Modern Warfare 3

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#136 Post autor: Paweł Stroiński » czw kwie 19, 2012 23:30 pm

Dzięki pomocy Adama udało mi się przesłuchać te kawałki, o których mówiłem (jako game rip całość jest niestety poszatkowana, gdybym miał talent do montażu, bym je odpowiednio posklejał sam). Mocne, ale w grze wypada to dużo lepiej, ale, jeśli ktoś nie widział filmiku, jest to tam wprost genialne.

Dobrze zmontowane na album byłoby lepsze od całego tego pumpinu. Jest tam ponad 3 godziny muzyki. Stąd zespół i tutaj (i w MW2) jest tak duży. Jeden kompozytor, zwłaszcza pracujący poza tym projektem, by tego nie udźwignął, chyba że spędziłby nad tym sam rok.

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Modern Warfare 3

#137 Post autor: kiedyśgrześ » pt kwie 20, 2012 11:27 am

Równiutko wam odwaliło, przecież to jest wielkie nic, straciłem tylko czas, typowa przygrajka do gry :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#138 Post autor: Paweł Stroiński » pt kwie 20, 2012 15:48 pm

Recenzja wreszcie na stronie. Muszę ją tylko uzupełnić o klipy, ale to mogę zrobić, jak tylko wrócę do domu.

A potem co najmniej miesięczny urlop od twórczości Briana Tylera. Wymęczył mnie ten score i tekst.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#139 Post autor: Templar » pt kwie 20, 2012 16:22 pm

Jak na osobę nielubiącą Tylera to recenzja całkiem dobra, spodziewałem się czegoś gorszego :D Ocena 3,5 też spoko, ja osobiście oceniam na 4 ;) Jedna uwaga tylko co do początku:
Pierwsza to już nieistniejące Infinity Ward - twórcy serii, którzy przeszli do Activision z Electronic Arts, a mówiąc ściślej, jest to ekipa Medal of Honor: Allied Assault mająca w dorobku konkurencyjną serię
Infinity Ward ciągle istnieje, ze studia odeszło tylko parę znaczących osób, m.in. Jason West i Vince Zampella, to właśnie oni byli projektantami Medal of Honor: Allied Assault. Ci dwaj panowie zostali zwolnieni kilka miesięcy po wydaniu MW2, prawie 1,5 roku przed MW3 :P A teraz założyli własne studio i robią dla EA jakąś grę 8)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#140 Post autor: Paweł Stroiński » pt kwie 20, 2012 16:29 pm

Dzięki, próbowałem śledzić to, co się dzieje z IW zaraz po Modern Warfare i się totalnie w tym pogubiłem, a poza tym miałem problem natury językowej, bo jak wstawiałem reckę, zorientowałem się, że zupełnie pominąłem udział Sledgehammera i wyszło jak wyszło :mrgreen:

Swoją drogą sytuacja cokolwiek popieprzona: Po Allied Assault odeszli z EA, by dla Activision robić największą konkurencję serii Medal of Honor. Jak się pokłócili, wrócili do EA i pewnie będą celować w największą możliwą konkurencję dla CoD-a albo coś takiego. Po prostu piękne :mrgreen:

Muszę się dowiedzieć, kto robi muzykę do nowego MoH-a, swoją drogą, bo Warfighter wychodzi w październiku tego roku, a wciąż nie wiadomo, kto muzę robi. Nie obraziłbym się akurat, jakby wrócił Ramin.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#141 Post autor: Wawrzyniec » pt kwie 20, 2012 16:42 pm

Teraz to zasługujesz sobie na wizytę relaksacyjną w SPA. 8) Tyle Briana słuchałeś, tyle się ograłeś (biedaku :wink: ) i rzeczywiście recenzja solidna, wręcz mini doktorata stworzyłeś i jak na wielkiego hejtera to nad wyraz pozytywna ocena. :) Gratuluję. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#142 Post autor: Paweł Stroiński » pt kwie 20, 2012 16:50 pm

Do czegoś podobnego do SPA mam nadzieję pojechać w lipcu. Zainteresowanych, skąd ten pomysł, zapraszam w poniedziałek, by obejrzeli o 17:20 TVP 2 :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#143 Post autor: Wawrzyniec » pt kwie 20, 2012 16:51 pm

Fuck wtedy akurat będę w drodze. :x Ale wiem o co chodzi. :wink: 8) :wink: 8)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#144 Post autor: Paweł Stroiński » pt kwie 20, 2012 16:55 pm

A czasu spędzonego nad samą grą nie żałuję wcale. Dawno się tak dobrze nie bawiłem, jak przy tej grze.

W tej chwili gram w Mass Effect 3.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#145 Post autor: Paweł Stroiński » pt kwie 20, 2012 17:00 pm

Co do jeszcze score'u Tylera, w recenzji pominąłem mój ulubiony fragment, ale dam go w klipach. Chodzi o koniec Somali Payback. Ten wokal mi się bardzo podobał.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#146 Post autor: Wawrzyniec » pt kwie 20, 2012 17:07 pm

Paweł Stroiński pisze:A czasu spędzonego nad samą grą nie żałuję wcale. Dawno się tak dobrze nie bawiłem, jak przy tej grze.

W tej chwili gram w Mass Effect 3.
Hm, widzę, że lubisz walczyć? Ale na smoki się nie wybierasz, rozumiem? :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#147 Post autor: Paweł Stroiński » pt kwie 20, 2012 17:08 pm

Chodzi o Skyrima? Rozważam :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#148 Post autor: Wawrzyniec » pt kwie 20, 2012 17:11 pm

Mam znajomą, która myśli o odwołaniu ślubu ze względu na Skyrima. Chłopak więcej spędza czasu z grą niż z nią. :P
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Modern Warfare 3

#149 Post autor: Templar » pt kwie 20, 2012 17:12 pm

Paweł Stroiński pisze:W tej chwili gram w Mass Effect 3.
Grałem trochę w dwójkę, a ostatnio jeszcze demo trójki i jakoś nie trawię tej serii. Fabularnie bardzo fajna, ale rozgrywka to jak dla mnie lipa i jeszcze w przypadku ME3 na PS3 są chyba jakieś problemy z framerate'em, miałem wrażenie, jakby czasem ta gra się ścinała. Kilkanaście minut dema, a wymęczyłem się przy nim jakbym grał 10 godzin :P


A w Uncharted 3 (i w poprzednie części) grałeś?
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Mefisto

Re: Modern Warfare 3

#150 Post autor: Mefisto » pt kwie 20, 2012 18:53 pm

Paweł Stroiński pisze:Recenzja wreszcie na stronie.
To nie jest recenzja, to jakaś analiza :P

ODPOWIEDZ