Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Czy chcesz powrotu Blada?

Tak
10
53%
Nie
9
47%
 
Liczba głosów: 19

Wiadomość
Autor
Turek

Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#1 Post autor: Turek » wt cze 07, 2011 20:19 pm

Przyznam wam, że ostatnio trochę nudno tu bez Blada :) Zastanawiam się czy nie warto by dać chłopu drugą szansę i przywrócić go do forumowego życia.

Co wy na to?

Piszcie co o tym myślicie

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#2 Post autor: Wawrzyniec » wt cze 07, 2011 21:21 pm

Drugą szansę :? A mnie się wydaję, że drugą szansę to już miał i to chyba nie raz :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Mefisto

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#3 Post autor: Mefisto » wt cze 07, 2011 21:30 pm

MASADA KURWA! 8)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#4 Post autor: Bucholc Krok » wt cze 07, 2011 21:55 pm

Turek pisze:Przyznam wam, że ostatnio trochę nudno tu bez Blada :) Zastanawiam się czy nie warto by dać chłopu drugą szansę i przywrócić go do forumowego życia.

Co wy na to?

Piszcie co o tym myślicie
Dlaczego samego blada? Czyżby dziekan już się udzielał na forum pod inną ksywą? :)
Co do postulatu to nie wiem czy wesoły tandemik jest w ogóle zainteresowany powrotem. Jak znam życie to pewnie teraz żwawo pedałuje w innym kierunku. ;)

http://c.wrzuta.pl/wi10454/2007a3e3000f ... r%20tandem...

Za mało opcji w ankiecie.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#5 Post autor: Wojteł » śr cze 08, 2011 13:42 pm

Brakuje Blada? Postaram się to jakoś zrekompensować:

HGW HGW HGW HGW HGW HGW Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams

Shrek 4, KOH, Chicken Run, Cowboys and Aliens, Ants, HGW HGW HGW

Shrek >>>>>>>>>>> How to Train Your Dragon

Totall Recall to cienizna, góra na 3 gwiazdki, podobnie zresztą jak The Wind and The Lion


HGW > Jerry Goldsmith

:D
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#6 Post autor: Paweł Stroiński » śr cze 08, 2011 14:27 pm

Na ankietę odpowiem ja. Mariusz "bladerunner" Świderski nie ma powrotu na forum, póki ja na nim jestem, a ja z niego nie rezygnuję.

Proste.

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#7 Post autor: Arthur » śr cze 08, 2011 14:29 pm

Trzeba przebaczać bliźniemu swemu, nieważne co i ile razy coś wyskrobał. Trzeba cierpliwie czekać na zmiane. A np. taka merytoryczna krótka recenzja Kaspiana autorstwa Blada zwiastuję potencjał. W ostateczności zbanujecie go znowu, to przecież 10s dla admina.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#8 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 08, 2011 16:07 pm

Wojtek pisze:HGW HGW HGW HGW HGW HGW Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams Harry Gregson-Williams
W Offtopie się nie liczy. :)
Totall Recall to cienizna, góra na 3 gwiazdki,
No i sam jej tyle dawałem po pierwszym odsłuchu. ;) Dzisiaj robię drugi i zobaczymy..
podobnie zresztą jak The Wind and The Lion
Tu nie jesteś sprawiedliwy, bo ocenił na 4 jeśli dobrze pamiętam. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#9 Post autor: Wojteł » śr cze 08, 2011 16:48 pm

Bucholc Krok pisze:W Offtopie się nie liczy. :)
Damn! :x
Bucholc Krok pisze:
Totall Recall to cienizna, góra na 3 gwiazdki,
No i sam jej tyle dawałem po pierwszym odsłuchu. ;) Dzisiaj robię drugi i zobaczymy..
Naprawdę? Co Ty gadasz, to jest chyba mój ulubiony Goldsmith!
Bucholc Krok pisze:
podobnie zresztą jak The Wind and The Lion
Tu nie jesteś sprawiedliwy, bo ocenił na 4 jeśli dobrze pamiętam. :)
Mea Culpa :) W takim razie powiem, że to nuda z przebłyskami :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#10 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 08, 2011 18:38 pm

Wojtek pisze:Damn! :x


Ale nic nie stoi na przeszkodzie.. Może tez się na bana załapiesz? ;)
Totall Recall
Naprawdę? Co Ty gadasz, to jest chyba mój ulubiony Goldsmith!
:shock:
Ale to chyba za sprawą filmu? Początek The Dream to przecież jak w pysk strzelił początek z Conana. ;) Może niektóre osoby takie zabawy lubią, ale nie ja. :) Gdy to pierwszy raz usłyszałem to miałem wrażenie, że ktoś mi kawał w sklepie zrobił i wtrynił bubla. ;) Jakimś specjalnym fanem Goldsmitha nie jestem, ale chyba mógłbym od ręki 5 lepszych (moim zdaniem ;) ) ścieżek podać.
Mea Culpa :) W takim razie powiem, że to nuda z przebłyskami :wink:
Może już zmienił zdanie i lepiej ocenia. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#11 Post autor: Wojteł » śr cze 08, 2011 19:11 pm

Bucholc Krok pisze:Ale to chyba za sprawą filmu?
Nie, to jest jedna z tych ścieżek, które mnie ujęły przed obejrzeniem filmu i to właśnie za jej sprawą po niego sięgnąłem ;)
Bucholc Krok pisze:Początek The Dream to przecież jak w pysk strzelił początek z Conana. ;)
Wow, Goldsmith aż 3 nuty z Anvil of Crom pożyczył, pewnie miał ten utwór jako temp track albo reżyser mu kazał. Biorąc pod uwagę wyczyny Hornera to można powiedzieć, że Goldsmith wyjątkowo oryginalny jest :P
Bucholc Krok pisze: Jakimś specjalnym fanem Goldsmitha nie jestem, ale chyba mógłbym od ręki 5 lepszych (moim zdaniem ;) ) ścieżek podać.
Możliwe, to zależy kto czego szuka w muzyce. Mnie w ta ścieżka powaliła od strony technicznej. Jeden z najlepszych action scorów w historii kina, przy całym tym natłoku dźwięków żaden utwór mnie nie przytłacza. W tej muzyce jest jakaś niesamowicie uporządkowana i wyrafinowana brutalnośc, a do tego mistyka w takim The Mutant. Mmm, cudo!

Ale rozumiem, że jak ktoś jest rozmiłowany w melodyjnych ścieżkach, to Goldsmith tym natłokiem dysonansów może przytłoczyć :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#12 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 08, 2011 19:33 pm

Wojtek pisze:Wow, Goldsmith aż 3 nuty z Anvil of Crom pożyczył,
Nuty czy minuty? Coś słabo widzę. :P
Możliwe, to zależy kto czego szuka w muzyce. Mnie w ta ścieżka powaliła od strony technicznej. Jeden z najlepszych action scorów w historii kina, przy całym tym natłoku dźwięków żaden utwór mnie nie przytłacza. W tej muzyce jest jakaś niesamowicie uporządkowana i wyrafinowana brutalnośc, a do tego mistyka w takim The Mutant. Mmm, cudo!
Akurat to jest jeden z lepszych kawałków na płycie. Zresztą druga połowa (wydania deluks) jest lepsza, choć tam też Conan się pojawia. ;) Jeszcze na dodatek czytnik mi czkał co jakiś czas.. :?
Ale rozumiem, że jak ktoś jest rozmiłowany w melodyjnych ścieżkach, to Goldsmith tym natłokiem dysonansów może przytłoczyć :wink:
Zwłaszcza w "melodyjnych" ścieżkach Northa, Fieldinga czy Steinera. ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#13 Post autor: Wojteł » śr cze 08, 2011 19:38 pm

No nie wiem gdzie Ci się tam pojawia Conan poza tymi trzyma nutami na puzon :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#14 Post autor: Bucholc Krok » czw cze 09, 2011 12:44 pm

W dalszych utworach na płycie też słychać. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Czy pozwolić Bladowi na powrót do forum?

#15 Post autor: Tomek » pn cze 13, 2011 11:50 am

Podpisuję się pod postem Pawła. Bladu musi sobie szukać inne fora, na internecie jest ich tysiące. Na pewno sobie jakieś znajdzie i będzie się mógł nadal bawić w piasku :)
Obrazek

ODPOWIEDZ