Odtwarzacz MP3

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Odtwarzacz MP3

#76 Post autor: Adam » pn gru 03, 2012 11:49 am

zacznijmy od tego że dyskusja z kimś kto w ogóle pyta czy serio jest róznica między mp3 a cd, jest jałowa, bo tu się cza pochylić i rzewnie nad tym zapłakać :| no chyba że to był zakamuflowany trolling tej osoby :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Odtwarzacz MP3

#77 Post autor: Krzysiek » pn gru 03, 2012 11:53 am

Ale to są takie same dywagacje jak Twoje z kiedyśgrzesiem w temacie różnic - nowy Conan vs stary Conan :mrgreen: Zawsze też coś tam mógłbym napisać, tylko jaki to miało by sens?? Po pierwsze nie słuchałem nowego wydania (Varese mam więc na szczęście będę mógł porównć) a samo porównywanie plików MP3 daje właśnie to, przez co staram sie przebrnąć w temacie Conana szukając sensownych informacji. Poza tym każdy z Was i tak słuchał tych płyt na innym sprzęcie co tylko wzmacnia różnice..... :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Odtwarzacz MP3

#78 Post autor: Krzysiek » pn gru 03, 2012 11:57 am

Jest jałowa, bo już odtwarzając płyty z kompa Szczypior powinien słyszeć różnicę. Ale skoro nie, to może mniejszymi krokami :mrgreen: i dlatego proponowałem porównanie tylko między samymi odtwarzaczami MP3 a przy okazji (ponieważ Turek olał własny temat) zaproponowałem sprzęt jaki mógłby przetestować nim w coś sam zainwestuje 500zł

ODPOWIEDZ