Kącik potępienia dla cenzorów!

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Czy denerwuje Cię nieograniczona władza administratorów/moderatorów/cenzorów?!

Czas głosowania minął śr lut 08, 2012 16:13 pm

TAK
6
55%
NIE
5
45%
 
Liczba głosów: 11

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#46 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 06, 2012 15:11 pm

Koper pisze:No co? Dlaczego rasizm ma być rozumiany tylko w jedną stronę?
Bo taki jest trynd. Jak były wybory w USA, w wyniku których wygrał Obama i niektórzy czarnoskórzy Amerykanie głośno się wypowiadali, że głosowali na Obamę tylko dlatego, iż ma ten sam kolor skóry co oni, to każdy kto twierdził, że to rasizm był odsądzany od czci i wiary. No niechby jakiś białas powiedział, że głosował na przeciwnika Obamy, bo ten ma białą skórę.. Słusznie kiedyś Pazura powiedział w TVN, że jak ktoś coś powie np. na gejów (słynny rysunek w Rzepie) to się robi wielki raban, a jak ktoś drze Biblię albo wkłada krzyż do pojemnika z moczem to jest to sztuka. Są to przykłady bardzo wybiórczej tolerancji. Już nie będę wskazywał palcem na reprezentantów tej grupy. ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#47 Post autor: Paweł Stroiński » pn lut 06, 2012 16:19 pm

Oczywiście, jest to rodzaj odwrócenia sytuacji, jaka dominowała na świecie przez długi czas.

W Stanach w pewnym momencie biali zaczęli protestować przeciw nietolerancji wobec nich z powodu traktowania Murzynów (i zresztą nie tylko) w sposób bardziej uprzywilejowany niż białych.

Ostatnio też czytałem artykuł Rzeczypospolitej, jak to progejowska propaganda rządzi w Hollywood, ale to jest przesada. Niektóre społeczności po prostu zyskują w tej chwili własny głos.

To, że Murzyni (dzięki Bogu na to w Polsce nie ma bardziej "neutralnego" terminu) się po prostu mszczą za lata złego traktowania, to już inna sprawa. Pamiętajmy, że przez długi czas traktowano ich jak nieludzi.

hp_gof

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#48 Post autor: hp_gof » pn lut 06, 2012 19:03 pm

Więc szanujmy się wszyscy. Peace 8)

Mefisto

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#49 Post autor: Mefisto » wt lut 07, 2012 03:33 am

Nie będę tolerował nietolerancji, a jak komuś się to nie podoba, to nie mój problem.
jesteś nietolerancyjny! :shock:

hp_gof

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#50 Post autor: hp_gof » wt lut 07, 2012 12:17 pm

Bucholc Krok pisze:Słusznie kiedyś Pazura powiedział w TVN, że jak ktoś coś powie np. na gejów (słynny rysunek w Rzepie) to się robi wielki raban, a jak ktoś drze Biblię albo wkłada krzyż do pojemnika z moczem to jest to sztuka.
Aaaaaaaaaa, o to Ci chodziło? Bo ja się już zastanawiałem - jaki rysunek w Rzepie? O co chodzi? Ale widziałem, widziałem :D Swoją drogą mnie rozbawił :mrgreen: Ludzie nie mają poczucia humoru i dystansu do siebie. No ale z drugiej strony inni ludzie też takie rzeczy przerysowują. Temat-rzeka 8)

Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#51 Post autor: Wawrzyniec » wt lut 07, 2012 14:36 pm

Chociaż akurat Pazura to ma bardzo niskich lotów poczucie humoru, szczególnie jeżeli chodzi o nabijanie się z gejów, czego najlepszym przykładem jest "Weekend". Ani to śmieszne, a bardziej niesmaczne.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#52 Post autor: hp_gof » wt lut 07, 2012 14:52 pm

To z Pazurą i tematyką gejowską kojarzy mi sięprzede wszystkim ten odcinek "13-ego Posterunku":
:mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=_DmZXMNtAas
http://www.youtube.com/watch?v=tXslNknX ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Mz0gcTjN ... re=related

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#53 Post autor: Templar » wt lut 07, 2012 14:54 pm

hp_gof pisze:To z Pazurą i tematyką gejowską kojarzy mi sięprzede wszystkim ten odcinek "13-ego Posterunku":
:mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=_DmZXMNtAas
http://www.youtube.com/watch?v=tXslNknX ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Mz0gcTjN ... re=related
Uwielbiam 13 Posterunek, ten serial był tak głupi, że aż śmieszny, szkoda, że już takich rzeczy nie robią.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#54 Post autor: Wojteł » wt lut 07, 2012 18:59 pm

A "Trudne Sprawy"?

:mrgreen:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#55 Post autor: Bucholc Krok » pt lut 10, 2012 19:20 pm

Paweł Stroiński pisze:To, że Murzyni (dzięki Bogu na to w Polsce nie ma bardziej "neutralnego" terminu)
Już słyszałem w radiu bodaj, że "Murzyn" jest obraźliwym określeniem. Mnie się wydawało, że "czarnuch", ale może jestem rasistą. Zresztą jakiś czas temu była sprawa Suskiego z PiS-u, który nazwał czarnoskórego posła PO "Murzynkiem". Sporo osób się oburzało.
hp_gof pisze:Aaaaaaaaaa, o to Ci chodziło? Bo ja się już zastanawiałem - jaki rysunek w Rzepie? O co chodzi? Ale widziałem, widziałem :D Swoją drogą mnie rozbawił :mrgreen: Ludzie nie mają poczucia humoru i dystansu do siebie. No ale z drugiej strony inni ludzie też takie rzeczy przerysowują. Temat-rzeka 8)
Tak, ale jednak związki homoseksualne to co innego niż związki (w ogóle ciężko tu mówić o związku, ale niech będzie) człowieka ze zwierzętami. Moim zdaniem rysownik trochę przegiął, bo po pierwszym spojrzeniu można odnieść wrażenie, że sugeruje, iż to jest to samo. A czy pod tą prowokacją kryje się jednak jakiś sens to przecież nikt (zwłaszcza z lewej strony) nie będzie się zastanawiał. :) No i raban się zrobił.
Wawrzyniec pisze:Chociaż akurat Pazura to ma bardzo niskich lotów poczucie humoru, szczególnie jeżeli chodzi o nabijanie się z gejów, czego najlepszym przykładem jest "Weekend". Ani to śmieszne, a bardziej niesmaczne.
Występy Pazury jako kabareciarza pamiętam tylko z tego, że udawał pijanych. Średnio mi się to podobało.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#56 Post autor: Templar » pt lut 10, 2012 20:32 pm

Co do tych wszystkich żartów i rysunków, to niedawno w Californication był mocny dialog:

Hank Moody: This car is giving me the fucking creeps. I feel like I am about to roll into the Warsaw Ghetto.

RZA: Oh shit… Ain’t never been there. How the fuck’s the food?

Hank Moody (a little bewildered): Scarce.

:mrgreen:

Gdyby w Polsce ktoś to wymyślił to by była wielka afera i po raz kolejny uznaliby nas za największych antysemitów na świecie :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#57 Post autor: kiedyśgrześ » sob lut 11, 2012 07:22 am

Templar pisze:Co do tych wszystkich żartów i rysunków, to niedawno w Californication był mocny dialog:

Hank Moody: This car is giving me the fucking creeps. I feel like I am about to roll into the Warsaw Ghetto.

RZA: Oh shit… Ain’t never been there. How the fuck’s the food?

Hank Moody (a little bewildered): Scarce.

:mrgreen:

Gdyby w Polsce ktoś to wymyślił to by była wielka afera i po raz kolejny uznaliby nas za największych antysemitów na świecie :P
Przypominam ci Templar, że nasz umiłowany cenzor włada fluentnie angielskim, tak, że już jesteś na czarnej liście... i nieważne, że to cytat :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#58 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 11, 2012 10:33 am

Templar pisze:Gdyby w Polsce ktoś to wymyślił to by była wielka afera i po raz kolejny uznaliby nas za największych antysemitów na świecie :P
Wszystko zależy od tego, kto mówi. Jeśli Moody jest Żydem (lekarz z NY - zatem duże prawdopodobieństwo) to on może. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#59 Post autor: Paweł Stroiński » sob lut 11, 2012 13:21 pm

Jaki lekarz? Hank Moody to pisarz.

A tekst świetny :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Kącik potępienia dla cenzorów!

#60 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 11, 2012 14:49 pm

Paweł Stroiński pisze:Jaki lekarz? Hank Moody to pisarz.
Heh, zgadza się. :? Nie oglądam tego i musiałem źle przeczytać po długotrwałym wpatrywaniu się w lampę.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ