Kyd, Velasco, Varner & Dikiciyan - Borderlands 2 (2012)

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7854
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Kyd, Velasco, Varner & Dikiciyan - Borderlands 2 (2012)

#46 Post autor: DanielosVK » śr wrz 26, 2012 20:30 pm

Templar pisze:jedna z najbardziej klimatycznych ścieżek do gier
That's what I call fail.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Kyd, Velasco, Varner & Dikiciyan - Borderlands 2 (2012)

#47 Post autor: Koper » śr wrz 26, 2012 20:32 pm

Templar pisze:LOL, ale fail ta recka, dopiero teraz ją zobaczyłem, epic fail.
Epic Fail to Twoje wypowiedzi w temacie muzy do HL2. Nie wiem co Ty bierzesz, ale to chyba nielegalne. :mrgreen:
Templar pisze:A score i całe udźwiękowienie gry zdobyło całą masę nagród w 2004 roku, jedna z najbardziej klimatycznych ścieżek do gier, zresztą jak Kelly Bailey odszedł w zeszłym roku z Valve to były petycje, gdzie ludzie błagali aby wrócił, bo nie wyobrażają sobie HL3 bez niego.
Ja tam sobie jak najbardziej wyobrażam.

A nagrody mnie nie interesują. Gra zdobyła ich multum pewnie to z rozpędu i za muzę wcisnęli.

Prawda jest taka, że przy tym to HGW arcydzieła pisał.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Kyd, Velasco, Varner & Dikiciyan - Borderlands 2 (2012)

#48 Post autor: Templar » śr wrz 26, 2012 20:42 pm

Ja nic nie brałem, za to wy chyba w inne gry graliście, Bailey robił muzę do wszystkich części HL i fakt jest taki, że wszystkie te ścieżki są uznawane za jedne z najbardziej kultowych scorów growych, zresztą polecam poczytać opinie w newsach o odejściu Bailey'a z Valve. Poza tym koleś poza scorem odpowiadał także za udźwiękowienie gry, a w tym przypadku to akurat HL2 było rewolucją w grach, kompletnie nową jakość wprowadził, powstało sporo dokumentów na ten temat.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Kyd, Velasco, Varner & Dikiciyan - Borderlands 2 (2012)

#49 Post autor: Koper » śr wrz 26, 2012 20:45 pm

Kultowe? Ciekawe dla jakich fanbojów.
Może w Twoim środowisku czcicie ten twór, ale wszystkie normalne osoby mają go w poważaniu głębokim. No i nikt ogarnięty nie powie, że to dobra muza jest. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Kyd, Velasco, Varner & Dikiciyan - Borderlands 2 (2012)

#50 Post autor: Templar » śr wrz 26, 2012 20:56 pm

Pierwszy raz spotykam się z negatywną opinią na temat scorów do HL, a w wielu recenzjach wspominano o muzyce i zawsze się nią zachwycano, no i Bailey stworzył megakultowe Hazardous Environments:

http://www.youtube.com/watch?v=4Nw8zKOX858

i Valve go używa teraz zawsze w swojej "czołówce" 8)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Kyd, Velasco, Varner & Dikiciyan - Borderlands 2 (2012)

#51 Post autor: Koper » czw wrz 27, 2012 16:58 pm

Templar pisze:Pierwszy raz spotykam się z negatywną opinią na temat scorów do HL
To pora wyjść z zaklętego kręgu nerdów i posłuchać głosu rozsądku. :mrgreen:

A ten dżingielek to był już przy okazji starego, pierwszego Half Life'a i wiadomo, że on jest kultowy, ale muza w dwójce to taka padaka, że nawet jej na ten kijowy soundtrack pod nazwą Orange Box nie wrzucili i tylko jakieś kawałki z episode I i II dali. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Kyd, Velasco, Varner & Dikiciyan - Borderlands 2 (2012)

#52 Post autor: Templar » czw wrz 27, 2012 17:19 pm

Koper pisze:
Templar pisze:Pierwszy raz spotykam się z negatywną opinią na temat scorów do HL
To pora wyjść z zaklętego kręgu nerdów i posłuchać głosu rozsądku. :mrgreen:

A ten dżingielek to był już przy okazji starego, pierwszego Half Life'a i wiadomo, że on jest kultowy, ale muza w dwójce to taka padaka, że nawet jej na ten kijowy soundtrack pod nazwą Orange Box nie wrzucili i tylko jakieś kawałki z episode I i II dali. :P
Bo do jedynki też robił muzę Bailey, a soundtrack z dwójki był na CD w kolekcjonerce HL2, którą mam :) Niezły dzisiaj rarytas, jak ktoś sprzedawał z 2 lata temu na eBayu to za kilkaset $ poszło :D
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

ODPOWIEDZ