Modern Warfare 3

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Modern Warfare 3

#151 Post autor: Adam » pt kwie 20, 2012 22:10 pm

pousuwało wszystkim posty za ostatnie 2-3 godziny! gdzie są moderzy? :( Mefi tu chwalił Brajana...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#152 Post autor: Templar » pt kwie 20, 2012 22:11 pm

Teraz będą Ci wmawiać, że nic takiego nie było, a później w kaftan bezpieczeństwa Cię zapakują :mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Modern Warfare 3

#153 Post autor: Adam » pt kwie 20, 2012 22:14 pm

to poaptrz po godzinach z kiedy ostatnie posty są wszystkich :(
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5932
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Modern Warfare 3

#154 Post autor: kiedyśgrześ » pt kwie 20, 2012 22:20 pm

Chwalił, widziałem :)
Ja i tak nie kumam o co chodzi z tymi ochami :)
Obrazek

Mefisto

Re: Modern Warfare 3

#155 Post autor: Mefisto » sob kwie 21, 2012 01:11 am

Nie no, do chwalenia było daleko :) Napisałem jedynie, że w grze pewnie daje radę, a na przydługiej płycie jest parę po prostu fanych momentów.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#156 Post autor: Paweł Stroiński » sob kwie 21, 2012 14:56 pm

Z powodu recenzenckiego obiektywizmu podwyższyłem ocenę o pół gwiazdki. Moja prywatna ocena wynosi szczerze mówiąc trzy. Jest różnica między tym, co wypisuję na forum prywatnie, a czego nie napiszę w recenzji. Na przykład nazywanie kompozytora "intelektualnie miałkim" wprost byłoby po prostu nieprofesjonalne.

Ten sam problem wystąpił, jak pisałem Sherlocka 2, bo miałem momenty, gdzie trudno mi było uniknąć wulgaryzmu, a to na pewno w recenzji wystąpić nie może :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#157 Post autor: Wawrzyniec » sob kwie 21, 2012 16:23 pm

Recenzencki obiektywizm. To to samo o czym wspominał Babuch przy recenzji "Karate Kid". Choć muzyka mu się podobała to zamiast wystawić 4,0 jak mu podpowiadało serce wystawił 3,5 aby było obiektywnie.

Ja mam swoje wątpliwości co do "recenzenckiego obiektywizmu". Nie uważam, że to zła rzecz, ale sam staram się być bardzo naturalny w mych recenzjach. Co oczywiście nie znaczy, że coś zarzucam drugiej stronie.

W każdym razie ciekawa recenzja i gratuluję. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#158 Post autor: Paweł Stroiński » sob kwie 21, 2012 19:08 pm

Templar pisze:
Paweł Stroiński pisze:W tej chwili gram w Mass Effect 3.
Grałem trochę w dwójkę, a ostatnio jeszcze demo trójki i jakoś nie trawię tej serii. Fabularnie bardzo fajna, ale rozgrywka to jak dla mnie lipa i jeszcze w przypadku ME3 na PS3 są chyba jakieś problemy z framerate'em, miałem wrażenie, jakby czasem ta gra się ścinała. Kilkanaście minut dema, a wymęczyłem się przy nim jakbym grał 10 godzin :P


A w Uncharted 3 (i w poprzednie części) grałeś?
Pominąłem niechcący albo mi usunęło posta:

Nie grałem w żadne Uncharted.

Szukam MW1 na PS3, bo nie przeszedłem a mam zamiar zrecenzować muzykę, na prawach serii.

Mass Effect 3 w grze mi się podoba bardzo, zwłaszcza, że pozwalają tej muzyce oddychać i będę to recenzował też.

Przede mną jeszcze recenzje:

Medal of Honor (Djawadi), przeszedłem część gry i jestem w stanie coś powiedzieć o tej muzyce
Crysis 2 - to samo, pozwolę sobie nie wymieniać WSZYSTKICH kompozytorów tej muzy :mrgreen: ; recenzuję tu wydanie Lali
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Harry Gregson-Williams)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#159 Post autor: Templar » sob kwie 21, 2012 19:12 pm

Ja polecam Ci Uncharted 2 i 3 , jedynkę też, żeby całą fabułę poznać, ale druga i trzecia część to dla mnie genialne gry, jak zacząłem w nie grać to przez kilka godzin nie mogłem się oderwać, PS3 warto kupić choćby po to, żeby tylko w to zagrać :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#160 Post autor: Wawrzyniec » sob kwie 21, 2012 21:26 pm

Paweł Stroiński pisze:Medal of Honor (Djawadi), przeszedłem część gry i jestem w stanie coś powiedzieć o tej muzyce
Gry nie znam. Ale jeżeli chodzi o muzykę to obok "Fright Night" najlepsza praca Djawadiego z jaką się spotkałem.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#161 Post autor: Templar » sob kwie 21, 2012 21:51 pm

A dla mnie jedna z gorszych, choć wszystkiego nie słuchałem (całe szczęście :D), dla mnie najsłabsza rzecz z tego MoH'a, bo sama gra nawet mi się podobała, nie aż tak jak MW, ale parę etapów było bardzo fajnych i czekam na nowego, będzie można GROM-em grać! :D
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Modern Warfare 3

#162 Post autor: Adam » pn wrz 10, 2012 15:35 pm

z infa jakie uzyskałem od osoby bliskiej Brajanowi - score nie wyjdzie samemu na tłocznym cd, bo 100% sprzedaży albumu od samego początku jest przekazywane na cel charytatywny dla stowarzyszenia weteranów, o czym akurat wiedziałem ( http://www.callofdutyendowment.org/ ) i to jest ponoć tym powodem... trochę dziwne, bo przecież płytek tez by się kilkaset sztuk sprzedało. no ale skoro Brajan i Activision nic z tego nie mają, to może dlatego nikomu nie paliło się do zrobienia CD.. pozostaje zatem liczyć, że np. kiedyś np. LaLa zrobi zbiorczego boxa z wszystkich części tak jak z Medalami...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#163 Post autor: Paweł Stroiński » pn wrz 10, 2012 16:46 pm

Lala tego nie zrobi akurat, może inny wydawca... EA i Activision to tak jak Disney i Dreamworks, zwalczają się wzajemnie jako największa konkurencja, a Lala ma deal z EA.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#164 Post autor: Templar » pn wrz 10, 2012 16:53 pm

Wydali tylko MoHa i Crysisa 2, także bez przesady z tym dealem z EA :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Modern Warfare 3

#165 Post autor: Adam » pn wrz 10, 2012 17:51 pm

otóż to. pominięte i dziwnie niezauważone zostało natomiast takie same moje pytanie o NFS:The Run, na którym mi zależy o wiele bardziej niż na MW3, a które jest właśnie EA, więc może coś się ukaże wytłoczone za jakiś czas..
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ