Nowy dział - propozycja

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.

Czy jesteś za nowym działem?

TAK
7
70%
NIE
1
10%
JAK ZWYKLE NIE MAM ZDANIA
2
20%
 
Liczba głosów: 10

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Nowy dział - propozycja

#1 Post autor: Bucholc Krok » pt paź 09, 2009 20:32 pm

Tak się zastanawiałem, czy by nie warto było wydzielić na forum (w obrębie grupy MUZYKA FILMOWA) nowy dział, w skrócie nazwijmy go 'zbierackim', gdzie by można było pisać o takich rzeczach, jakie poruszamy w wątku "Poledouris - The Legend of..". Żeby podobne tematy nie tonęły we wszystkich innych i żeby zainteresowani mogli łatwo znależć to co ich interesuje. W "Poledourisie" zrobiła się grochówka, ale znowu nie chcę klepać nowych tematów, bo wtedy w ogóle nic się nie znajdzie. :)

Ktoś już kiedyś proponował dział "Giełda", ale ja bym nie chciał, żeby to był typowy dział 'kupię - sprzedam - zamienię', tylko żeby bardziej była dyskusja na temat rzadkich, trudnych do dostania wydań, limitowanych nowości, informacji o planowanych edycjach, pomocy w znalezieniu poszukiwanych płyt itp. Jak ktoś będzie chciał się czegoś pozbyć to ok., ale żeby to nie zrobiło się jakies forumollegro.

Propozycja jest taka luźna, bo sam nie jestem do niej przekonany. Ciekawe co o tym myślicie. Ze starego wątku nic się nie urodziło. Zresztą, nie było dyskusji.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Nowy dział - propozycja

#2 Post autor: Bucholc Krok » pn paź 12, 2009 14:30 pm

Widzę, iż dyskusja tak się rozwinęła, że aż ciężko jest się połapać w argumentach.. Niemniej dziękuję kolegom, którym się chciało zagłosować. :) (to nie ja głosowałem na TAK, żeby była jasność. :D Nie oddałem swojego głosu.)

Przewidziałem tę sytuację i w związku z tym mam oficjalne pytanie bezpośrednio do Babucha. Może by utworzyć taki dział na próbę (np. na pół roku)? Jeśli wypali to zostanie, jeśli będzie kicha to się skasuje i cześć. Co myślisz, Babuch?

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#3 Post autor: Wawrzyniec » wt paź 13, 2009 15:35 pm

Zagłosowałem na "Tak". Gdyż choć sam w tej giełdzie nie uczestniczę to jednak widzę, że życie i handel się na niej toczy w najlepsze. Dlatego też uważam, że Twoja propozycja jest jak najbardziej pod rozwagę. :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#4 Post autor: Bucholc Krok » wt paź 13, 2009 19:22 pm

Przydatność grupy najlepiej wychodzi w praniu. Obecny ruch w 'Poledourisie' może być mylący, bo wątek jest w najpopularniejszej grupie. Taka grupa 'Śmieszne' praktycznie jest martwa. Nikomu nie chce się pisać.. :(

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#5 Post autor: Wawrzyniec » czw paź 15, 2009 15:44 pm

Bucholc Krok pisze:Taka grupa 'Śmieszne' praktycznie jest martwa. Nikomu nie chce się pisać.. :(
Cóż najwidoczniej nie posiadamy poczucia humoru :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#6 Post autor: Bucholc Krok » czw paź 15, 2009 15:56 pm

W innych grupach też specjalnego ruchu nie ma. Chociaż, gdy się porówna z konkurencją to widać, że ilość wszystkich postów do zarejestrowanych osób jest całkiem dobra. :) Wychodzą 24 wiadomości na 1 zarejestrowanego. Cieszyć się jednak nie ma z czego, bo powinno być lepiej. Niekiedy są zupełne przestoje, nawet w najbardziej popularnej grupie. Ale skoro nawet redaktorom nie chce się pisać.. ;)

BTW: głupia sprawa.. dostałem na skrzynkę mejlową informację (13 października o 20:12 - dopiero teraz sprawdzałem pocztę), że ktoś przysłał mi prywatną wiadomość. Niestety, żadnej wiadomości nie dostałem, także tylko uprzedzam jakby jednak ktoś coś wysłał. :) Chyba, że to było awizo. :D

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#7 Post autor: Wawrzyniec » czw paź 15, 2009 22:35 pm

Bucholc Krok pisze:W innych grupach też specjalnego ruchu nie ma. Chociaż, gdy się porówna z konkurencją to widać, że ilość wszystkich postów do zarejestrowanych osób jest całkiem dobra. :) Wychodzą 24 wiadomości na 1 zarejestrowanego. Cieszyć się jednak nie ma z czego, bo powinno być lepiej. Niekiedy są zupełne przestoje, nawet w najbardziej popularnej grupie. Ale skoro nawet redaktorom nie chce się pisać.. ;)
Tutaj trzeba sobie sprawdzić prawdzie w oczy: Fanów muzyki filmowej nie ma w Polsce aż tak dużo. Jakbyś chciał np. zaprosić wszystkich aktywnych fanów muzyki filmowej zaprosić na jakąś kawę to nie musiałbyś się martwić o rachunek, gdyż wszyscy zmieściliby się przy jednym stole. Tak aby móc się dowartościować należy powiedzieć, że jesteśmy taką elitarną grupą :wink: I też nie możesz wymagać, aby wszyscy byli tak aktywni jak Ty. Ty już nawet Kopera ilością postów pobiłeś :wink:
Ale co do nowego działu to ja do tej pory nie zauważyłem, aby "Poledouris..." kiedykolwiek miał zastój, więc może rzeczywiście nowy dział byłby dobry :wink:


P.S. Jakby co to ja nic prywatnego na Twoją skrzynkę nie wysłałem. Mam nadzieję, że nie czujesz się urażony z tego powodu? :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#8 Post autor: Bucholc Krok » pt paź 16, 2009 07:51 am

Wawrzyniec pisze:Tutaj trzeba sobie sprawdzić prawdzie w oczy: Fanów muzyki filmowej nie ma w Polsce aż tak dużo. Jakbyś chciał np. zaprosić wszystkich aktywnych fanów muzyki filmowej zaprosić na jakąś kawę to nie musiałbyś się martwić o rachunek, gdyż wszyscy zmieściliby się przy jednym stole.
No nie wiem.. policz samych redaktorów ze wszystkich redakcji. :) Wyniku 3-cyfrowego raczej się nie osiągnie, ale 2-cyfrowy z pewnością.
Tak aby móc się dowartościować należy powiedzieć, że jesteśmy taką elitarną grupą :wink: I też nie możesz wymagać, aby wszyscy byli tak aktywni jak Ty. Ty już nawet Kopera ilością postów pobiłeś :wink:
To przez wątki, w których odgadywaliśmy utwory. Jakby Babuch je wykasował to pewnie poniżej tysiąca bym spadł. :) A co do Kopra to już nie udziela się tak jak kiedyś.
Ale co do nowego działu to ja do tej pory nie zauważyłem, aby "Poledouris..." kiedykolwiek miał zastój,
Miał, miał.. od niedawna się ruszyło.
więc może rzeczywiście nowy dział byłby dobry :wink:
Ale kto tam się udziela? W zasadzie stale to tylko Althazan i ja, a inni od wielkiego dzwonu. Pewnie ilością postów ten dział prześcignie "Śmieszne", ale nie wiadomo czy także inne. Aczkolwiek może przyciągnąć inne osoby do forum. I na to najbardziej liczę (chyba nie ma polskiego forum z takim działem?). :)

P.S. Jakby co to ja nic prywatnego na Twoją skrzynkę nie wysłałem. Mam nadzieję, że nie czujesz się urażony z tego powodu? :wink:
Jakoś przeżyję. :P

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#9 Post autor: Bucholc Krok » czw paź 29, 2009 16:29 pm

Znowu dostałem 2 mejle z informacją o nadejściu prywatnej wiadomości, ale w skrzynce jest pusto. Jeden z wtorku (22:31), a drugi z dzisiaj (10:27). Coś nawaliło? A tak w ogóle, gdzie jest Babuch?

bladerunner

#10 Post autor: bladerunner » śr lis 11, 2009 18:27 pm

Tak jak pisałem wcześniej bardzo ciekawa propozycja.
Faktycznie, żeby się nie zrobiło z tego alledrogo, ale ludzie od wieków handlowali i ciężko ich będzie powstrzymać .
Płakać mi się nieraz chce jak szukam bez mała co 2 -3 dni płyty z muzyką od dwóch lat, a ktoś może mieć ja na zbyciu lub pomóc w poszukiwaniach.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#11 Post autor: Wawrzyniec » czw lis 12, 2009 11:59 am

Gratuluję :D
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#12 Post autor: Bucholc Krok » czw lis 12, 2009 19:20 pm

Pogratulujemy sobie jak dział przetrwa. ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#13 Post autor: Wawrzyniec » czw lis 12, 2009 21:35 pm

Bucholc Krok pisze:Pogratulujemy sobie jak dział przetrwa. ;)
Dokładnie, gdyż akurat w dniu, w którym został uruchomiony, po raz pierwszy od dłuższego czasu nic się nie dzieje :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#14 Post autor: Bucholc Krok » pt lis 13, 2009 13:02 pm

Jak pisałem wcześniej, w tamtym dziale wątek tonął wśród innych. :) Ale może od poniedziałku znowu ruszy. ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#15 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 14, 2009 22:52 pm

Trochę mi głupio pytać, ale ma się rozumieć podziękowałeś prywatnie Babuchowi za to, że stworzył nowy dział?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ