Christophe Beck - Ant-Man

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#76 Post autor: lis23 » czw lip 05, 2018 17:48 pm

Tyle, że druga część Strażników Galaktyki jest znacznie lepsza muzycznie niż pierwowzór - tam było dość sztampowo i kliszowo, tu było z werwą, z większym użyciem żywej muzyki, itp.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#77 Post autor: Mystery » czw lip 05, 2018 17:50 pm

lis23 pisze:
czw lip 05, 2018 17:48 pm
Tyle, że druga część Strażników Galaktyki jest znacznie lepsza muzycznie niż pierwowzór - tam było dość sztampowo i kliszowo, tu było z werwą, z większym użyciem żywej muzyki, itp.
No i dlatego kojarzy mi się z drugą częścią Strażników, podobny kaliber i takie samo 3.5 można będzie dać ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#78 Post autor: lis23 » czw lip 05, 2018 18:31 pm

Jak rozumiem, w przypadku 'Ant Man and the WASP" jest odwrotnie niż w przypadku GofG2 - tam druga część jest lepsza, a tu lepszy był pierwowzór?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#79 Post autor: Adam » czw lip 05, 2018 21:11 pm

Dobry, bardzo porządny score, w którym Beck po raz kolejny tworzy kapitalny temat główny :o - Osa dostała jeszcze lepszy temat niż Ant, a na pewno bardziej przebojowy i z potężniejszym ładunkiem funu. Całości albumu może słucha się ciut gorzej niż jedynki, ale to tylko ze względu na underscore, który zapewne został wymuszony przez film.

Ocena 4/5. Jedynce daje 4,5/5. Ależ szkoda, że nie ma CD :evil: No i dlaczego muszę jeszcze miesiąc czekać by zobaczyć kontynuację mojego ulubionego filmu Marvela :?: :!: :evil:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#80 Post autor: Adam » sob sie 04, 2018 11:56 am

Dwójka to równie udany i bardzo dynamiczny film z fajną dawką świetnego humoru i jeszcze lepszymi efektami zmian wielkości światów. :o może dla niektórych nie bedzie już tego elementu zaskoczenia i wow, ale nie dla mnie. Jedynka to mój ulubiony film Marvela i jestem mega zadowolony z dwójki. I córa Skocika dostała większa role, ta dziewczynka jest przekochana. Fajne jest też to że wreszcie czuć tu że jest to prawdziwie solowy film w MCU - w całym filmie nie ma żadnego (!) nawiązania do innych superbohaterów ani ról cameo (poza dialogiem że Antmana złapało na akcji z Avengersami). Jest to precedensowy wyjątek chyba.

Muzyka gra lepiej niż na CD, głośno i wyraźnie, jest jej wiecej, jest sporo tematu AntMana, a album to całkowity chronologiczny burdel - np track 1 to jest End Credits. Notabene fajnie zrobione bo sceny z filmu zostaly przerobione na ołowiane żołnierzyki :) Do drugiej sceny po napisach nie opłaca się czekać bo była w zwiastunie (wtf) i nie wnosi nic. Pierwsza natomiast dobra i zaskakuje. No i oficjalnie napisem potwierdzili na końcu że będzie trzecia część.

Dlaczego nie ma CD ja się pytam :?: :!: :evil:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#81 Post autor: Kaonashi » sob sie 04, 2018 12:22 pm

Adam pisze:
sob sie 04, 2018 11:56 am
Jedynka to mój ulubiony film Marvela
A co będzie jutro Twoim ulubionym filmem Marvela?
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#82 Post autor: lis23 » sob sie 04, 2018 12:28 pm

Heh, komiksowcy, pokroju Komiksomaniaka czy Ihaboda, zjechali film, jako jeden z najgorszych filmów MCU, w co nie wierzę, bo nic nie przebije drugiego "Thora" i "Niesamowitego Hulka" ale sam przekonam się być może jutro lub w tygodniu.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#83 Post autor: Adam » sob sie 04, 2018 12:39 pm

Kaonashi pisze:
sob sie 04, 2018 12:22 pm
Adam pisze:
sob sie 04, 2018 11:56 am
Jedynka to mój ulubiony film Marvela
A co będzie jutro Twoim ulubionym filmem Marvela?
No raczej nie prędko nic, skoro od czasu pierwszego AntMana nic nim nie zostało.
Avengers 3 to najlepszy film całego MCU, owszem, ale moim prywatnie ulubionym do którego mam największy sentyment wciąż jest pierwszy AntMan.
lis23 pisze:
sob sie 04, 2018 12:28 pm
Heh, komiksowcy, pokroju Komiksomaniaka czy Ihaboda, zjechali film, jako jeden z najgorszych filmów MCU, w co nie wierzę
i dobrze że nie wierzysz, bo to gówno prawda - dzieciaczki po raz pierwszy nie dostały pińcuset bohaterów na ekranie, całe MCU zostało totalnie olane, nie ma żadnego cameo, żadnej wzmianki o innych bohaterach poza 2 zdaniami. Więc dzieciom się nie spodobało, że nie zobaczyli Starka po raz 117. Na szczęście światowe recki mówią same za siebie - 89% na RT, tylko o 2 mniej niż Incredibles 2. "The film received universal praise for its levity, humor, and performances, particularly those of Rudd and Lilly. "
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#84 Post autor: Kaonashi » sob sie 04, 2018 13:08 pm

Adam pisze: nie ma żadnego cameo,
Z tego co widzę, Stan Lee jest, to najważniejsze. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#85 Post autor: Adam » sob sie 04, 2018 13:09 pm

ale on jest w każdym, to logiczne. chodziło mi o superbohaterów, co pisałem w pierwszym poście.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#86 Post autor: Ghostek » wt sie 07, 2018 18:31 pm

Adam pisze:
sob sie 04, 2018 11:56 am
czuć tu że jest to prawdziwie solowy film w MCU - w całym filmie nie ma żadnego (!) nawiązania do innych superbohaterów ani ról cameo (poza dialogiem że Antmana złapało na akcji z Avengersami). Jest to precedensowy wyjątek chyba.
No tak... szczególnie, gdy pół fabuły opiera się o nieudaną akcję w Berlinie, a drugie pół wprowadza do 4 części Avengersów. Na pewno żadnego związku ;)
Po prostu nie stać ich było na cameo tych drogich aktorów, bo wiedzieli, że film więcej jak 600 baniek nie uzbiera na świecie :P
Obrazek

Arthur.Flowerkis

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#87 Post autor: Arthur.Flowerkis » wt sie 07, 2018 20:17 pm

Adam pisze:
sob sie 04, 2018 12:39 pm
Na szczęście światowe recki mówią same za siebie - 89% na RT, tylko o 2 mniej niż Incredibles 2. "The film received universal praise for its levity, humor, and performances, particularly those of Rudd and Lilly. "
88% i ocena 6,9 - a Iniemamocnych 7,9 :D

Film ekstra jak pierwsza cześć, komedia w duchu kina sf z lat 60- 70 tych, choć film taki bez konkretniejszej fabuły, ale z lepszym Douglasem i postacią villaina - Ghost. Dla mnie jednak za "Infinity war", Thorem 3, dwiema ostatnimi częściami Kapitana i dwiema częściami Strażników. Film będący idealnym, skromnym odreagowaniem po Avengers.

PS. Komiksomaniakowi film się podobał, tylko zabrakło według niego postaci, które przeszłyby jakieś zmiany.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#88 Post autor: Ghostek » czw sie 09, 2018 00:47 am

Obrazek

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#89 Post autor: swordfish » pt sie 10, 2018 19:27 pm

Kaonashi pisze:
sob sie 04, 2018 13:08 pm
Adam pisze: nie ma żadnego cameo,
Z tego co widzę, Stan Lee jest, to najważniejsze. :wink:
Stan Lee ma zabawne wejście - próbuje wsiąść do samochodu.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck - Ant-Man

#90 Post autor: Adam » śr sie 22, 2018 10:52 am

Wasp od wczoraj ze znaczkiem pomidora RT - to najlepszy rok Marvela u recenzentów, już 3 w tym roku film z pomidorem, brawa! :)
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ