Diablo 3 - Russel Brower

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Diablo 3 - Russel Brower

#31 Post autor: Templar » pn lip 02, 2012 20:30 pm

Bucholc Krok pisze:
Templar pisze:A ja dzisiaj na Giermaszu CD Projektu kupiłem 2 kolekcjonerki, każda po 350zł :P 10 sztuk w sumie było :D
I to Ty opylasz na Alledrogo? :D
Jedną sztukę zostawiłem dla siebie, laptop wrócił ostatnio z serwisu i zaczynam grać :D A drugą sprzedałem niedawno za 600zł :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Diablo 3 - Russel Brower

#32 Post autor: Bucholc Krok » wt lip 03, 2012 10:03 am

To jeszcze idą za tę cenę? :o Myślałem, że będzie wysyp i cena zleci .
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Diablo 3 - Russel Brower

#33 Post autor: Templar » wt lip 03, 2012 18:17 pm

Bucholc Krok pisze:To jeszcze idą za tę cenę? :o Myślałem, że będzie wysyp i cena zleci .
Zleciała z 700zł :P Miałem trzymać dłużej i poczekać, aż sprzedadzą większość egzemplarzy to cena wzrośnie, ale się wystraszyłem, bo podobno na ten drugi rzut Diablo było też trochę EK :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Diablo 3 - Russel Brower

#34 Post autor: Bucholc Krok » śr lip 04, 2012 15:36 pm

Na trójce kokosów się nie zbije i za 10 lat, tyle tego wyszło. Co innego dwójka. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Diablo 3 - Russel Brower

#35 Post autor: Bucholc Krok » pt gru 20, 2013 19:37 pm

Właśnie otwarto pre-ordery na dodatek w edycji kolekcjonerskiej. Pudło identyczne jak w podstawce, ale kolory poprawione. 8) Szkoda tylko, że nie będzie płyty z muzyką. :x

Obrazek
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ