Ankieta na stronie

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Ankieta na stronie

#1 Post autor: Koper » sob mar 25, 2006 15:13 pm

Na stronie natknąłem się jakoś ostatnio na taką ankietę:
"Recenzje muzyki jakich kompozytorów powinny najczęściej pojawiać się na filmmusic.pl?
znanych i lubianych (lub nie)
mniej znanych
wszystkie "
Chętnie bym zagłosował, ale nie było opcji czwartej czyli:
DOBRYCH :)
Tak zauważyłem, że ostatnio dodajecie głównie albo recenzje niezłych (zazwyczaj nowych), trudno dostępnych soundtracków, albo łatwo dostępnych nowości, o których jednak nie warto nawet pisać (typu Aeon Flux). Tymczasem mnóstwa klasyków u was nie ma- np. Conana Barbarzyńcy. Mi to ta recenzja do szczęścia niepotrzebna, ale jeśli tak jak piszecie, chcecie propagować muzykę filmową wśród ludu, no to takie absolutne klasyki wypadałoby mieć (nawet jeśli ktoś, kto tkaowej szuka może ją znaleźć na kilku innych portalach). Do tego jest cała masa świetnych, trochę może zapomnianych soundtracków, typu "Ofiary Wojny" Morricone, których recenzje ciężko znaleźć gdziekolwiek. No to... do roboty chłopaki. ;)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Ankieta na stronie

#2 Post autor: Ghostek » ndz mar 26, 2006 10:45 am

Koper pisze:Tak zauważyłem, że ostatnio dodajecie głównie albo recenzje niezłych (zazwyczaj nowych), trudno dostępnych soundtracków, albo łatwo dostępnych nowości, o których jednak nie warto nawet pisać (typu Aeon Flux)...
Dziwna sprawa, bo nie przypominam sobie, by ktokolwiek u nas napisał Aeon Flux ;)
Koper pisze:Tymczasem mnóstwa klasyków u was nie ma- np. Conana Barbarzyńcy. Mi to ta recenzja do szczęścia niepotrzebna, ale jeśli tak jak piszecie, chcecie propagować muzykę filmową wśród ludu, no to takie absolutne klasyki wypadałoby mieć (nawet jeśli ktoś, kto tkaowej szuka może ją znaleźć na kilku innych portalach). Do tego jest cała masa świetnych, trochę może zapomnianych soundtracków, typu "Ofiary Wojny" Morricone, których recenzje ciężko znaleźć gdziekolwiek. No to... do roboty chłopaki.
Recenzent nie cyborg... nie zrobi 15 tekstów na tydzień by zaspokoić indywidualne potrzeby każdego w ekspresowym tempie, tymbardziej jeżeli ma kilkadziesiąt innych spraw na głowie ;p. Jeżeli chodzi o same klasyki na fm.pl. Myslę, że lekko wyolbrzymiasz problem. Więcej jest klasyków niż niszowych kompozycji, co nie znaczy, że rezygnujemy już z nich. Na wszystko przyjdzie czas.

Pozdrawiam i życzę... cierpliwości :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#3 Post autor: Koper » pn mar 27, 2006 15:56 pm

Sorry, Aeon Flux to nie u was. :D No, ale wiesz o co mi chodzi. ;)

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#4 Post autor: Mariusz Tomaszewski » pn mar 27, 2006 18:06 pm

Aeon Flux... ta przyjemność spadła na moje barki. Ale ze swojej strony mogę obiecać ładne zdjęcie pod recką :lol:
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#5 Post autor: Łukasz Wudarski » pn mar 27, 2006 19:32 pm

A Conana, Misje i Ostatniego Mohikanina mam ja i zamierzam to już wkrótce napisać. Do tego chciałbym tez nabazgrać coś Vangelisa (1492), ale jak Tomek napisał, na wszystko przyjdzie czas, tym bardziej że teraz pracujemy nad pewnym projektem... Ups chyba się wygadałem...
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#6 Post autor: Koper » pn mar 27, 2006 22:52 pm

A "Casualties of war" ? Będzie? :)

PS: "Aeon Flux" możecie sobie darować. :P Ewentualnie napiszcie w dwóch słowach, że 'do d..y' i tyle. :D

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#7 Post autor: Thedues » wt mar 28, 2006 13:18 pm

Szczerze mówiąc to mam ochotę na ten score;) wiec może kiedyś wezmiemy się i zrobimy reccki jakiś wojennych albumów;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#8 Post autor: Koper » wt mar 28, 2006 19:24 pm

"Casualties of War" to akurat taki średnio wojenny jest. Werbli tam nie uświadczysz. :)

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#9 Post autor: Thedues » wt mar 28, 2006 22:05 pm

Nie jestem znowu aż takim wielbicielem werbli;) Wszak Ofiary Wojny to nie typowy film wojenny;) Także nie spodziwam się typowej muzyki militarystycznej:)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#10 Post autor: Thedues » wt mar 28, 2006 22:05 pm

Nie jestem znowu aż takim wielbicielem werbli;) Wszak Ofiary Wojny to nie typowy film wojenny;) Także nie spodziwam się typowej muzyki militarystycznej:)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#11 Post autor: Tomek » czw mar 30, 2006 09:08 am

Mariusz Tomaszewski pisze:Aeon Flux... ta przyjemność spadła na moje barki. Ale ze swojej strony mogę obiecać ładne zdjęcie pod recką :lol:
Nie zawiedź mnie :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#12 Post autor: Mariusz Tomaszewski » czw mar 30, 2006 15:06 pm

Ach... Tomek zauważyłeś, że prowadzimy nową politykę na stronie. Nie można przyciągnąć uwagi czytelnika literkami, to zrobimy to za pomocą kobitek :P
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#13 Post autor: Koper » czw mar 30, 2006 16:49 pm

No to proponuję zrecenzować soundtracki do następujących filmów:

- Emmanuelle
- Dzika Orchidea
- Słoneczny patrol ;) (a co? :D)
- Nagi Instynkt (to może już macie :) )

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#14 Post autor: Mariusz Tomaszewski » czw mar 30, 2006 18:16 pm

No to proponuję zrecenzować soundtracki do następujących filmów:

- Emmanuelle
To żeś ponownie wywołał mnie do tablicy :P Zaraz po naszej akcji promującej polską muzykę filmową pojawi się recka z ostrego erotyka :lol: Oj, będzie się działo :twisted:
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#15 Post autor: Koper » czw mar 30, 2006 19:01 pm

A jak już tak się wzięliście za polskich twórców to chciałbym zwrócić waszą uwagę na młodego kompozytora nazwiskiem Zieliński (imieniem Maciej zresztą), który potrafi tworzyć bardzo melodyjne tematy, co udowodnił w "Kryminalnych" i "Tylko mnie kochaj" - niestety nasi spece od soundtracków wydając ścieżkę dźwiękową z tego drugiego, kompletnie olali muzykę pana Maćka wwalając na płytę tylko piosenki. A przecież utwory "pocałunek1" i "pocałunek2" (można je było znaleźć na stronach w internecie) mogłyby stać się takim polskim odpowiednikiem tematu z 'Love Story'...

PS: A z tymi erotykami to ja żartowałem. :D

ODPOWIEDZ