Red Dead Redemption

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Red Dead Redemption

#1 Post autor: WhiteHussar » pn kwie 29, 2013 00:49 am

Jeśli któryś ze słuchaczy muzyki filmowej kiedyś miał okazję choć trochę czasu poświecić na granie ( na konsoli ) to z pewnością słyszał o Red Dead Redemption.

O grze nie ma co się rozpisywać bo zapewne każdy ją zna a jeśli nie to o niej słyszał.

Choć przy tworzeniu gier prawie w ogóle nie zatrudnia się sławniejszych ( pewnie co za tym idzie lepszych ) kompozytorów w celu zmniejszenia kosztów bądź temu podobnym przyczyną to nie raz w grze można usłyszeć kawał dobrej roboty.

Muzyka w Red Dead Redemption jeszcze bardziej przybliża gracza do klimatów Westernowych nie wspominając o całej reszcie.

A opinie? Nie czytałem nigdzie żadnych recenzji soundtracku z tej gry w PL, a szkoda bo jestem ciekaw opinii

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Red Dead Redemption

#2 Post autor: Templar » pn kwie 29, 2013 02:21 am

Soundtrack z RDR jest świetny, szczególnie w grze absolutny geniusz tak jak i sama gra. Ostatnio sobie właśnie po raz kolejny pokonuję grę na 100%, jak ja bym chciał bardzo, żeby zrobili kolejną część, jedna z najlepszych produkcji R*. Świetne są też piosenki, uwielbiam Compass, które leci jak wracamy do rodzinki 8)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Red Dead Redemption

#3 Post autor: WhiteHussar » pn kwie 29, 2013 10:53 am

Templar pisze:Soundtrack z RDR jest świetny, szczególnie w grze absolutny geniusz tak jak i sama gra. Ostatnio sobie właśnie po raz kolejny pokonuję grę na 100%, jak ja bym chciał bardzo, żeby zrobili kolejną część, jedna z najlepszych produkcji R*. Świetne są też piosenki, uwielbiam Compass, które leci jak wracamy do rodzinki 8)

Gierka miażdży wszystko. Ja sobie ściągnąłem complete soundtrack gdzie jest 200 utworów.

Mam nadzieję, że na nowe konsole pojawi się kontynuacja !

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Red Dead Redemption

#4 Post autor: Bucholc Krok » pn kwie 29, 2013 13:46 pm

Templar pisze:Soundtrack z RDR jest świetny
Kupiłeś vinyla?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ