Zbigniew Górny - Soundtracks (2017)

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Zbigniew Górny - Soundtracks (2017)

#16 Post autor: Marek Łach » sob gru 02, 2017 11:12 am

Ta ostatnia ciekawostka (Kroniki Filmowe...) doczekała się właśnie recenzji. :)

http://www.filmmusic.pl/index.php?act=recki&id=2539

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Zbigniew Górny - Soundtracks (2017)

#17 Post autor: Krzysiek » sob gru 02, 2017 21:47 pm

Gratuluję :-) Świetna recenzja.
Płyty zamówione - Zbigniew Górny oraz Kroniki + jako dodatek Jerzy Milan z orkiestrą - rewelacyjne brzmienie i melodie :-)

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Zbigniew Górny - Soundtracks (2017)

#18 Post autor: Jedi-Master » pn gru 04, 2017 07:12 am

W trakcie oczekiwania na zamówioną płytkę posłuchałem fragmentów i mowę mi odjęło szkoda, że jest tak mało muzyki z Karate po polsku i Prywatnego sledztwa:
http://gadrecords.pl/portfolio/zbigniew ... tracks-cd/

Awatar użytkownika
gadrecords
Szofer w RCP
Posty: 126
Rejestracja: śr sty 29, 2014 19:34 pm
Kontakt:

Re: Zbigniew Górny - Soundtracks (2017)

#19 Post autor: gadrecords » wt gru 05, 2017 20:38 pm

Wszystko co przetrwało i nadawało się do opublikowania - jest na płycie. Cały krążek ma niemal 80 minut :)

Przy okazji uwaga i od razu posypujemy głowy popiołem: w związku z błędem w produkcji jeden z utworów z "Feminy" został zaprezentowany w pełnej zachowanej wersji, tzn. zamiast się wyciszyć nagle, brutalnie urywa się w sposób wręcz bezczelny - za co bardzo przepraszamy. Kiedyś się trzeba w końcu pomylić. I zabezpieczyć, żeby nic takiego się nie powtórzyło w przyszłości.
GAD Records

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Zbigniew Górny - Soundtracks (2017)

#20 Post autor: Jedi-Master » śr gru 06, 2017 12:56 pm

Dodam od siebie, że ten utwór z Feminy to Ekstaza II, błędy zdarzają się najlepszym, jesteśmy tylko ludzmi, zależy tylko jak podchodzimy do tych błędów. Takie LaLe czy inne Intrady to mogą się od was uczyć fachu. Oprócz Górnego, który jest świetny zakupiłem jeszcze Kroniki i Krzysztofa Komedę równie zacne płytki. Dziękuję Gad Records za to, że jesteście.Takie prezenty jak na mikołaja mogę dostawać codziennie. :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Zbigniew Górny - Soundtracks (2017)

#21 Post autor: Adam » ndz gru 10, 2017 13:40 pm

Album już kupiony i przesłuchany. Całkiem dobrze brzmi ta płyta, obawiałem się o jakość, bo pewnie z 90% taśm zniszczono i można było liczyć tylko na to, co kompozytor zostawił u siebie w piwnicy. Prawdziwe muzyczne perły tutaj są. Album jest kapitalny, a niektórych utworów to by się tutaj sam Hammer w Miami Vice, czy Goldsmith w chóralnym First Knight lub Omenie nie powstydzili. :o Takie przekrojowe składanki z oryginalnym materiałem to potęga.

Michał, to jest wasz zdecydowanie najlepszy wydany album z filmówką obok scoru z Borewicza, w mojej opinii.

Z ciekawości zapytam czy są dostępne gdzieś jakimś cudem listy solistów?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Zbigniew Górny - Soundtracks (2017)

#22 Post autor: Krzysiek » wt gru 12, 2017 22:19 pm

Dobór materiału pierwsza klasa :D Oby więcej takich składanek dało się w przyszłości wydać. A jeszcze słówko :D o Kronikach - ależ ta płyta wciąga!

ODPOWIEDZ