Greg Edmonson - Uncharted 3: Drake's Deception

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Mefisto

Re: Greg Edmonson - Uncharted 3: Drake's Deception

#31 Post autor: Mefisto » sob mar 31, 2012 18:22 pm

Z okazji trójeczki przesłuchałem sobie poprzednie części. Jedynka w porównaniu do swoich następców jest bardzo biedna, natomiast dwójeczka to istna perła - z tych trzech chyba najlepsza, bo i czas w miarę rozsądny i wszystko to nie rozłazi się, jest spójne i w ogóle. Świetna muzyka. Trochę brzmienie miejscami zbyt jednolite, ale nic, czego nie dałoby się wybaczyć.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Greg Edmonson - Uncharted 3: Drake's Deception

#32 Post autor: Templar » wt maja 29, 2012 14:55 pm

Ostatnio często słucham całej trylogii i obecnie trójka dla mnie najlepsza, szczególnie pierwsza płyta to od pierwszego do ostatniego utworu to dla mnie geniusz. Na drugim miejscu oczywiście dwójka i tutaj też nie ma do czego się przyczepić, ale w trójce muzyka jest, że tak powiem bardziej potężna, pewnie większy budżet był to i orkiestra większa była. Czekam na czwórkę, może już na E3 zapowiedzą :D Na FMFa mogliby w sumie Edmonsona zaprosić, ile bym dał za to, żeby usłyszeć Uncharted na żywo i jeszcze Firefly :D
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Greg Edmonson - Uncharted 3: Drake's Deception

#33 Post autor: Templar » sob lip 27, 2013 10:55 am

Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Greg Edmonson - Uncharted 3: Drake's Deception

#34 Post autor: Kaonashi » sob lip 27, 2013 14:13 pm

Temat byś mu założył. W końcu to Twój pupilek :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Robson
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: pt gru 31, 2010 19:20 pm

Re: Greg Edmonson - Uncharted 3: Drake's Deception

#35 Post autor: Robson » sob sie 03, 2013 08:49 am

Witam,
czy OST Limited Edition Uncharted 3 sprzedawana na Amazon.uk to to samo co na stronie La La Land?

Edyta:
cofam pytanie, już doczytałem.
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

ODPOWIEDZ