Propozycje Userów na recenezje scorów na portalu.

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
bladerunner

Propozycje Userów na recenezje scorów na portalu.

#1 Post autor: bladerunner » śr maja 19, 2010 22:01 pm

witam taki ciekawy pomysł mi wpadł do głowy, żeby userzy się wypowiedzieli jakie by chcieli recenzje zobaczyć na portalu nowe, stare do koloru do wyboru :) Zacznijmy ode mnie.

1. Propozycje bladerunnera20

1.HGW- Prince Of Persia
2.HGW- X-Men Geneza
3.HGW- Shrek Forever After( albo obojętnie, który trochę wstyd, że nie ma żadnego)
4.Marc Streitenfeld -Robin Hood


2 Propozycje Mystera

1.Moby Dick"
2."On The Beach" Gordona,
najlepiej od Kopra
Ostatnio zmieniony pt maja 21, 2010 23:45 pm przez bladerunner, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Propozycje userów na recenezje scorów na portalu.

#2 Post autor: Koper » śr maja 19, 2010 22:04 pm

bladerunner20 pisze:1.HGW- Prince Of Persia
2.HGW- X-Men Geneza
3.Marc Streitenfeld -Robin Hood
Jesteś pewien, że chciałbyś to przeczytać? :P Robina to Mareczek się zobowiązał, że napisze, ale to jak otrzeźwieje po FMF. :D X-Mena bym mógł, ale nie chce mi się znowu tego słuchać. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#3 Post autor: bladerunner » śr maja 19, 2010 22:05 pm

Super, że Marek napisze lubię jego większość recek
X-Mena bym mógł, ale nie chce mi się znowu tego słuchać. Razz
Super by było gdybyś chociaż raz do roku obchodził dzień dobroci dla zwierząt :D

Także czekam :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#4 Post autor: Koper » śr maja 19, 2010 22:09 pm

bladerunner20 pisze:Super by było gdybyś chociaż raz do roku obchodził dzień dobroci dla zwierząt :D
Oj, akurat to obchodzę często. Z bezdomnymi psiakami się własnym śniadaniem dzielę. Ale one nie słuchają HGW. :P:D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#5 Post autor: dziekan » śr maja 19, 2010 22:18 pm

Koper pisze:
bladerunner20 pisze:Super by było gdybyś chociaż raz do roku obchodził dzień dobroci dla zwierząt :D
Oj, akurat to obchodzę często. Z bezdomnymi psiakami się własnym śniadaniem dzielę. Ale one nie słuchają HGW. :P:D
Dobre :P
Grzeczna psinka z Kopra :D :D :D

bladerunner

#6 Post autor: bladerunner » czw maja 20, 2010 13:05 pm

Dobre Razz
Grzeczna psinka z Kopra
Cicho bo Koper pisze reckę Wolverine'a :) , nie przeszkadzajmy mu

Coś czuje, że będzie wrzawa na forum :D

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#7 Post autor: Koper » czw maja 20, 2010 14:29 pm

Znalazłem ciekawsze partytury do recenzowania póki co. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#8 Post autor: bladerunner » czw maja 20, 2010 14:32 pm

Znalazłem ciekawsze partytury do recenzowania póki co
ta pewnie Kaczmarka boże to gorsze od faszyzmu :D

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#9 Post autor: Koper » czw maja 20, 2010 14:32 pm

bladerunner20 pisze:ta pewnie Kaczmarka boże to gorsze od faszyzmu :D
No bez przesady, czy ja wyglądam jak Adam Krysiński? :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#10 Post autor: Wawrzyniec » czw maja 20, 2010 23:43 pm

bladerunner20 pisze:Cicho bo Koper pisze reckę Wolverine'a :) , nie przeszkadzajmy mu

Coś czuje, że będzie wrzawa na forum :D
Nie rozumiem, dlaczego chcesz, aby Koper napisał tę reckę :? Walnie jakieś 2, może w porywach 2.5 jako ocenę końcową, pojedzie po HGW i zapewne i RCP, skoro się nadaża okazja i tyle z tego będziesz miał.
To już lepiej proś o recenzje jakiś lepszych prac HGW, których nie ma na tej stronie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#11 Post autor: Koper » czw maja 20, 2010 23:45 pm

Wawrzyniec pisze:Nie rozumiem, dlaczego chcesz, aby Koper napisał tę reckę :? Walnie jakieś 2, może w porywach 2.5 jako ocenę końcową, pojedzie po HGW i zapewne i RCP, skoro się nadaża okazja i tyle z tego będziesz miał.
E, Hagiewu już nie jest w RCP. :P
Wawrzyniec pisze:To już lepiej proś o recenzje jakiś lepszych prac HGW, których nie ma na tej stronie.
Chyba wszystkie dobre już są... :?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#12 Post autor: Wawrzyniec » pt maja 21, 2010 00:17 am

Koper pisze:E, Hagiewu już nie jest w RCP. :P
A to w ilu już recenzjach soundtracków, które nie mają z RCP nic wspólnego, w tym i u Was słyszałem nawiązania i zdania wtrącone o RCP. Więc akurab brak przynależności nie przeszkadza. A zresztą zawsze może napisać, że praca prezentuje poziom RCP. Proszę jakie to proste :P
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#13 Post autor: Koper » pt maja 21, 2010 00:20 am

Wawrzyniec pisze:A to w ilu już recenzjach soundtracków, które nie mają z RCP nic wspólnego, w tym i u Was słyszałem nawiązania i zdania wtrącone o RCP. Więc akurab brak przynależności nie przeszkadza. A zresztą zawsze może napisać, że praca prezentuje poziom RCP. Proszę jakie to proste :P
Skoro te wszystkie prace są pisane na modłę RCP i prezentują poziom przeciętnej pracy leszcza z RCP, to trudno nie wspomnieć o RCP, choćby podając RCP jako jakiś punkt odniesienia, gdyż każdy wie jak styl RCP brzmi. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#14 Post autor: dziekan » pt maja 21, 2010 00:22 am

Nie zapominajmy jeszcze o Media Ventures :wink:
Osobiscie wole takie nawiązania 8)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#15 Post autor: Wawrzyniec » pt maja 21, 2010 00:26 am

No dobra, ale nie widzę np. sensu, aby ciągle przypominać o RCP w soundtrackach kompozytorów, którzy nie mają z tą grupą nic wspólnego. Tak np. w recenzji "District 9" oczywiście o RCP jest wzmianka, negatywna ma się rozumieć. Nic nie mam do recenzenta i rozmiem, że można nie lubić i krytykować RCP, ale też nie należy tego robić na każdym kroku.

A co do brakującej dobrej recenzji HGW, to rzeczywiście chyba wszystko jest. Ale czy na pewno macie jego pracę na spółkę z Powellem, a mianowicie "Mrówkę Z". Gdyż "Uciekające Kurczaski" są, a jak z "Mrówką Z" to nie wiem i raczej znaleźć nie mogę :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ