Żale forumowiczów

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33785
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Żale forumowiczów

#391 Post autor: Wawrzyniec » pt wrz 07, 2018 14:14 pm

Ja się już przyzwyczaiłem: Wrzucam post, wyrzuca mnie odświeżam, widzę, że post jest i do kolejnego wyrzucenia.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33785
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Żale forumowiczów

#392 Post autor: Wawrzyniec » pt wrz 07, 2018 14:29 pm

P.S. Na komórce mnie nie wyrzuca :shock:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33785
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Żale forumowiczów

#393 Post autor: Wawrzyniec » pt wrz 07, 2018 14:48 pm

O pochwaliłem przedwcześnie, gdyż teraz mnie z komórki wyrzuciło. Może to zależy od treści postów? :P
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Żale forumowiczów

#394 Post autor: Adam » pt wrz 07, 2018 15:07 pm

nie, spartolony skrypt.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Żale forumowiczów

#395 Post autor: Paweł Stroiński » ndz wrz 09, 2018 14:29 pm

Zrobiłem upgrade tapatalka właśnie. Czy coś się zmieniło?

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Żale forumowiczów

#396 Post autor: Paweł Stroiński » ndz wrz 09, 2018 14:31 pm

Właśnie widzę, że nie...

Nie jestem w stanie namierzyć w ogóle błędu. Widziałem na stronie phpbb, że szykuje się update od kilku miesięcy. Sprawdzę na forum ichnim, czy ktoś się na to też nie skarżył. Sprawdzałem logi serwera i szczerze mówiąc żadnego błędu z tej strony nie było...

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Żale forumowiczów

#397 Post autor: Paweł Stroiński » ndz wrz 30, 2018 01:30 am

Z braku innych możliwości, wrzucam do tego tematu.

Okazało się, że ktoś dostosował stosowany przez nas styl Subsilver do aktualnej wersji strony. Problemy nasze pojawiły się, kiedy przejście z forum 3.1 na 3.2 wymusiło na mnie usunięcie tego stylu. Potem okazało się, że mogłem subsilvera po prostu wrzucić ponownie i poszło, ale zapewne są pewne zmiany w samym layoucie forum, które mogą być przy takim de facto oszustwie działać nieco gorzej albo lepiej.

Styl przerobiony pod wersję 3.2 (choć jeszcze nie 3.2.3 jak widzę) można sprawdzić sobie tutaj na zrzutach ekranu:

https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... subsilver/

Chciałbym zrobić eksperyment i po prostu wrzucić tego subsilvera Allan Style na nasze forum, bez usuwania poprzedniego. Jeśli zaakceptujecie taki wygląd i takie działanie, to zostawiłbym.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Żale forumowiczów

#398 Post autor: Kaonashi » ndz wrz 30, 2018 12:18 pm

Nie wiem o czym piszesz, ale czy nie można by tych avatarów przenieść na lewą stronę? To jednak ważne, że zaczynasz czytać post wiedząc już kto jest jego autorem (tutaj się nie czyta od prawej!) :P
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Charles
Asystent orkiestratora
Posty: 454
Rejestracja: wt maja 10, 2011 10:05 am

Re: Żale forumowiczów

#399 Post autor: Charles » ndz wrz 30, 2018 12:52 pm

Nie podoba mi się. Wolałbym zostać przy poprzednim stylu.
Płacz i lament, bo chcieli prostą jak konstrukcję cepa muzyczkę do posłuchania w samochodzie, a dostali cholernie złożony twór.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33785
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Żale forumowiczów

#400 Post autor: Wawrzyniec » ndz wrz 30, 2018 13:38 pm

Pewnie pojawią się zarzuty, że jestem za mało progresywny, ale chyba tez wolałem poprzednią wersję. I jako dowód, że jestem progreswny, jestem za lewicowymi avatarami, a nie prawicowymi. ;)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Żale forumowiczów

#401 Post autor: qnebra » ndz wrz 30, 2018 13:47 pm

Styl mi się podoba, tylko potrzeba paru drobnych poprawek.

hp_gof

Re: Żale forumowiczów

#402 Post autor: hp_gof » ndz wrz 30, 2018 16:08 pm

Nie, nie, nie, to jest masakra... :(

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Żale forumowiczów

#403 Post autor: Bucholc Krok » ndz wrz 30, 2018 17:56 pm

Kaonashi pisze:
ndz wrz 30, 2018 12:18 pm
Nie wiem o czym piszesz, ale czy nie można by tych avatarów przenieść na lewą stronę? To jednak ważne, że zaczynasz czytać post wiedząc już kto jest jego autorem (tutaj się nie czyta od prawej!) :P
Ale nad treścią posta masz napisane, kto jest jego autorem. :)
Zresztą zmiana i tak jest tylko kosmetyczna. Dalej nie można wrzucać fotek do bazy forum, a linki nie otwierają się w nowych kartach. Na innych forach już w 17 wieku była taka możliwość. :P
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Żale forumowiczów

#404 Post autor: Wojteł » ndz wrz 30, 2018 18:16 pm

prawda jest taka, że wszyscy ponarzekamy, za trzy dni się przyzwyczaimy, a jak za 2 lata zobaczymy skrina z poprzedniego wyglądu, to będziemy się zastanawiać jak mogliśmy tego używać :p
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Żale forumowiczów

#405 Post autor: MichalP » ndz wrz 30, 2018 18:49 pm

Ten nowy wyglad to mi troche przypomina zmiany w markecie z nowym zarzadca. Niby wszystko tak samo, ale poprzestawiane na pulkach i nic nie mozna znalezc. Idzie sie przyzwyczaic ale trzy rzeczy mnie raza i sa strasznie upierdliwe.

1. Zmiana orientacji z lewej strony na prawa. Naturalnie zawsze czytamy z lewej do prawej. Wiec identyfikacja postow byla naturalna, teraz musze swiadomie skupiac sie na prawej stronie, zeby zidentyfikowac autora - rozpoznawalem go po duzym i wyraznym avatarze a teraz jest tylko drobnym maczkiem podane imie.

2. Zwiazane z poprzednim punktem - straszny burdel jest teraz - malo to wszystko wyrazne i nieczytelne, wszystko sie zlewa. Krotkie teksty gubia sie pomiedzy wszystkimi innymi dodatkami - powinni byc pogrubione albo wyswietlane wieksza czcionka.

3. Strasznie maly kontrast - wszystko sie zlewa w roznych odcieniach szarosci. Wczesniej bylo bardzo konkretnie: Autor z avatarem, wyraznie zaznaczony cytat i wypowiedz/post. Teraz jest sciana tekstu drobnym maczkiem z masa jakis znaczkow, odnosnikow - wyswietlane ta sama czcionka na tym samym mdlym tle. Trudno na tym wzrok skupic.

Moze chociaz kolorystyke poprawcie bo dla zmeczonych oczu po calym dniu to jest istna katorga czytanie tego.

ODPOWIEDZ