
"The score is fantastic, loud drums, deep bass that interchanges very creatively/hypnotically with the also brilliant sound design; - There is a "No Time for Caution" moment in the movie"
Także "Time Go Fishing", będzie miał w tym roku konkurenta
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
I told ya, Ludwiczek znów wszystkim pokaże miejsce w szeregu 
Pewnie ten utwór będzie w tej scenie z trailera z wielkim wirem wodnym
Pewnie ten utwór będzie w tej scenie z trailera z wielkim wirem wodnym
NO CD = NO SALE
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Wg netu tylko WETA i DNEG robiły efekty w tym filmie.
NO CD = NO SALE
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
przykre, ale będzie tego za chwile coraz więcej 


NO CD = NO SALE
- qnebra
- Zdobywca Oscara
- Posty: 3342
- Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
- Lokalizacja: Zadupie Mordoru
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Ludziom miesza się tutaj Weta Workshop i Weta FX. Przy Odysei pracowała Weta Workshop, robili tam uzbrojenie, pancerze i podejrzewam może coś przy miniaturach. Co do cyfrowych efektów wizualnych, od czasów "Incepcja" do filmów Nolana robi je wyłącznie Double Negative, a współpraca zaczęła się od Batman Początek.
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Jeżeli dzieje się to za zgodą samego zainteresowanego, to jestem za. Gorzej jak generują nowe gwiazdy, które są tylko wirtualnym wytworem.
Najbardziej mnie porusza sprawa Randy Travisa, który nie może już śpiewać. Dzięki AI dostał drugą szansę na powrót i jak widać aprobuje to rozwiązanie.
youtu.be/azCEpoYLxeg
- lis23
- + Ludvig van Beethoven +
- Posty: 15316
- Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
- Lokalizacja: Sosnowiec
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Oczywiście, opinie sprzedane 
https://naekranie.pl/aktualnosci/odysej ... 1782455773Chwaleni są niemal wszyscy aktorzy i aktorki, począwszy od Matta Damona (Odyseusz), Anne Hathaway (Penelopa) i Roberta Pattinsona (główny zalotnik) aż po tych drugoplanowych. Prawdziwą perełką ma być występ Toma Hollanda jako Telemacha, którego kreacja została dwukrotnie przywołana w kontekście nominacji oscarowej. Zachwycają również ścieżka dźwiękowa i przede wszystkim oprawa wizualna - sceny z Cyklopem, syrenami, Charybdą i katastrofą statku głównego bohatera są podobno "fenomenalne". Istotne jest to, że pokaz zakończył się brawami, choć nie jest to powszechna praktyka w trakcie przedpremierowych seansów dla prasy.
https://filmozercy.com/wpis/krytycy-zob ... lliot-pageWedług informacji krążących w branży odbyły się dwa pierwsze pokazy prasowe filmu – jeden z nich miał miejsce w nowojorskim kinie AMC Lincoln Square 13. W wydarzeniach uczestniczyli głównie dziennikarze przeprowadzający wywiady z Christopherem Nolanem i obsadą. Oficjalne recenzje pozostają jeszcze objęte embargiem, jednak w mediach społecznościowych i na Reddicie zaczęły pojawiać się pierwsze wrażenia. Najwięcej pochwał zbiera Matt Damon, którego występ określany jest jako jeden z najlepszych w całej karierze. Bardzo dobre opinie otrzymali także Anne Hathaway i Robert Pattinson, ale prawdziwym zaskoczeniem ma być Tom Holland. Jeden z uczestników pokazu nazwał jego rolę wręcz „oscarową”.
Tylko On, Williams John 
Tylko on, Elton John

Tylko on, Elton John
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Nolan jak zwykle przyszedł i pozamiatał wszystkich
Nudne się to już robi 
NO CD = NO SALE
- lis23
- + Ludvig van Beethoven +
- Posty: 15316
- Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
- Lokalizacja: Sosnowiec
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Zaskakują te pochwały dla Hollanda i to z kilku źródeł
To dobry aktor ale kojarzony głównie z kinem rozrywkowym, może będzie z Niego drugi Orlando Bloom? 
Tylko On, Williams John 
Tylko on, Elton John

Tylko on, Elton John
