Clannad - Legend (Deluxe Edition)

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#16 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 06, 2010 20:50 pm

A tę płytę to w dziale z muzyką filmową, czy jakimś new-age czy czymś podobnym należy szukać. Tak z ciekawości pytam, gdyż sam zamiaru jej kupować nie mam, ale też nigdzie jej nie widziałem.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#17 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 06, 2010 20:51 pm

Adam Krysiński pisze:byle by obwoluta była cała,


Jak chcesz, ja bym bez folii nie brał. Bierzesz ryzyko na siebie. :)
bez obwoluty nie przyjmuje :P cena nie będzie większa niż 35 zł :)
No to jak będzie po 36zł to nie biorę. :P

Adam Krysiński pisze:no ale audio poprawili, to fakt.
Tylko dlatego się kupiło. 8)
Wawrzyniec pisze:A tę płytę to w dziale z muzyką filmową, czy jakimś new-age czy czymś podobnym należy szukać.
Cały Clannad jest w dziale pop (ogólnym).
Ostatnio zmieniony sob lis 06, 2010 20:52 pm przez Bucholc Krok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#18 Post autor: Adam » sob lis 06, 2010 20:51 pm

tego typu scory dają w 99% na dziale muzyka zagraniczna pod nazwą zespołu :) to samo w przypadku np scorów Claptona.. dają tam gdzie popularniej/łatwiej namierzyć.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#19 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 06, 2010 20:57 pm

Łatwiej dla 99% kupujących, trudniej dla mnie, który od razu leci do działu z muzyką filmową :mrgreen:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#20 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 06, 2010 20:59 pm

Ciekawe, że czasem to rozdzielają i większość płyt np. Vangelisa jest w ogólnym, ale Blade Runnera widziałem tu i tu.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#21 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 06, 2010 21:03 pm

"Blade Runnera" już nie szukam, gdyż posiadam wreszcie odpowiednie wydanie, dzięki pewnej zacnej osobie :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#22 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 06, 2010 21:05 pm

Jest jeszcze kwestia, które wydanie. ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#23 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 06, 2010 21:10 pm

Adam odsprzedał mi to prawidłowe wypasione 3 CD 8) Za to mu jestem wdzięczny i dlatego też nie mogę tak do końca mu odgadywać, gdyż dzięki niemu mam to CD i to po dość korzystnej cenie :P A po za tym trasankcja i wszystko wyglądało mega profesjonalnie, bez żadnych LOLów, bek, epic faili, facepalmów i takich tam :P W sumie to gdyby tylko miał jakieś ciekawe płyty, to mógłbym po raz kolejny prowadzić z Adamem interesy. Aktualnie to mam dwa soundtracki "Blade Runnera" to potrójne i to zwykłe chyba z 1995 roku, czy jakoś tam.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#24 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 06, 2010 21:29 pm

Wawrzyniec pisze:Adam odsprzedał mi to prawidłowe wypasione 3 CD 8) Za to mu jestem wdzięczny i dlatego też nie mogę tak do końca mu odgadywać, gdyż dzięki niemu mam to CD i to po dość korzystnej cenie :P
E, a to taki problem dostać to wydanie? :) Tak zachwalasz jakby Ci jakiegoś Graala sprzedał. :P
A po za tym trasankcja i wszystko wyglądało mega profesjonalnie, bez żadnych LOLów, bek, epic faili, facepalmów i takich tam :P
Szkoda, że potrafi się zachowac tylko wówczas, gdy jest interes do zrobienia. ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#25 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 08, 2010 15:12 pm

Adam Krysiński pisze:to niech obwoluta będzie chociaż! jak będzie to bierz mi w ciemno
Złe wieści.. było kilka egzemplarzy po ok. 20zł i wszystkie bez obwoluty. W tygodniu może jeszcze będę w Empiku to się rozejrzę.
Możesz mi przy okazji wyjaśnić pewną rzecz, bo zachodzę w głowę.. jak to się stało, że Ty, czyli osoba, która śmieje się ze wszystkjich, którzy odkładają zakup na później licząc na obniżkę, nie kupiła tej płyty zaraz po jej wyjściu? Żal Ci było 35zł?

BTW: widziałem Ostatniego Mohikanina na 3 CD-kach. Przesłuchał ktoś płyty z tego zestawu? Co to jest?

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#26 Post autor: Adam » pn lis 08, 2010 15:24 pm

Bucholc Krok pisze:Złe wieści.. było kilka egzemplarzy po ok. 20zł i wszystkie bez obwoluty. W tygodniu może jeszcze będę w Empiku to się rozejrzę. Możesz mi przy okazji wyjaśnić pewną rzecz, bo zachodzę w głowę.. jak to się stało, że Ty, czyli osoba, która śmieje się ze wszystkjich, którzy odkładają zakup na później licząc na obniżkę, nie kupiła tej płyty zaraz po jej wyjściu? Żal Ci było 35zł?
miałem ją kiedyś ale musiałem sprzedać w nagłej potrzebie, chyba nawet tutaj przez forum sprzedałem. i jakież było moje zdziwienie gdy chciałem sobie ją odkupić a tutaj wszędzie za 19,99 tylko wersje deluxe ale bez obwoluty..
BTW: widziałem Ostatniego Mohikanina na 3 CD-kach. Przesłuchał ktoś płyty z tego zestawu? Co to jest?
tak - to muzyka etniczna współczesna tamtych rejonów (jakieś indiańskie DesOrienty, coś w tym klimacie), plus score na pierwszym cd.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#27 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 08, 2010 16:22 pm

Adam Krysiński pisze:miałem ją kiedyś ale musiałem sprzedać w nagłej potrzebie, chyba nawet tutaj przez forum sprzedałem. i jakież było moje zdziwienie gdy chciałem sobie ją odkupić a tutaj wszędzie za 19,99 tylko wersje deluxe ale bez obwoluty..
Teraz to chyba pozostaje tylko import z Azji, a i tak nie ma gwarancji.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#28 Post autor: Adam » pn lis 08, 2010 17:53 pm

oj to kupi się bez obwoluty, przecież zawartość ta sama :) ot kaprys taki że z obwolutą będzie ładniejsze :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#29 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 08, 2010 19:28 pm

Mnie tam denerwują takie obwoluty, ale zawsze bez obwoluty to wersja nie do końca kompletna. :)
BTW: widziałem też jeden egzemplarz muzyki Vangelisa do filmu o Papieżu (na okładce był Papież i k. Dziwisz). Jakieś to małe mi się wydało. Wszyscy mówili o książce a to takie cieniutkie.. Nawet bym wziął ale tekturka była minimalnie "puknięta". Szkoda, kosztowało jakieś 20-30zł jeśli dobrze pamiętam.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#30 Post autor: Adam » pn lis 08, 2010 21:30 pm

jak to cieniutki.. sporo stron jest :)
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ