Piłka nożna

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Piłka nożna

#1 Post autor: Mariusz Tomaszewski » czw mar 30, 2006 15:04 pm

Jako iż zaginął nam temat o piłce nożnej (pewnie fani koszykówki nam go skasowali :evil: ), postanowiłem go reaktywować. No panie koper i panie Thedues, znowu se sami tu pewnie popierdzimy :D
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#2 Post autor: Koper » czw mar 30, 2006 16:53 pm

A czemu mój nick z małej litery a Thedeusa z dużej... ;(

;)

To ja się tam naprodukowałem na temat wrażeń i spostrzeżeń z turnieju el. ME U-17 a ktoś wziął i skasował topic... :(

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#3 Post autor: Mariusz Tomaszewski » czw mar 30, 2006 18:13 pm

Przepraszam panie Koper, moja wina. Ale najpierw napisałem to tak: No pani koper i panie Thedues... :lol: Więc i tak chyba wersja ostateczna nie była taka zła :wink: Ja też się naprodukowałem o Igorze S., a tutaj taki klops :roll: No cóż, ponownie admin dał ciała :P
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#4 Post autor: Koper » czw mar 30, 2006 19:14 pm

Wybaczam. ;)

Ale czemu zaraz "panie"? :) Łukasz jestem. :D

No dobra, a teraz o piłce. :)
Jak wam się widziały ostatnie meczyki LM? :)

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#5 Post autor: Mariusz Tomaszewski » czw mar 30, 2006 19:45 pm

Zatem panie Łukaszu... poza Arsenalem to kaszanka. Mam nadzieję, że będzie finał Arsenal vs. Barcelona. Bo jak będzie Milan vs. Inter czy Milan vs. Juventus, to nawet tego oglądać nie będę. Tak to zwykle jest, że w pierwszych meczach wszyscy się ze sobą pieszczą. Za tydzień powinno być dużo ciekawiej :)
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#6 Post autor: Koper » czw mar 30, 2006 20:06 pm

Mariusz Tomaszewski pisze:Zatem panie Łukaszu...
Ale się uparł... ;)

Co do finału marzeń to zgadzam się w 100%. Co do pierwszych ćwierćfinałów, to mecz Barcy w Lizbonie też był niczego sobie- goli wprawdzie nie było, ale sytuacji do ich zdobycia nie brakowało, podobnie jak niezłych zagrań (i takich koszmarnych też :) ). Inter-Villareal to chyba też nie był taki zły mecz, ale w sumie to nie wiem, bo nie było mi dane obejrzeć. :) Natomiast Lyon-Milan to było prawie tak samo nudne jak wystepy ManUtd w fazie grupowej. :P I nie ma jak Carew czyhający na kontry. LOL :D

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#7 Post autor: Thedues » czw mar 30, 2006 23:06 pm

Oj Macie troszke racji. Ogolnie to kicha. Poza ciekawym meczem w Londynie no i moze na Stadionie Światła w Lisbonie ogolnie te ćwiercfinaly byly strasznie nudne. Winą chyba należy obarczać te włoskie zespoły:/ Ich gra jest tak mało efektowna, że już meczy Towarzyski Polaków z AS był bardziej emocjonujący. Liczę ze w Finale faktycznie zagra bardzo nieźle prezentujący sie w CL zespoł Kanonierów i oczywiście Barcelona. Cóż Wynik może być tylko jeden;) Z szacunku dla FA Premier League powinienem kibicować Kanonierom, ale sercem od zawsze byłem za Barca;) Po prostu jej ten tytuł się należy:)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#8 Post autor: Koper » pt mar 31, 2006 20:11 pm

Widzę, że wśród miłośników soundtracków większość woli Barcę niż Kurews... yyy... Królewskich. ;)

A ja zacząłem rundę wiosenną i... ja pier... ale ja gram w słabym zespole. Wtopa na początek ze w sumie średnią drużyną, 2 czerwone kartki i to dla dwóch najlepszych (obok mnie :D ) piłkarzy, którzy będą pauzować w nast. kolejce. Lipa. :( Cały mecz zapierdzielałem jak nie przymierzając Radziu Sobolewski albo Marcin Baszczyński, przebiegłem tyle kilometrów, co nigdy na meczu, strzeliłem gola (z karnego, ale zawsze :) ) i co... i nic to nie pomogło. :( I AM UNHAPPY.
;)

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#9 Post autor: Thedues » pt mar 31, 2006 20:13 pm

Nie martw sie Koper;) Każdemu się zdarza;) ja co prawda nie gram w gałe zawodowo;) Ale kiedy tylko mam okazje to wyskakuje przed Akademiki i bronie bramki:) Czasem wyglada to jak oblężenie turków pod Wiedniem, ale często po tem dostaje od chłopaków zasłużone klępnięcia po plecach;)

P.S. wpadki też nie są mi obce;) ale wole o nic nie mówic:D
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#10 Post autor: Mariusz Tomaszewski » pt mar 31, 2006 21:08 pm

Ja również brykam co weekend na sali gimnastycznej. Trochę się to różni od gałki na murawie, ale potu zostawia się tam tyle samo. I kurcze ostatnio też dostałem do drużyny takie szmaty, że pożal się Boże. I tak samo chyba jak każdy, świetne zagrania przeplatam z takimi, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać :wink:
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#11 Post autor: Thedues » pt mar 31, 2006 21:35 pm

LOL
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#12 Post autor: Koper » pt mar 31, 2006 21:45 pm

Mariusz Tomaszewski pisze:Ja również brykam co weekend na sali gimnastycznej. Trochę się to różni od gałki na murawie, ale potu zostawia się tam tyle samo.
Ja właśnie nie przepadam za salą gimnastyczną. Jakoś nie ptrafię się tam odnaleźć. :) Duszno, ciasno, ściany blisko... ;) Poza tym podłoże twarde i np. przewrotki nie bardzo jest jak zrobić (tzn. już próbowałem prawdę mówiąc - ale trochę to bolesne :D). :)

A Ty Thedues, to taki Buffon, Dudek, Chilavert, czy może Campos? ;):D

Mefisto

#13 Post autor: Mefisto » pt mar 31, 2006 23:00 pm

i tak najlepiej gra się w wodzie - polecam wypróbować: parę nocek nieprzespanych z bólu gwarantowane :D

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#14 Post autor: Thedues » sob kwie 01, 2006 13:43 pm

hmmmm możliwe;) ale gdzie znajdziesz sprawną ekpię, która nie dość, że dobrze pływa to jeszcze umie dobrze rzucać piłeczką:D:D
Poza tym pływalnia kosztuje;) a football uliczny jest za darmoche:D
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Mefisto

#15 Post autor: Mefisto » sob kwie 01, 2006 17:55 pm

hehe, ale w wodzie, nie w sensie, żeby pływać - bardziej na wodzie, śliskiej powierzchni w sensie - nikt się nie utopi, bez obaw :D Za to kark skręcić i owszem, można

ODPOWIEDZ