Znaleziono 3342 wyniki

autor: qnebra
wt cze 23, 2026 22:42 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 82939

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

Wg netu tylko WETA i DNEG robiły efekty w tym filmie. Ludziom miesza się tutaj Weta Workshop i Weta FX. Przy Odysei pracowała Weta Workshop, robili tam uzbrojenie, pancerze i podejrzewam może coś przy miniaturach. Co do cyfrowych efektów wizualnych, od czasów "Incepcja" do filmów Nolana robi je wył...
autor: qnebra
wt cze 16, 2026 20:15 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: 1670 (2023 - ) - Jerzy Rogiewicz
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 12275

Re: 1670 (2023 - ) - Jerzy Rogiewicz

W porównaniu do obecnego standardu to błyskawiczne tempo, raptem 11 miesięcy między sezonem 2 i 3.
autor: qnebra
czw cze 11, 2026 20:48 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 82939

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

Przy całym luźnym podejściu do riserczu w reszcie filmu, Ludwig idący w autentyczne instrumenty i brzmienia ze starożytnej Grecji aż wygląda dziwnie.
autor: qnebra
czw cze 11, 2026 17:01 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: John Williams - Disclosure Day (2026)
Odpowiedzi: 145
Odsłony: 6027

Re: John Williams - Disclosure Day (2026)

Adam pisze:
czw cze 11, 2026 14:00 pm
Przyznać się, kogo niezmiernie bawi w kinie od lat to, że UFO zawsze ląduje tylko w USA? :D
Mamy chociaż spokój podczas inwazji. USA wybucha i płonie, a życie w Polsce toczy się jak gdyby nigdy nic.
autor: qnebra
wt cze 09, 2026 11:57 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 3951

Re: Masters of the Universe - Daniel Pemberton

Dla normalnej wytwórni to byłby kataklizm, a wierchuszka szukałaby sposobu na szybkie zwolnienie siebie z tego łez padołu.
autor: qnebra
wt cze 09, 2026 09:42 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 3951

Re: Masters of the Universe - Daniel Pemberton

Opierają się też na sztafecie pokoleniowej. Rodzic, najczęściej ojciec, ogląda z dzieckiem, zwykle synem, coś co było częścią jego dzieciństwa i wpaja dziecku pozytywne skojarzenia. Bonusowe punkty jeśli rodzic traktuje coś, co z wierzchu wygląda jak kilkanaście plastikowych figurek i towarzysząca i...
autor: qnebra
pn cze 08, 2026 19:33 pm
Forum: Filmy
Temat: REMAKI
Odpowiedzi: 728
Odsłony: 398922

Re: REMAKI

Nie martw się, będzie. Praktycznie wszędzie tam gdzie będzie coś niebezpiecznego lub potrzebna będzie określona reakcja, jestem pewien że Scooby będzie CGI.
autor: qnebra
pt cze 05, 2026 10:37 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 82939

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

No i też Nolan ma ślepotę barw, nie odróżnia czerwonego i zielonego.
autor: qnebra
czw cze 04, 2026 11:50 am
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 82939

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

Postarane tak na 30% i to znacznie zawyżone

Obrazek
autor: qnebra
pn cze 01, 2026 22:25 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 82939

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

No i znano wtedy prototypowe harfy, liry, flety, bębny, były już chóry, w niektórych miejscach kombinowano z robieniem dętych blaszanych, więc BRRAWWWM już umiano robić.
autor: qnebra
pn cze 01, 2026 19:13 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 82939

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

Wręcz jestem pewny że w muzie będzie elektronika. Starożytni grecy znali syntezatory?
autor: qnebra
śr maja 27, 2026 20:09 pm
Forum: Muzyka z gier komputerowych
Temat: The Flight - 007 First Light (2026)
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 9252

Re: The Flight - 007 First Light (2026)

Tylko na co otwarty świat do gry z Bondem? Jeżeli dali coś rodem z Hitman, to już będzie świetnie, nie trzeba sandboksu rodem z gier Ubisoftu.
autor: qnebra
pn maja 18, 2026 21:17 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - KOMPOZYTORZY
Temat: Stephanie Econoumu
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 10804

Re: Stephanie Econoumu

Ekonomiczne
autor: qnebra
śr maja 13, 2026 17:58 pm
Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 82939

Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)

wiadomo jak ortodoksom Lupita przeszkadza bo jest czarna.. No ale to wracamy do dyskusji o castingu do filmów Disneya, tylko po co? Jest potencjalnie zabawniej. Zależnie od tego jakie podejście wybrano wobec Heleny, może się okazać że Lupita gra dwie jednoznacznie negatywne postacie. Jedna rola to ...