Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5116 Post autor: Koper » pn wrz 24, 2018 17:38 pm

Obrazek

A z innej beczki to rozwaliło mnie dzisiaj tłumaczenie adwokata bankstera Mateuszka. Że to by trzeba być z innej planety, żeby uwierzyć w to co Mateuszek gada o tych drogach i mostach na wiecach. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5117 Post autor: lis23 » pn wrz 24, 2018 19:56 pm

Ciekawe więc, kto wybudował te drogi na Euro wybudował/ Morawiecki? ;)

Więc tak, według Kaczyńskiego, polityków PISu i ich politologów, jeśli przed sądem stanie Polak i np. Niemiec to sędzia musi wydać wyrok na korzyść polaka, inaczej nie kocha On ojczyzny i własnego narodu ... Tak twierdzi, min, Girzyński.

Prof. Dudek twierdzi zaś, że Kaczyński i PIS się nie cofną wobec Unii i nie uznają ani zabezpieczenia, ani wyroku, czekając na maj, gdy Europa ma się stać prawicowa, konserwatywna i Eurosceptyczna i nawet przez kilka miesięcy będą płacić kary ale potem Włosi, Czesi i Węgrzy te kary zniosą i umorzą wszelkie postępowania względem Polski.

Jest jeszcze opinia dziennikarza (Gazeta Polska), że 80% polaków popiera reformę sądownictwa i nawet 100 polityków z UE tego nie zmieni - ryba psuje się od głowy i najpierw trzeba uciąć głowę hydrze (sędziom) żeby nastąpiła prawdziwa i wielka reforma sądownictwa.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5118 Post autor: Koper » wt wrz 25, 2018 16:50 pm

lis23 pisze:
pn wrz 24, 2018 19:56 pm
Jest jeszcze opinia dziennikarza (Gazeta Polska), że 80% polaków popiera reformę sądownictwa i nawet 100 polityków z UE tego nie zmieni
Takie to poparcie dla działań PiSu, to co oni mają za problemy z listami poparcia w wyborach samorządowych. Najpierw w Jaśle, ostatnio w Międzyrzeczu. Dobrze, że chociaż nie podrabiają podpisów, jak ekipa od papy Mateusza.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

hp_gof

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5119 Post autor: hp_gof » śr wrz 26, 2018 19:56 pm

Hmmmm, to miał być film fabularny, nie dokumentalny... :roll:

Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5120 Post autor: Wawrzyniec » czw wrz 27, 2018 12:07 pm

"Pierwsza dama" i ulubienica hp_gofa :roll:

youtu.be/eXsKc-yKCcs
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5121 Post autor: hp_gof » czw wrz 27, 2018 12:11 pm

Konstytucja jest moją ulubienicą? :P Nie rozumiem :D

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5122 Post autor: Paweł Stroiński » czw wrz 27, 2018 12:43 pm

Raczej pierwsza dama. Na miejscu ojca bym ją wydziedziczył...

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


hp_gof

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5123 Post autor: hp_gof » czw wrz 27, 2018 14:54 pm

Czy ja kiedykolwiek wyrażałem jakieś wyrazy uwielbienia względem niej? Na początku wydawała się spoko, może dlatego że siedziała cicho. Potem to, że była cicho, mimo że powinna zabrać głos w niektórych sprawach było niefajne. A teraz tymi zachowaniami wspierającymi męża się kompromituje. Ja bym się na jej miejscu z nim rozwiódł. Ale zdecydowała się być z nim na dobre i na złe, no to pójdą na dno razem. Trudno.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5124 Post autor: Ghostek » czw wrz 27, 2018 15:19 pm

hp_gof pisze:
czw wrz 27, 2018 14:54 pm
Ja bym się na jej miejscu z nim rozwiódł...
Jakby każdy tak traktował instytucję małżeństwa jako polityczną banderę, to byśmy żyli w świecie wykolejeńców społecznych. ;)

Swoją drogą Hapek musi pękać z dumy, że o głowie jego miasta jest dzisiaj głośno :D
https://fakty.interia.pl/lodzkie/news-p ... Id,2637024
Obrazek

hp_gof

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5125 Post autor: hp_gof » czw wrz 27, 2018 16:07 pm

Myślę, że akurat w przypadku zachowania Dudy nie chodzi o samą politykę, a raczej o zwykłą ludzką przyzwoitość. Jakby "w praniu" się okazało, że mój mąż jest taką marionetką bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego, to nie byłbym w stanie tego zaakceptować, bo nie na to się umawiają dwie osoby w trakcie ślubu. Ale widocznie Dudowie dobrze się mają, szczęścia im życzę.

Co do Hanki - sprawa jest znana od dłuższego czasu. Czyste czepialstwo, sprawa sprzed 10 lat, przed byciem prezydentem, nie znaleziono niczego o charakterze korupcyjnym w czasie jej kadencji, więc doczepiono się tego typu pierdół. Bank też nie czuł i nie czuje się pokrzywdzony, Hanka spłaca swoje kredyty, nie dorobiła się na swojej funkcji parlamentarzystki czy obecnie prezydentki wielkiego majątku jak inni politycy (zwłaszcza PiSu), dobrze zarządza miastem, nie ma otwartego konfliktu z PiSem, wręcz umie się dogadać z partią rządzącą w interesie miasta. No ale proceduralnie postanowiono tę sprawę pociągnąć do końca, wydaje mi się, że wyrok jest sprawiedliwy. Natomiast Hanka zgodnie z przepisami prawa może kandydować, najprawdopodobniej wygra w pierwszej turze z dużą przewagą i może z tym wyrokiem objąć fotel prezydenta miasta na trzecią kadencję. Jeżeli PiS będzie kombinował wykorzystać tę sytuację wymyślając sobie komisarza czy coś innego, to ludzie wyjdą na ulice i będzie awantura na całą Polskę, a może i nawet Europę (znowu). Wierz mi, życzyłbym sobie, żeby polscy politycy mieli tylko takie "problemy" z prawem jak Zdanowska i żeby tak rządzili jak ona. Bo ci, którzy najgłośniej krzyczą o uczciwości najwięcej mają za uszami.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5126 Post autor: Koper » czw wrz 27, 2018 17:11 pm

W mieście meneli, to taki wyrok to rzeczywiście pierdoła. ;) ;)

Ale w sumie ciekawszy dla reszty Polski jest wyrok w sprawie p.o. premiera pana Mateusza.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

hp_gof

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5127 Post autor: hp_gof » czw wrz 27, 2018 17:24 pm

No oczywiście, że pierdoła, bo setki tysięcy ludzi w całej Polsce takie oświadczenia sobie w rodzinie wystawia, żeby kredyt dostać i teraz wszystkich obywateli należałoby sprawdzić i skazać na grzywny :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5128 Post autor: Bucholc Krok » czw wrz 27, 2018 17:44 pm

Wawrzyniec pisze:
czw wrz 27, 2018 12:07 pm
"Pierwsza dama" i ulubienica hp_gofa :roll:
Twoja zdaje się też? Przynajmniej kiedyś? ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5129 Post autor: Koper » czw wrz 27, 2018 18:15 pm

odkochali się :mrgreen:

Obrazek
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

hp_gof

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5130 Post autor: hp_gof » wt paź 02, 2018 15:14 pm


ODPOWIEDZ