Znaleziono 15321 wyników

autor: lis23
sob cze 27, 2026 13:37 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - KOMPOZYTORZY
Temat: John Williams
Odpowiedzi: 5935
Odsłony: 2488358

Re: John Williams

Ja jej akurat nie znałem ale nie oglądałem też dodatków do "Szczęk" ;) Co do GOLa to pewnie zapychacz na weekend ;)
autor: lis23
sob cze 27, 2026 13:18 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - KOMPOZYTORZY
Temat: John Williams
Odpowiedzi: 5935
Odsłony: 2488358

Re: John Williams

https://www.gry-online.pl/newsroom/myslalem-ze-zartuje-50-lat-temu-steven-spielberg-nie-zdawal-sobie/zf31254 Spodziewałem się usłyszeć coś dziwnego i melodyjnego, coś tonalnego, ale jednocześnie niesamowitego; coś z innego świata, niemal jak przestrzeń kosmiczna pod wodą. A on zamiast tego zagrał mi...
autor: lis23
sob cze 27, 2026 11:19 am
Forum: Filmy
Temat: Współczesna animacja - 2D i 3D
Odpowiedzi: 193
Odsłony: 131354

Re: Współczesna animacja - 2D i 3D

autor: lis23
sob cze 27, 2026 10:48 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - KOMPOZYTORZY
Temat: John Powell
Odpowiedzi: 633
Odsłony: 345083

Re: John Powell

A co z Epoką Lodowcową? Tam, chyba od dwójki muzykę robił Powell? Jednak piątkę robił Debney ;)
autor: lis23
sob cze 27, 2026 10:46 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 4278

Re: Masters of the Universe - Daniel Pemberton

Adam wypadł fajnie, Jego rola jest trochę kiczowata no i nie ma tu po prawdzie He-Mana, jest tylko przemieniony Adam a Evil-Lyn to taka wersja, która lubi być krzywdzona przez Szkieletora ;) W animacji Netflixa była znacznie lepsza :P
autor: lis23
pt cze 26, 2026 14:09 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 224
Odsłony: 83369

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

Zaskakują te pochwały dla Hollanda i to z kilku źródeł ;) To dobry aktor ale kojarzony głównie z kinem rozrywkowym, może będzie z Niego drugi Orlando Bloom? ;)
autor: lis23
pt cze 26, 2026 13:19 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 224
Odsłony: 83369

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

Oczywiście, opinie sprzedane ;) Chwaleni są niemal wszyscy aktorzy i aktorki, począwszy od Matta Damona (Odyseusz), Anne Hathaway (Penelopa) i Roberta Pattinsona (główny zalotnik) aż po tych drugoplanowych. Prawdziwą perełką ma być występ Toma Hollanda jako Telemacha, którego kreacja została dwukrot...
autor: lis23
pt cze 26, 2026 13:08 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: John Williams - Disclosure Day (2026)
Odpowiedzi: 154
Odsłony: 6920

Re: John Williams - Disclosure Day (2026)

Ostatnim takim letnim filmem Spielberga był chyba "Player Ready One", który też sukcesem nie był a co do Tintina to pewnie dlatego czekamy już 16 lat na drugą część, kazus He-Mana i innych .
autor: lis23
pt cze 26, 2026 09:34 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
Odpowiedzi: 129
Odsłony: 86178

Re: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina

Nie rozumiem, po co zmieniali aktora w dubbingu, skoro postać gra ten sam aktor, czyli Dwayne Johnson? W animacji jest Igor Kwiatkowski a w live action, Leszek Lichota i wypada znacznie gorzej, brak tutaj ekspresji i emocji: MRVUaAbxoKs OXo7h6N2_8Y Ciekawe, bo piosenkę kraba ponownie śpiewa Maleńczu...
autor: lis23
śr cze 24, 2026 22:40 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Randy Newman - Toy Story 4 i 5 (2019 / 2026)
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 9076

Re: Randy Newman - Toy Story 4 i 5 (2019 / 2026)

Trójka miała wydanie CD, bo tylko jej mi brakuje? Chętnie bym też kupił A Bugs Life ale nigdzie nie ma.
autor: lis23
śr cze 24, 2026 19:23 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 433

Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood

Nie przepadam za Krzysztofem Majem ( Gość chwalił się, że do końca życia może co tydzień lub dwa oglądać Władcę Pierścieni Jacksona ;) ) ale zgodzę się z Jego recenzją i obserwacją, że My, widzowie potrzebujemy legend, mitów i bohaterów ale pozytywnych i nie po to idzie się do kina, żeby oglądać świ...
autor: lis23
śr cze 24, 2026 13:02 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina
Odpowiedzi: 129
Odsłony: 86178

Re: Moana - Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa'i, Mark Mancina

Na Ark jest wersja dwupłytowa ale na drugiej płycie są tylko japońskie wersje piosenek, więc nie ma muzyki Manchiny.
autor: lis23
wt cze 23, 2026 09:43 am
Forum: Muzyka z gier komputerowych
Temat: South of Midnight - Olivier Derivière
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 19896

Re: South of Midnight - Olivier Derivière

Według najnowszych przecieków Microsoft ma rozważać zamknięcie nawet pięciu zespołów należących do Xbox Game Studios. Wśród wymienianych studiów pojawiają się Compulsion Games, Ninja Theory, zespół odpowiedzialny za Microsoft Flight Simulator, Worlds Edge rozwijające markę Age of Empires oraz Doubl...
autor: lis23
pn cze 22, 2026 09:42 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 433

Re: Jim Ghedi - The Death of Robin Hood

Adam , chodzi mi tylko o to, że poemat na który się powołujesz NIE przedstawia Robina jako zbója, mordercę, gwałciciela, itp. a jako bohatera ludowego, tylko tyle i aż tyle. Film obejrzę raczej na jakimś VOD, ponoć tylko przez pierwsze 30 minut coś się dzieje a potem jest półtorej godziny nudy ;) C...