Odtwarzacz blu ray

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: Odtwarzacz blu ray

#16 Post autor: Szczypior » ndz lis 18, 2012 13:04 pm

:cry:

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz blu ray

#17 Post autor: kiedyśgrześ » ndz lis 18, 2012 13:15 pm

Krzysiek to chyba jakąś ekskluzywną hurtownię audiowideło prowadzi :P Tak, czy siak, wybór należy do Szczypiora, może moje doświadczeni opiera się na Pudelku i "huj" wiem, a może nie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: Odtwarzacz blu ray

#18 Post autor: Althazan » ndz lis 18, 2012 14:09 pm

kiedyśgrześ pisze:Krzysiek to chyba jakąś ekskluzywną hurtownię audiowideło prowadzi :P
Wg mnie nie, po prostu nie lubi bylejakości... 8)

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz blu ray

#19 Post autor: kiedyśgrześ » ndz lis 18, 2012 14:42 pm

Ehh Althazan, moje zdanie w "tych klimatach" na forum jest znane, Krzyśka i Twoje również :P Szczypior ma alternatywę, myślę, że to zdrowe i demokratyczne rozwiązanie i tyle :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Odtwarzacz blu ray

#20 Post autor: Templar » ndz lis 18, 2012 16:03 pm

Ja tam bym też lepiej dołożył do PS3, za 800zł można kupić Slima 320GB, a będziesz miał dobry odtwarzacz, a przy okazji możliwość zagrania w mega zajebiste gry jak np. Uncharted 8) :D
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Mefisto

Re: Odtwarzacz blu ray

#21 Post autor: Mefisto » ndz lis 18, 2012 19:07 pm

Zawsze możesz sobie kupić odtwarzacz blu za 200 zł do kompa, a komp połączyć kabelkiem za 15 zł z telewizorem i po sprawie - będziesz miał region free i w ogóle :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Odtwarzacz blu ray

#22 Post autor: Krzysiek » wt lis 20, 2012 09:50 am

Można i tak, tylko po co wtedy pakować się w
tani Samsung będzie miał (może mieć) dwa wejścia USB i dla skrętki, dla danych, dla Wifi, YouTube w TV te sprawy
?

Podniecanie się opcją w Blu gdzie można sobie popisać na fejsie lub twitterze jest dla blondynek. A nie sądzę by kiedyśgrześ był na etapie golenia jaj i farbowania się na blond :mrgreen:
Wszystko jest dla ludzi. Skoro jest popyt na odtwarzacze w cenie 200zł, to je produkują. Ale autorytatywne twierdzenie, że taki Blu gra i odtwarza lepiej niż inny za 1tys czy więcej, zakrawa na ciężką anomalię psychiczną, uraz z dzieciństwa bądź indoktrynację komunistyczno-socjalistyczną.

Hurtowni audiowideł ( podoba mi sie ten zwrot :D ) nie prowadzę, choć przez moje ręce przewinęło się sporo sprzętu i miałem możliwośc porównań. Swego czasu w Lubinie był bardzo fajny sklep ze sprzetem Fusic (jest też we Wrocławiu), gdzie nie wyganiają (o ile nie szerzy się herezji w stylu Kolegi kiedyśgrzesia) i można oglądać, słuchać do woli. Poza tym mógłbym jeszcze wyliczyć sporo innych podobnych branżowo salonów. Tylko po co? Kolega kiedyśgrześ tam nie wejdzie, ba nawet nie przeczyta czasopisma w tym temacie a i tak będzie wiedział lepiej i więcej. Cóż za fenomen.... :D Aż dziwne, że sam nie prowadzi salonu audiowideł :mrgreen: Chłopak sie marnuje na tym forum 8)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Odtwarzacz blu ray

#23 Post autor: Adam » wt lis 20, 2012 09:54 am

Krzysiek pomyliłeś fora po prostu, co już pisałem ;-) tutaj ludzie nie wydają 5 czy 10 tys na głupi odtwarzacz, tylko szukają najtańszego sprzętu. dlatego Twoje wywody TU zawsze są niecelne, bo nie ma na nie publiki odpowiedniej.. udowadnianie na forum Poloneza, że nowe Audi B8 jest lepsze, jest tylko stratą czasu udowadniającego :P
#FUCKVINYL

Mefisto

Re: Odtwarzacz blu ray

#24 Post autor: Mefisto » wt lis 20, 2012 13:43 pm

Krzysiek pisze:Ale autorytatywne twierdzenie, że taki Blu gra i odtwarza lepiej niż inny za 1tys czy więcej, zakrawa na ciężką anomalię psychiczną, uraz z dzieciństwa bądź indoktrynację komunistyczno-socjalistyczną.
A kto tak twierdzi?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Odtwarzacz blu ray

#25 Post autor: Krzysiek » wt lis 20, 2012 22:32 pm

Dziad swoje baba swoje :roll:
Twoje wywody TU zawsze są niecelne, bo nie ma na nie publiki odpowiedniej
Jedyne co udowadniam, to to, że nie czytacie ze zrozumieniem. Pytanie było proste i prosta odpowiedź. Gdyby pytanie zostało podane w formie "mam 400zł co za to mogę kupić?" to też bym starał się w miarę sensownie i w temacie (kwocie) odpowiedzieć (zrobiłem to w drugiej odpowiedzi). A nie zostało tak zadane. I nikomu nie proponowałem odtwarzacza za 1kz o ile może miałeś możliwość to doczytać.... :twisted: Ale po co się wysilić i przeczytać coś do końca. I nie musisz się męczyć Adamie, te kilka linijek z moich dwóch pierwszych odpowiedzi w tym temacie wystarczy. Dasz radę usiąść i przeczytać czy aż tak męczą Cię hemoroidy i przeszkadza to w myśleniu (czytaniu) na siedząco?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Odtwarzacz blu ray

#26 Post autor: Krzysiek » wt lis 20, 2012 22:39 pm

Dla słabo bądź niedowidzących:

Lub jeśli cena za wysoka to tylko PS3 lub patrz tutaj:

http://www.morele.net/rtv/dvd-blu-ray/o ... u-ray-462/


Podałem namiar na Morele.net i tam jest sprzęt typu Samsung + inne w bardzo dobrych cenach.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Odtwarzacz blu ray

#27 Post autor: Krzysiek » wt lis 20, 2012 22:41 pm

Dla czytających brajlem niestety nie moge pomóc

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz blu ray

#28 Post autor: kiedyśgrześ » śr lis 21, 2012 03:09 am

Krzysiek to chyba za dużo energii marnuje na obrzucanie kalumniami mojej skromnej osoby, proponuję

Obrazek

mnie pomaga :P


a jakby kogoś interesowało dlaczego tania tacka równa drogiej niech sobie rzuci okiem w jakimś internetowym leksykonie na termin direct bitstream i ogarnie konsekwencje, choć faktycznie ja nikomu w kable nie zaglądam, jak, co i z czym tam sobie łączy, a możliwości jest więcej :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Odtwarzacz blu ray

#29 Post autor: Templar » śr lis 21, 2012 03:12 am

Na tanim Samsungu, jak i też na jakimś super, ekstra sprzęcie za kilka kafli w Uncharted nie pogracie, także - PS3, only PS3 :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz blu ray

#30 Post autor: kiedyśgrześ » śr lis 21, 2012 03:17 am

Kupiłem muzę z tego, z trójki, dobra :?: kupowałem w ciemno bo tanio było
Obrazek

ODPOWIEDZ