Znaleziono 15321 wyników
- sob cze 27, 2026 13:37 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - KOMPOZYTORZY
- Temat: John Williams
- Odpowiedzi: 5935
- Odsłony: 2488358
Re: John Williams
Ja jej akurat nie znałem ale nie oglądałem też dodatków do "Szczęk"
Co do GOLa to pewnie zapychacz na weekend 
- sob cze 27, 2026 13:18 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - KOMPOZYTORZY
- Temat: John Williams
- Odpowiedzi: 5935
- Odsłony: 2488358
Re: John Williams
https://www.gry-online.pl/newsroom/myslalem-ze-zartuje-50-lat-temu-steven-spielberg-nie-zdawal-sobie/zf31254 Spodziewałem się usłyszeć coś dziwnego i melodyjnego, coś tonalnego, ale jednocześnie niesamowitego; coś z innego świata, niemal jak przestrzeń kosmiczna pod wodą. A on zamiast tego zagrał mi...
- sob cze 27, 2026 11:19 am
- Forum: Filmy
- Temat: Współczesna animacja - 2D i 3D
- Odpowiedzi: 193
- Odsłony: 131354
- sob cze 27, 2026 10:48 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - KOMPOZYTORZY
- Temat: John Powell
- Odpowiedzi: 633
- Odsłony: 345083
Re: John Powell
A co z Epoką Lodowcową? Tam, chyba od dwójki muzykę robił Powell? Jednak piątkę robił Debney 
- sob cze 27, 2026 10:46 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
- Odpowiedzi: 77
- Odsłony: 4278
Re: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
Adam wypadł fajnie, Jego rola jest trochę kiczowata no i nie ma tu po prawdzie He-Mana, jest tylko przemieniony Adam a Evil-Lyn to taka wersja, która lubi być krzywdzona przez Szkieletora
W animacji Netflixa była znacznie lepsza 
- pt cze 26, 2026 14:09 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 224
- Odsłony: 83369
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Zaskakują te pochwały dla Hollanda i to z kilku źródeł
To dobry aktor ale kojarzony głównie z kinem rozrywkowym, może będzie z Niego drugi Orlando Bloom? 
- pt cze 26, 2026 13:19 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 224
- Odsłony: 83369
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Oczywiście, opinie sprzedane ;) Chwaleni są niemal wszyscy aktorzy i aktorki, począwszy od Matta Damona (Odyseusz), Anne Hathaway (Penelopa) i Roberta Pattinsona (główny zalotnik) aż po tych drugoplanowych. Prawdziwą perełką ma być występ Toma Hollanda jako Telemacha, którego kreacja została dwukrot...
- pt cze 26, 2026 13:08 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: John Williams - Disclosure Day (2026)
- Odpowiedzi: 154
- Odsłony: 6920
Re: John Williams - Disclosure Day (2026)
Ostatnim takim letnim filmem Spielberga był chyba "Player Ready One", który też sukcesem nie był a co do Tintina to pewnie dlatego czekamy już 16 lat na drugą część, kazus He-Mana i innych .
- pt cze 26, 2026 09:34 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
- Odpowiedzi: 129
- Odsłony: 86178
Re: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
Nie rozumiem, po co zmieniali aktora w dubbingu, skoro postać gra ten sam aktor, czyli Dwayne Johnson? W animacji jest Igor Kwiatkowski a w live action, Leszek Lichota i wypada znacznie gorzej, brak tutaj ekspresji i emocji: MRVUaAbxoKs OXo7h6N2_8Y Ciekawe, bo piosenkę kraba ponownie śpiewa Maleńczu...
- śr cze 24, 2026 22:40 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Randy Newman - Toy Story 4 i 5 (2019 / 2026)
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 9076
Re: Randy Newman - Toy Story 4 i 5 (2019 / 2026)
Trójka miała wydanie CD, bo tylko jej mi brakuje? Chętnie bym też kupił A Bugs Life ale nigdzie nie ma.
- śr cze 24, 2026 19:23 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 433
Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Nie przepadam za Krzysztofem Majem ( Gość chwalił się, że do końca życia może co tydzień lub dwa oglądać Władcę Pierścieni Jacksona ;) ) ale zgodzę się z Jego recenzją i obserwacją, że My, widzowie potrzebujemy legend, mitów i bohaterów ale pozytywnych i nie po to idzie się do kina, żeby oglądać świ...
- śr cze 24, 2026 13:02 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
- Odpowiedzi: 129
- Odsłony: 86178
Re: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
Na Ark jest wersja dwupłytowa ale na drugiej płycie są tylko japońskie wersje piosenek, więc nie ma muzyki Manchiny.
- wt cze 23, 2026 09:43 am
- Forum: Muzyka z gier komputerowych
- Temat: South of Midnight - Olivier Derivière
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 19896
Re: South of Midnight - Olivier Derivière
Według najnowszych przecieków Microsoft ma rozważać zamknięcie nawet pięciu zespołów należących do Xbox Game Studios. Wśród wymienianych studiów pojawiają się Compulsion Games, Ninja Theory, zespół odpowiedzialny za Microsoft Flight Simulator, Worlds Edge rozwijające markę Age of Empires oraz Doubl...
- pn cze 22, 2026 19:36 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
- Odpowiedzi: 129
- Odsłony: 86178
- pn cze 22, 2026 09:42 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 433
Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Adam , chodzi mi tylko o to, że poemat na który się powołujesz NIE przedstawia Robina jako zbója, mordercę, gwałciciela, itp. a jako bohatera ludowego, tylko tyle i aż tyle. Film obejrzę raczej na jakimś VOD, ponoć tylko przez pierwsze 30 minut coś się dzieje a potem jest półtorej godziny nudy ;) C...