BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#16 Post autor: Bucholc Krok » sob lip 13, 2013 16:00 pm

Długo to zamierzają ciągnąć? Może będzie AC w kosmosie? A może już był? :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#17 Post autor: Adam » sob lip 13, 2013 16:16 pm

w kosmosie to ja bede jesli mistrzuniowi wyjdzie score 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#18 Post autor: Kaonashi » sob lip 13, 2013 18:01 pm

Bucholc Krok pisze:Długo to zamierzają ciągnąć? Może będzie AC w kosmosie? A może już był? :D
Najwyżej zrobią jakiś jajcarski dodatek jak do FC3 :)
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#19 Post autor: Wawrzyniec » sob lip 13, 2013 18:28 pm

Ta gra przypomina mi pierwszych "Piratów z Karaibów". Mam na myśli grę o tę:

Obrazek

Mam oryginała. 8) Wiem, że po premierze filmu od razu zakupiłem tę grę. I mimo, że ma ona tylko symboliczne elementy związane z filmem, to naprawdę jest jedna z lepszych pirackich gier w jakie grałem.
Pierwotnie to chyba miało być Sea Dogs 2, a potem jakoś za sprawą popularności filmu zrobiono z tego "Pirates of the Caribbean" mimo, że bez Jacka Sparrowa, za to z Nathanielem Hawkiem. Polecam.

Ale co by się nie rozpisywać to ten nowy Assassyn mimo, że mi mało assassynowato wygląda to jako gra piracka wydaje się być bardzo fajna. :D Pływa się po Karaibach, bitwy morskie, ukryte skarby, żyć nie umierać. Muzyka Briana zdaje się dobrze grać w tle. Chyba w tej scenie z bitwą morską ma nawet takie pirackie zacięcie.
Akurat tego Briana z ciekawością obadam i daje mu kredyt zaufania.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#20 Post autor: Templar » sob lip 13, 2013 18:33 pm

Wawrzyniec pisze:to naprawdę jest jedna z lepszych pirackich gier w jakie grałem.
To w mało pirackich gier grałeś :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#21 Post autor: Wawrzyniec » sob lip 13, 2013 18:34 pm

Żebyś się zdziwił. :P Mam też Sid Meier's Pirates i zdecydowanie mniej mi się podoba.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#22 Post autor: Templar » sob lip 13, 2013 18:48 pm

Wawrzyniec pisze:Mam też Sid Meier's Pirates i zdecydowanie mniej mi się podoba.
Obrazek

Jak można w ogóle porównywać takiego średniaka jakim jest PotC do takiej świetnej gry jaką jest Sid Meier's Pirates!? :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#23 Post autor: Wawrzyniec » sob lip 13, 2013 18:55 pm

Na początku mi się Sid Meier's Pirates podobało, ale szybko mnie zaczęła ta gra nudzić, walki, pojedynki, tańce to wszystko robiło mi się za proste. Np. pod względem bitew morskich to z "PotC" są naprawdę na wyższym poziomie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#24 Post autor: Templar » sob lip 13, 2013 20:36 pm

Bucholc Krok pisze:Długo to zamierzają ciągnąć? Może będzie AC w kosmosie? A może już był? :D
Zazwyczaj nie lubię ciągnięcia serii w nieskończoność, ale tutaj to akurat tej grze to wyszło na dobre. Jedynka to była taka sobie, zmarnowany potencjał, strasznie nudna, dwójka dużo lepsza, Brotherhood to póki co najlepsza część, przy Revelations zawód, tutaj spadł poziom do pierwszej części, ale już trójka to znowu powrót do bardzo dobrego poziomu, a Black Flag zapowiada się rewelacyjnie i może przebić Brotherhood.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#25 Post autor: Adam » ndz lip 14, 2013 08:53 am

ten gameplay drugi z komentarzem miażdży - te abordaże, klimat, wysepki.. będzie fajowa zabawa. a score się zobaczy, może być ciekawy bo tutaj Sarunia sporo robi i gra. czy przebije tegoroczne AoT, trudno powiedzieć.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#26 Post autor: Wawrzyniec » ndz lip 14, 2013 13:29 pm

Ja czuję, że może przebić. I o ile Thor 2 mi jest obojętny to tego score'u jestem naprawdę ciekawy. Tym bardziej zważywszy jak dobry dla gamesoundtracków mamy rok.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#27 Post autor: Bucholc Krok » ndz lip 14, 2013 18:02 pm

Wawrzyniec pisze:Mam oryginała. 8) Wiem, że po premierze filmu od razu zakupiłem tę grę.
Też mam. Wygrałem w jakimś konkursie. 8) Niestety jeszcze nie grałem, bo komputer nie dawał rady. Już przy jedynce były problemy.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#28 Post autor: Adam » ndz lip 14, 2013 20:34 pm

Wawrzyniec pisze:Ja czuję, że może przebić. I o ile Thor 2 mi jest obojętny to tego score'u jestem naprawdę ciekawy. Tym bardziej zważywszy jak dobry dla game soundtracków mamy rok.
nie uważam żeby to był projekt ciekawszy... to będzie lajtowy i radosny scorek na małe instrumentarium, w tym etniczne, co zdaje się potwierdzać gameplay. poziomem hambitności Far Cry'a 3 nie przebije w życiu, a Devil's Cartel jest najbardziej słuchalne i takie pozostanie. z pewnością ciekawszą grą do scorowania jest Watch_Dogs, tylko pytanie kto to robi :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#29 Post autor: Mystery » wt lip 16, 2013 19:26 pm

"Watch Dogs" robi Peter Connelly
My current project, as Audio Lead & Composer, is Ubisoft's "Watch Dogs" and, before that, I was Audio Lead with the recently announced "The Crew", another Next Gen Ubisoft release coming 2014.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 9&refid=17

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: BRIAN TYLER - ASSASSINS'S CREED 4: BLACK FLAG (2013)

#30 Post autor: Adam » wt lip 16, 2013 19:32 pm

cóz, tak czułem że nie jest możliwe by Brajan miał 3 tytuły na sam listopad :mrgreen:
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ