Znaleziono 61597 wyników

autor: Adam
pn cze 22, 2026 10:49 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 218
Odsłony: 82778

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

Wg netu tylko WETA i DNEG robiły efekty w tym filmie.
autor: Adam
pn cze 22, 2026 10:47 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: The End of Oak Street - Michael Giacchino
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 695

Re: The End of Oak Street - Michael Giacchino

To już wiadomo, czemu Hathaway nagle ma z 10 filmów w roku (dwa kolejne po tym już ma skończone, premiery obu jesienią) - chciała się najwyraźniej nagrać na zaś, bo ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży.
autor: Adam
ndz cze 21, 2026 21:47 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 240

Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood

Przecież nawet nie widziałeś tego filmu więc o czym dyskutujesz? :D I najśmieszniejsze, że ten film jest właśnie całkiem wierną ekranizacją w stosunku do poematu :D w/w historie kopiowały już z tego poematu, a więc - niespodzianka :P - w filmie jest zarówno klasztor, przeorzyca, upuszczanie krwi, st...
autor: Adam
ndz cze 21, 2026 21:03 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 240

Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood

Lisu pisze takie bzdury, że oczy bolą…
autor: Adam
ndz cze 21, 2026 20:56 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 240

Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood

Lisu, nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia :roll: . „Śmierć Robin Hooda” to 17-wieczny angielski poemat i jedna z pierwszych ever wersji historii tej postaci, zachowana w oryginale (!), także złośliwi mają pełne prawo powiedzieć, że to wszystkie dotychczasowe wersje filmów wypacz...
autor: Adam
ndz cze 21, 2026 16:19 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 240

Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood

Film depresyjny, przegadany, o bardzo wolnej narracji, momentami bardzo brutalny. Casting Jackmana imho średni pomysł, bardziej by pasował np. Brolin. Comerowa jak zwykle klasa, kolejna emocjonalna rola. Zdjecia na taśmie 35mm bardzo ładne, bardzo dużo nocą, ale widać że Wiking był do całego filmu w...
autor: Adam
ndz cze 21, 2026 13:26 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 85939

Re: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina

Szkoda, że ta Auli nie robi kariery. Tak piękna, egzotyczna uroda, a do tego wielki talent wokalny. Szkoda, że wciąż tylko Broadway…
autor: Adam
ndz cze 21, 2026 13:24 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)
Odpowiedzi: 445
Odsłony: 209620

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

Z tego co wynika z forów, to na wersji 2cd jest kompozytorska wersja, i jest wiele rzeczy które nie weszły do filmu tzn w finalnym montażu zostały skrócone lub podmienione tempem ze Skyfall. Ja bede mógł to zbadać dopiero za miesiąc :(
autor: Adam
ndz cze 21, 2026 12:58 pm
Forum: Filmy
Temat: BOX OFFICE
Odpowiedzi: 1530
Odsłony: 479069

Re: BOX OFFICE

Obsesja i Backrooms za mną. O ile Obsesja jest bdb, nie nazwałbym tego horrorem, raczej thrillerem z gore elementami, ale najważniejsze że mamy dzięki niemu nową scream queen (naturalnie piękną do tego!), plus bardzo fajny w filmie synthwave score. Ale to Backrooms jest za to koncepcyjnie i pracą ka...
autor: Adam
ndz cze 21, 2026 12:55 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 218
Odsłony: 82778

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

I told ya, Ludwiczek znów wszystkim pokaże miejsce w szeregu :)

Pewnie ten utwór będzie w tej scenie z trailera z wielkim wirem wodnym 8)
autor: Adam
sob cze 20, 2026 18:31 pm
Forum: Filmy
Temat: BOX OFFICE
Odpowiedzi: 1530
Odsłony: 479069

Re: BOX OFFICE

Przecież wczoraj podali oficjalnie, że reżyser Obsesji już sie za hajs sprzedał Universalowi i z nimi robi swój kolejny film. Także zaraz go korporacja przeora a potem wypluje na śmieci jak wielu wcześniej artystycznych indie twórców.
autor: Adam
pt cze 19, 2026 21:31 pm
Forum: OFFTOP
Temat: Gry / W co ostatnio graliście?
Odpowiedzi: 288
Odsłony: 238404

Re: Gry / W co ostatnio graliście?

007.

There’s only one number, you can always count on. 8)
autor: Adam
pt cze 19, 2026 21:18 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Randy Newman - Toy Story 4 i 5 (2019 / 2026)
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 8934

Re: Randy Newman - Toy Story 4 i 5 (2019 / 2026)

Patrząc na filmiki z sesji, to pomimo że nie siedzi na wózku to jest mega zgarbiony i ledwo rękami ruszał. Ale z drugiej strony ostatnio w serialach zaczął występować :wink:
autor: Adam
pt cze 19, 2026 19:07 pm
Forum: Muzyka z gier komputerowych
Temat: The Flight - 007 First Light (2026)
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 9225

Re: The Flight - 007 First Light (2026)

Wow 8)
autor: Adam
pt cze 19, 2026 19:01 pm
Forum: Muzyka z gier komputerowych
Temat: The Flight - 007 First Light (2026)
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 9225

Re: The Flight - 007 First Light (2026)

A jak sama gra? Serio taka dobra jak piszą?