Avengers: Age of Ultron

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Avengers: Age of Ultron

#1 Post autor: WhiteHussar » czw paź 23, 2014 09:17 am

I jest pierwszy teaser trailer :
https://m.youtube.com/watch?v=tmeOjFno6Do

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Avengers: Age of Ultron

#2 Post autor: lis23 » czw paź 23, 2014 09:40 am

Wygląda trochę lepiej, niż sztuczna jedynka. Może będzie ok.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Avengers: Age of Ultron

#3 Post autor: Adam » czw paź 23, 2014 18:11 pm

Tylko On. Tyler Brian.

8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Avengers: Age of Ultron

#4 Post autor: Kaonashi » czw paź 23, 2014 19:08 pm

Adam pisze:Tylko On. Tyler Brian.

8)
Słabe.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Avengers: Age of Ultron

#5 Post autor: Wojteł » wt lut 10, 2015 07:37 am

Łamiąca wiadomość: http://variety.com/2015/film/news/spide ... 201429508/

Wstawiam tu, bo nie chcę odkopywać TASMów z niebytu, skoro zaraz umrą śmiercią naturalna.

Abstrahując od tej manii rebootów, to zastanawiam się, kto się zajmie oprawą muzyczną - bo wychodzi na to, że albo Brian, albo jakaś lama z RCP, a biorąc pod uwagę, że nawet najlepsi kompozytorzy pisali dla Spider-Mana średnio udane tematy, to teraz tym bardziej rewelacji nie wróżę
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Avengers: Age of Ultron

#6 Post autor: Ghostek » wt lut 10, 2015 12:54 pm

Brajnek już się cieszy, bo potencjalnie więcej topowych tytułów ma do obskoczenia :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Avengers: Age of Ultron

#7 Post autor: lis23 » wt lut 10, 2015 15:37 pm

Wojtek pisze:Łamiąca wiadomość: http://variety.com/2015/film/news/spide ... 201429508/

Wstawiam tu, bo nie chcę odkopywać TASMów z niebytu, skoro zaraz umrą śmiercią naturalna.

Abstrahując od tej manii rebootów, to zastanawiam się, kto się zajmie oprawą muzyczną - bo wychodzi na to, że albo Brian, albo jakaś lama z RCP, a biorąc pod uwagę, że nawet najlepsi kompozytorzy pisali dla Spider-Mana średnio udane tematy, to teraz tym bardziej rewelacji nie wróżę
Bardzo zła wiadomość.
Liczyłem na TASM3, na pojawienie się MJ, na Sinister Six ( które nie zostało skasowane ), gościnny udział członków Avengers w jednym z dwóch w. w. filmów, potem pojawienie się Pająka w jednym z filmow Maevela i dopiero potem pełen udział w Avengers 3, a tak, będzie trzeci aktor w tej roli, podobnie jak w przypadku Hulka, a Garfield tak pasował do tej roli ...
Koniec, ja już trzeciego rebotu nie oglądam. Nie chcę też dwumetrowego " byczka " bez szyi w roli Parkera, jak to domagają się ludzie na filmwebie.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Avengers: Age of Ultron

#8 Post autor: Wojteł » wt lut 10, 2015 15:49 pm

lis23 pisze:Bardzo zła wiadomość.
Liczyłem na TASM3, na pojawienie się MJ, na Sinister Six ( które nie zostało skasowane ), gościnny udział członków Avengers w jednym z dwóch w. w. filmów, potem pojawienie się Pająka w jednym z filmow Maevela i dopiero potem pełen udział w Avengers 3, a tak, będzie trzeci aktor w tej roli, podobnie jak w przypadku Hulka, a Garfield tak pasował do tej roli ...
Koniec, ja już trzeciego rebotu nie oglądam.
Z tego co się orientuję, to nie jest jeszcze przesądzone, czy strzelą trzeci reboot.
lis23 pisze:Nie chcę też dwumetrowego " byczka " bez szyi w roli Parkera, jak to domagają się ludzie na filmwebie.

Serio się czegoś takiego domagają? Przecież Peter Parker to był jeszcze dzieciak, a w dodatku na początku swej historii był nieco zastraszonym kujonem i szkolną ofermą, zresztą po zdobyciu mocy dalej był niepozorny i nie wyróżniał się z tłumu :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Avengers: Age of Ultron

#9 Post autor: Mystery » wt lut 10, 2015 16:10 pm

Bardzo dobra wiadomość. Koniec już nastoletnich Parkerów, kolejny reebot nie zniesie następnej origin story, ma być rosły facet, fotograf po 30, taki jaki był w niedoścignionych przez filmowe adaptacje "Animated series", najbardziej bym widział tu Jake'a Gyllenhaala, ale to nie tylko ja :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Avengers: Age of Ultron

#10 Post autor: lis23 » wt lut 10, 2015 17:06 pm

Mystery pisze:Bardzo dobra wiadomość. Koniec już nastoletnich Parkerów, kolejny reebot nie zniesie następnej origin story, ma być rosły facet, fotograf po 30, taki jaki był w niedoścignionych przez filmowe adaptacje "Animated series", najbardziej bym widział tu Jake'a Gyllenhaala, ale to nie tylko ja :wink:

Obrazek
Żadnych " starych ;) dziadów ", Spider ma być młody i niedoświadczony, a Garfield jest idealny w tej roli.
Wojtek - Filmweb uaktualnił news i Garfield jest już wykopany. Wielka szkoda, choć może jeszcze się coś zmieni w tej kwestii.
A miała być trzecia i czwarta część TASM oraz Sinister Six. Był już świetny Goblin i nie najgorszy Lizard, a teraz znowu wszystko wraca do punktu wyjścia. A jeszcze jakiś czas temu pisano o tym, że Sony rozpoczyna prace nad TASM3.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Avengers: Age of Ultron

#11 Post autor: Wojteł » wt lut 10, 2015 17:50 pm

O ludzie, to zaś będziemy czekać do starości na porządnego venoma :roll:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Avengers: Age of Ultron

#12 Post autor: lis23 » wt lut 10, 2015 18:28 pm

Wojtek pisze:O ludzie, to zaś będziemy czekać do starości na porządnego venoma :roll:
Jakoś sobie nie wyobrażam Venoma lub Carange od Disneya ... chyba, że nowe Star Warsy będą lepsze niż Avengers.
Ech, TASM fajnie się rozwijał i tutaj zarówno Sinister Six, jak i Venom by pasowali. A tak, zegnaj powago i mroku, a główny bohater znowu będzie nijaki i bezbarwny. Choć jak dotąd Marvel nieźle dobiera aktorów ale tutaj mam mieszane uczucia, za bardzo polubiłem Garfielda. Ciocia May też była ok.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Avengers: Age of Ultron

#13 Post autor: Mystery » wt lut 10, 2015 18:59 pm

a teraz znowu wszystko wraca do punktu wyjścia
No właśnie mam nadzieję, że nie, przecież kolejny film o stawaniu się spider-manem to byłoby nieporozumienie i ludzie już nie chcą trzeci raz oglądać tego samego, tyle, że z nowymi aktorami, także liczę na wreszcie coś nowego w temacie Pająka.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Avengers: Age of Ultron

#14 Post autor: lis23 » wt lut 10, 2015 19:37 pm

Mystery pisze:
a teraz znowu wszystko wraca do punktu wyjścia
No właśnie mam nadzieję, że nie, przecież kolejny film o stawaniu się spider-manem to byłoby nieporozumienie i ludzie już nie chcą trzeci raz oglądać tego samego, tyle, że z nowymi aktorami, także liczę na wreszcie coś nowego w temacie Pająka.
Ale TASM było już czymś nowym, czymś współczesnym, opartym na serii Ultimate, a teraz znowu powrócą do serii Amazing?
Obie części TASM idealnie odświeżyły Petera Parkera / Spider Mana, oraz jego realia, tworząc Pająka XXI wieku, a teraz to wszystko będzie zaprzepaszczone?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Avengers: Age of Ultron

#15 Post autor: Wojteł » śr lut 11, 2015 13:12 pm

http://www.filmweb.pl/news/To+ju%C5%BC+ ... tem-109718
Sony już wkrótce rozpocznie poszukiwania aktora, który wcieli się w tytułowego bohatera. Jednym z podstawowych warunków, jakie musi spełnić, jest: znacznie młodszy wygląd od Andrew Garfielda (który ma 31 lat). Aktor zostanie zaangażowany dopiero po wybraniu reżysera (Marc Webb nie jest brany pod uwagę), ale Sony ma już ponoć dwójkę kandydatów.
To chyba będą musieli w gimnazjach szukać, bo Garfield przecież serio wygląda jak nastolatek albo maaaks student :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

ODPOWIEDZ