Znaleziono 3342 wyniki
- wt cze 23, 2026 22:42 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 220
- Odsłony: 82939
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Wg netu tylko WETA i DNEG robiły efekty w tym filmie. Ludziom miesza się tutaj Weta Workshop i Weta FX. Przy Odysei pracowała Weta Workshop, robili tam uzbrojenie, pancerze i podejrzewam może coś przy miniaturach. Co do cyfrowych efektów wizualnych, od czasów "Incepcja" do filmów Nolana robi je wył...
- wt cze 16, 2026 20:15 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: 1670 (2023 - ) - Jerzy Rogiewicz
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 12275
Re: 1670 (2023 - ) - Jerzy Rogiewicz
W porównaniu do obecnego standardu to błyskawiczne tempo, raptem 11 miesięcy między sezonem 2 i 3.
- ndz cze 14, 2026 19:22 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Różni - Superman (2025) / Man Of Tomorrow (2027) / Supergirl (2026)
- Odpowiedzi: 184
- Odsłony: 50535
- czw cze 11, 2026 20:48 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 220
- Odsłony: 82939
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Przy całym luźnym podejściu do riserczu w reszcie filmu, Ludwig idący w autentyczne instrumenty i brzmienia ze starożytnej Grecji aż wygląda dziwnie.
- czw cze 11, 2026 17:01 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: John Williams - Disclosure Day (2026)
- Odpowiedzi: 145
- Odsłony: 6027
- wt cze 09, 2026 11:57 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
- Odpowiedzi: 73
- Odsłony: 3951
Re: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
Dla normalnej wytwórni to byłby kataklizm, a wierchuszka szukałaby sposobu na szybkie zwolnienie siebie z tego łez padołu.
- wt cze 09, 2026 09:42 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
- Odpowiedzi: 73
- Odsłony: 3951
Re: Masters of the Universe - Daniel Pemberton
Opierają się też na sztafecie pokoleniowej. Rodzic, najczęściej ojciec, ogląda z dzieckiem, zwykle synem, coś co było częścią jego dzieciństwa i wpaja dziecku pozytywne skojarzenia. Bonusowe punkty jeśli rodzic traktuje coś, co z wierzchu wygląda jak kilkanaście plastikowych figurek i towarzysząca i...
Re: REMAKI
Nie martw się, będzie. Praktycznie wszędzie tam gdzie będzie coś niebezpiecznego lub potrzebna będzie określona reakcja, jestem pewien że Scooby będzie CGI.
- pt cze 05, 2026 10:37 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 220
- Odsłony: 82939
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
No i też Nolan ma ślepotę barw, nie odróżnia czerwonego i zielonego.
- czw cze 04, 2026 11:50 am
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 220
- Odsłony: 82939
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Postarane tak na 30% i to znacznie zawyżone


- pn cze 01, 2026 22:25 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 220
- Odsłony: 82939
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
No i znano wtedy prototypowe harfy, liry, flety, bębny, były już chóry, w niektórych miejscach kombinowano z robieniem dętych blaszanych, więc BRRAWWWM już umiano robić.
- pn cze 01, 2026 19:13 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 220
- Odsłony: 82939
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
Wręcz jestem pewny że w muzie będzie elektronika. Starożytni grecy znali syntezatory?
- śr maja 27, 2026 20:09 pm
- Forum: Muzyka z gier komputerowych
- Temat: The Flight - 007 First Light (2026)
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 9252
Re: The Flight - 007 First Light (2026)
Tylko na co otwarty świat do gry z Bondem? Jeżeli dali coś rodem z Hitman, to już będzie świetnie, nie trzeba sandboksu rodem z gier Ubisoftu.
- pn maja 18, 2026 21:17 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - KOMPOZYTORZY
- Temat: Stephanie Econoumu
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 10804
Re: Stephanie Econoumu
Ekonomiczne
- śr maja 13, 2026 17:58 pm
- Forum: Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE
- Temat: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
- Odpowiedzi: 220
- Odsłony: 82939
Re: Ludwig Göransson - The Odyssey (2026)
wiadomo jak ortodoksom Lupita przeszkadza bo jest czarna.. No ale to wracamy do dyskusji o castingu do filmów Disneya, tylko po co? Jest potencjalnie zabawniej. Zależnie od tego jakie podejście wybrano wobec Heleny, może się okazać że Lupita gra dwie jednoznacznie negatywne postacie. Jedna rola to ...