Harry Gregson-Williams - Call of Duty: Advanced Warfare

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Harry Gregson-Williams - Call of Duty: Advanced Warfare

#16 Post autor: Kaonashi » śr lis 05, 2014 03:05 am

Wawrzyniec pisze:Naprawdę? :? Jesteś fanem serii, czy co?
Nie, to była ironia :)
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23261
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Harry Gregson-Williams - Call of Duty: Advanced Warfare

#17 Post autor: Mystery » czw lis 06, 2014 16:44 pm

O dziwo nie słucha się tego tak źle jak to wygląda i jest to nieco lepsze, niż wtórne i nijakie RCP z Ghosts, ale to i tak wciąż za mało na dobry score. Oczywiście większość 26 jednominutówek Gregsona wchodzi jednym uchem i wychodzi drugim, choć lichy temat przewodni idzie wyłapać za każdym razem gdy się pojawia, a styl HGW gra przystępnie, a miejscami nawet bardziej przebojowo i przewrotnie chyba najlepszy jest tu ostatni 37 sekundowy "Advanced Warfare".
Utwory Audiomachine są już treściwsze, (tylko 3 jednominutówki) i stylistycznie bogatsze i bardziej różnorodne, choć to głównie mało przyjemne agresywne elektroniczne brzmienia ze sporym użyciem potężnych perkusjonalii i utwory w których perkusja wiedzie prym, "Grenade Training" czy "Old Town", wypadają tu najlepiej, choć jakbym był wredny to napisałbym, że to to walanie po garach w rytm elektronicznej sieczki :wink: Do klasy, smaku i melodyczności elektronicznych dźwięków Battlefield 4 jednak tu daleko.
Ogólnie jest tak jak zacząłem, złe to nie jest, ale dobre też nie i pewnie nie będzie się do tego powracało, a nawet pamiętało.

Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Harry Gregson-Williams - Call of Duty: Advanced Warfare

#18 Post autor: WhiteHussar » czw lis 06, 2014 23:49 pm

Gierkę ledwo wymęczyłem ( słaby Ghost mnie tak nie zanudził jak to ). Muzyki w grze praktycznie nie ma (?). Score z MW2 ciągle nie pobite :/

ODPOWIEDZ