Znaleziono 61597 wyników
- pn cze 22, 2026 10:49 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 218
- Odsłony: 82778
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Wg netu tylko WETA i DNEG robiły efekty w tym filmie.
- pn cze 22, 2026 10:47 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: The End of Oak Street - Michael Giacchino
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 695
Re: The End of Oak Street - Michael Giacchino
To już wiadomo, czemu Hathaway nagle ma z 10 filmów w roku (dwa kolejne po tym już ma skończone, premiery obu jesienią) - chciała się najwyraźniej nagrać na zaś, bo ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży.
- ndz cze 21, 2026 21:47 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 240
Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Przecież nawet nie widziałeś tego filmu więc o czym dyskutujesz? :D I najśmieszniejsze, że ten film jest właśnie całkiem wierną ekranizacją w stosunku do poematu :D w/w historie kopiowały już z tego poematu, a więc - niespodzianka :P - w filmie jest zarówno klasztor, przeorzyca, upuszczanie krwi, st...
- ndz cze 21, 2026 21:03 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 240
Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Lisu pisze takie bzdury, że oczy bolą…
- ndz cze 21, 2026 20:56 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 240
Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Lisu, nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia :roll: . „Śmierć Robin Hooda” to 17-wieczny angielski poemat i jedna z pierwszych ever wersji historii tej postaci, zachowana w oryginale (!), także złośliwi mają pełne prawo powiedzieć, że to wszystkie dotychczasowe wersje filmów wypacz...
- ndz cze 21, 2026 16:19 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 240
Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Film depresyjny, przegadany, o bardzo wolnej narracji, momentami bardzo brutalny. Casting Jackmana imho średni pomysł, bardziej by pasował np. Brolin. Comerowa jak zwykle klasa, kolejna emocjonalna rola. Zdjecia na taśmie 35mm bardzo ładne, bardzo dużo nocą, ale widać że Wiking był do całego filmu w...
- ndz cze 21, 2026 13:26 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 85939
Re: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
Szkoda, że ta Auli nie robi kariery. Tak piękna, egzotyczna uroda, a do tego wielki talent wokalny. Szkoda, że wciąż tylko Broadway…
- ndz cze 21, 2026 13:24 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)
- Odpowiedzi: 445
- Odsłony: 209620
Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)
Z tego co wynika z forów, to na wersji 2cd jest kompozytorska wersja, i jest wiele rzeczy które nie weszły do filmu tzn w finalnym montażu zostały skrócone lub podmienione tempem ze Skyfall. Ja bede mógł to zbadać dopiero za miesiąc 
- ndz cze 21, 2026 12:58 pm
- Forum: Filmy
- Temat: BOX OFFICE
- Odpowiedzi: 1530
- Odsłony: 479069
Re: BOX OFFICE
Obsesja i Backrooms za mną. O ile Obsesja jest bdb, nie nazwałbym tego horrorem, raczej thrillerem z gore elementami, ale najważniejsze że mamy dzięki niemu nową scream queen (naturalnie piękną do tego!), plus bardzo fajny w filmie synthwave score. Ale to Backrooms jest za to koncepcyjnie i pracą ka...
- ndz cze 21, 2026 12:55 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 218
- Odsłony: 82778
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
I told ya, Ludwiczek znów wszystkim pokaże miejsce w szeregu 
Pewnie ten utwór będzie w tej scenie z trailera z wielkim wirem wodnym
Pewnie ten utwór będzie w tej scenie z trailera z wielkim wirem wodnym
- sob cze 20, 2026 18:31 pm
- Forum: Filmy
- Temat: BOX OFFICE
- Odpowiedzi: 1530
- Odsłony: 479069
Re: BOX OFFICE
Przecież wczoraj podali oficjalnie, że reżyser Obsesji już sie za hajs sprzedał Universalowi i z nimi robi swój kolejny film. Także zaraz go korporacja przeora a potem wypluje na śmieci jak wielu wcześniej artystycznych indie twórców.
- pt cze 19, 2026 21:31 pm
- Forum: OFFTOP
- Temat: Gry / W co ostatnio graliście?
- Odpowiedzi: 288
- Odsłony: 238404
Re: Gry / W co ostatnio graliście?
007.
There’s only one number, you can always count on.
There’s only one number, you can always count on.
- pt cze 19, 2026 21:18 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Randy Newman - Toy Story 4 i 5 (2019 / 2026)
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 8934
Re: Randy Newman - Toy Story 4 i 5 (2019 / 2026)
Patrząc na filmiki z sesji, to pomimo że nie siedzi na wózku to jest mega zgarbiony i ledwo rękami ruszał. Ale z drugiej strony ostatnio w serialach zaczął występować 
- pt cze 19, 2026 19:07 pm
- Forum: Muzyka z gier komputerowych
- Temat: The Flight - 007 First Light (2026)
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 9225
- pt cze 19, 2026 19:01 pm
- Forum: Muzyka z gier komputerowych
- Temat: The Flight - 007 First Light (2026)
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 9225
Re: The Flight - 007 First Light (2026)
A jak sama gra? Serio taka dobra jak piszą?