Hansu vs TurboDymomen

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#16 Post autor: Adam » czw lut 04, 2010 20:41 pm

Niektórzy chcą być papiescy bardziej niż sam papież. i tyle. A spinanie się jak mrówka okresem , w przypadku takiego niszu jak muza filmowa, to juz w ogole śmieszna rzecz.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#17 Post autor: Koper » czw lut 04, 2010 21:15 pm

dziekan pisze:A Mefisto sądząc po wypowiedziach prawdziwy z niego Gangsta ;)
Urodzony morderca :!:
No i masz przerąbane. :P Mefisto teraz Cię dorwie i odechce Ci się żartów. A jak już będziesz ledwo żywy po spotkaniu z Mefi'm, to pojawi się Wawrzyniec. ze swoją zemstą. I wtedy to nie tylko Zimmera ale i Zanellego pokochasz. ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#18 Post autor: Wawrzyniec » czw lut 04, 2010 21:22 pm

Ale gdzie ja napisałem, że ja lubię Zanelliego :shock: Gdzie :?: Gdzie :?: Gdzie :?: A po za tym to nie ma sennsu utrzymywania tego tematu na siłę przy życiu. Zwłaszcza, że według mnie już dawno powinien zostać przez moderatora usunięty.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#19 Post autor: Adam » czw lut 04, 2010 21:23 pm

Wawrzyniec pisze:Ale gdzie ja napisałem, że ja lubię Zanelliego :shock: Gdzie :?: Gdzie :?: Gdzie :?: A po za tym to nie ma sennsu utrzymywania tego tematu na siłę przy życiu. Zwłaszcza, że według mnie już dawno powinien zostać przez moderatora usunięty.
Wawrzyniec wyluzuj chłopie !!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie jak młodzież wszechpolska.. skacze jak wesz na kożuchu nie wiadomo o co. Z procy Cie karmili w dzieciństwie, że taki nerwowy jesteś i wszystko na klate bierzesz? Nikt tak nigdzie nie pisał!!!!!!!
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#20 Post autor: Paweł Stroiński » czw lut 04, 2010 21:27 pm

Wawrzyniec pisze:Ale gdzie ja napisałem, że ja lubię Zanelliego :shock: Gdzie :?: Gdzie :?: Gdzie :?: A po za tym to nie ma sennsu utrzymywania tego tematu na siłę przy życiu. Zwłaszcza, że według mnie już dawno powinien zostać przez moderatora usunięty.
Nie mamy zamiaru usuwać żadnego tematu.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#21 Post autor: Adam » czw lut 04, 2010 21:28 pm

założyłbym go drugi raz nawet jeśli :lol:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#22 Post autor: dziekan » czw lut 04, 2010 21:33 pm

Hansu vs TurboDymomen Forever

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#23 Post autor: Adam » czw lut 04, 2010 21:35 pm

będzie problem jak Hansu dostanie oskara, bo wówczas to nawet Admin(i)strator Forum - Babuch, sie dołączy zgodnie z zapowiedzią ;)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#24 Post autor: Łukasz Wudarski » czw lut 04, 2010 23:12 pm

Ludziska!
Jako admin piszę tak:
Nie usuwamy tematów bo to wbrew naszym zasadom. Na FM zawsze była wolność wyrażania opinii choćby najbardziej niedorzecznych.

Jak ktoś chce se pisać o Turbodymomenie jego sprawa, jak ktoś chce pisać o Bernardzie Herrmannie tez nie ma problemu.

I jeszcze jedno pamiętajcie że to nasze wypowiedzi nas określają. Nie żądajmy od moderatora żeby usuwał debilizmy, to nie moderator tworzy idiotów, oni rodzą się sami (żeby było jasne to slogan nie mam nikogo konkretnego na myśli).

I tyle. Koniec wątku

Status Closed
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#25 Post autor: Koper » pt lut 05, 2010 00:31 am

Wawrzyniec pisze:Ale gdzie ja napisałem, że ja lubię Zanelliego :shock: Gdzie :?: Gdzie :?: Gdzie :?:
A gdzie JA napisałem, że lubisz? :P Adam ma rację - wyluzuj. Następnym razem przed zajrzeniem na forum, weź sobie herbatki ziołowej zaparz, jakiś nervosol, czy co tam Ci pomaga. W domu też takiś nerwowy? Współczuję współlokatorom, jeśli tak. :D

Mefisto

#26 Post autor: Mefisto » pt lut 05, 2010 01:36 am

dziekan pisze:W sumie taki temat wcale nie musi byc gorszy od innych.Wystarczy podejsc z dystansem,obudzic w sobie dziecko(co uwielbiam wprost robic) i poniesc sie troche wodzy fantazji i czasami bywa,że jest zabawnie ;)
ale szczerze ten temat zabawny nie jest - raczej męczący
A Mefisto sądząc po wypowiedziach prawdziwy z niego Gangsta ;)
Urodzony morderca :!:
nie bój się - nie dostałem na Ciebie zlecenia... jeszcze ;)
Koper pisze:Mefi'm
a cóż to za apostrof?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#27 Post autor: Koper » pt lut 05, 2010 07:41 am

Skoro należysz do gangsta to apostrof Ci się jak nic należy. ;);)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#28 Post autor: Adam » pt lut 05, 2010 08:06 am

Koper pisze:Mefi'm
Mefisto pisze:a cóż to za apostrof?
To takie zdrobnienie od Puszek Okruszek ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#29 Post autor: Adam » pt lut 05, 2010 08:23 am

Koper pisze:A gdzie JA napisałem, że lubisz? :P Adam ma rację - wyluzuj. Następnym razem przed zajrzeniem na forum, weź sobie herbatki ziołowej zaparz, jakiś nervosol, czy co tam Ci pomaga. W domu też takiś nerwowy? Współczuję współlokatorom, jeśli tak. :D
Wawrzyniec zasadził w doniczce stokrotki. Przed wejściem na forum odrywa pojedyncze listki i mówi przy każdym : napiszą coś / nie napiszą / napiszą / nie napiszą.. i czeka w napięciu na ostatni listek, który określi ostatecznie czego ma się spodziewać ;-) Efekt taki że póxniej wkręca sobie filmy że sam albo że my coś piszemy. I jak tu się dziwić że młodzież taka nerwowa.. ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#30 Post autor: dziekan » pt lut 05, 2010 12:01 pm

Wawrzyniec podejmuje decyzje dopiero po zjaraniu blanta ;)
Wowczas dochodzi do zaawansowanej filozofii wspomaganej przez dopalacze ;)

ODPOWIEDZ