Alexandre Desplat

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
hp_gof

Re: Alexandre Desplat

#2506 Post autor: hp_gof » sob wrz 09, 2017 22:06 pm

Ooooooooo, to miło, że docenili Olka :) I to dobrze wróży na przyszłość. Choć może to tak trochę po znajomości, jako że Olek był przewodniczącym festiwalu parę lat temu i jest ogólnie dobrze znany i chyba jako jedyny kompozytor brylował na czerwonym dywanie :mrgreen: Zresztą nie oszukujmy się, na tego typu festiwalach dużo jest filmów bez muzyki, więc jak się pojawiło kilka amerykańskich tytułów, to nie trudno się wyróżnić w takim audiowizualnym majstersztyku :) Szkoda tylko, że premiera u nas dopiero w połowie stycznia :( Chyba że ściągną na Camerimage albo coś.
PS. Olek dostał już tę nagrodę (Soundtrack Stars Award) w Wenecji 3 lata temu, ale za całokształt twórczości. Teraz za konkretny film :) Oprócz The Shape of Water specjalną nagrodę za muzykę dostał też film Ammore e Malavita.
http://www.ilcinemaniaco.com/soundtrack ... vincitori/

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33786
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat

#2507 Post autor: Wawrzyniec » ndz wrz 10, 2017 13:35 pm

hp_gof pisze:
sob wrz 09, 2017 21:14 pm
PS Wawrzyniec zainwestuj w jakieś piguły, bo będziesz znowu ryczał w oscarową noc :mrgreen:
Zanucę sobie motyw z Twisted Nerve wtedy. A zresztą będę spokojny, znacie mnie, nie skrzywdziłbym nawet muchy ;)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: Alexandre Desplat

#2508 Post autor: hp_gof » czw wrz 14, 2017 10:53 am

Nowy Romuś, nowy Oluś :)

youtu.be/NMKQ45xYXRQ

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Alexandre Desplat

#2509 Post autor: Adam » czw wrz 14, 2017 10:59 am

strasznie się Emanjuela postarzała w ciągu ostatnich 3 lat :(
#FUCKVINYL

hp_gof

Re: Alexandre Desplat

#2510 Post autor: hp_gof » czw wrz 14, 2017 11:02 am

W futrze jej lepiej? :P A może bez futra? :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Alexandre Desplat

#2511 Post autor: Adam » czw wrz 14, 2017 11:03 am

mówię o twarzy.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33786
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat

#2512 Post autor: Wawrzyniec » czw wrz 14, 2017 12:54 pm

Ale trailer wygląda bardzo zachęcająco, także pod względem muzyki tutaj Desplat mógłby się postarać. Zresztą pod względem klimatu mogło by pasować coś a la Herrmann.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Alexandre Desplat

#2513 Post autor: Mystery » czw wrz 14, 2017 13:50 pm

Adam pisze:
czw wrz 14, 2017 10:59 am
strasznie się Emanjuela postarzała w ciągu ostatnich 3 lat :(
Widać, że celowo jest tak ukazywana, zniszczona i bez makijażu. Fajnie, że Roman kręci wreszcie normalny film, myślałem, że to znów będzie coś w stylu Rzezi i Wenus, a tu wygląda jak thriller z rzędu Śmierć i dziewczyna i Ghost Writer, no i Desplat, czekamy 8)

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: Alexandre Desplat

#2514 Post autor: Radek » czw wrz 14, 2017 14:09 pm

hp_gof pisze:
czw wrz 14, 2017 10:53 am
Nowy Romuś, nowy Oluś :)

youtu.be/NMKQ45xYXRQ
Eva jak zawsze piękna :mrgreen: <3 Czyli jeszcze trzy scory od Maestra w tym roku, ah chyba nie wytrzymam tego oczekiwania :D

hp_gof

Re: Alexandre Desplat

#2515 Post autor: hp_gof » czw wrz 14, 2017 14:54 pm

No ja się właśnie dziwię, że Wawrzek zachwyca się zwiastunem, Desplatem, a nie fapuje jeszcze na widok Evy Green :mrgreen: No cóż, trza poczekać na film z Anne Hathaway i muzyką Ola :P
Ja mam nadzieję, że wydadzą score do Prawdziwej historii, przynajmniej w wersji elektronicznej :) Ciekaw też jestem czy ta niepokojąca muzyka z drugiej części zwiastuna to jest Olek, bo to, że melodia na początku jest, to chyba każdy bez problemu zauważył :D
W ogóle fajnie się składa, bo co miesiąc będziemy mieli jakiś score Olka - w październiku Suburbicon, w listopadzie Prawdziwa historia, w grudniu Kształt wody :)

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: Alexandre Desplat

#2516 Post autor: Radek » czw wrz 14, 2017 15:13 pm

hp_gof pisze:
czw wrz 14, 2017 14:54 pm
No ja się właśnie dziwię, że Wawrzek zachwyca się zwiastunem, Desplatem, a nie fapuje jeszcze na widok Evy Green :mrgreen: No cóż, trza poczekać na film z Anne Hathaway i muzyką Ola :P
Widzę, że Wawrzyniec wie co dobre 8)
hp_gof pisze: Ja mam nadzieję, że wydadzą score do Prawdziwej historii, przynajmniej w wersji elektronicznej
Muszą! Ostatnio znalazłem soundtrack do Wenus w futrze na YT a myślałem, że nie wydali. Desplat pełną gębą :D
hp_gof pisze: W ogóle fajnie się składa, bo co miesiąc będziemy mieli jakiś score Olka - w październiku Suburbicon, w listopadzie Prawdziwa historia, w grudniu Kształt wody :)
O fajnie, że takie odstępy będzie można się rozkoszować równomiernie. Trzeba zachować umiar :mrgreen: I do TOPów będzie co włożyć. Jeden Desplat na liście jak na razie to za mało :D

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: Alexandre Desplat

#2517 Post autor: Radek » czw wrz 14, 2017 17:10 pm

Nowy trailer tylko dla dorosłych :D


youtu.be/368_ovPsJk8

hp_gof

Re: Alexandre Desplat

#2518 Post autor: hp_gof » czw wrz 14, 2017 17:30 pm

Ubiegłeś mnie ;) W każdym razie mam mieszane uczucia co do tego zwiastuna - tzn. jest świetny, ale trochę za dużo zdradza... Aż kipi spoilerami :P Ale bestia jest piękna :) Fajnie zaprojektowana :) PS. Zauważyliście, że w tym zwiastunie użyto tego samego kawałka co w Suburbiconie? :D Pszypadeg? :mrgreen: Jest też nowy plakat. Jestem ciekaw czy tak będzie wyglądała okładka scoru? Ja coś czuję, że oni wykorzystają ten rysunek, ale chyba wolałbym odcienie morskiej zieleni jak poniżej ;)
Spoiler:

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: Alexandre Desplat

#2519 Post autor: Radek » czw wrz 14, 2017 17:49 pm

hp_gof pisze:
czw wrz 14, 2017 17:30 pm
Ale bestia jest piękna :) Fajnie zaprojektowana :)
Mnie ona trochę przypomina Abe Sapien z Hellboya :mrgreen:
hp_gof pisze: Zauważyliście, że w tym zwiastunie użyto tego samego kawałka co w Suburbiconie? :D Pszypadeg?
Ale masz pamięć do muzyki :D
hp_gof pisze:
Spoiler:
Jakby dali takie okładki to by były chyba najładniejsze ze wszystkich scorów z tego roku. Zieleń na CD a biel na winylu tak bym to widział :)

hp_gof

Re: Alexandre Desplat

#2520 Post autor: hp_gof » czw wrz 14, 2017 18:03 pm

By the way, nie wiem czy zauważyliście, ale na plakacie jest logo Decca, więc chyba oni wydadzą score :)

ODPOWIEDZ