HANS ZIMMER & LORNE BALFE CRYSIS 2 VG

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE CRYSIS 2 VG

#46 Post autor: Bucholc Krok » śr kwie 13, 2011 16:16 pm

Te lepsze kawałki otagujcie Zimmerem a te gorsze Balfem. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Ele
Początkujący orkiestrator
Posty: 626
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 16:05 pm

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE CRYSIS 2 VG

#47 Post autor: Ele » pt kwie 15, 2011 01:09 am

Balfe napisał dobrego Ironclada, a wy nadal po nim jeszcze jeździcie?

Otagujcie jako Hans Zimmer & Lorne Balfe. Albo po prostu otagujcie Balfem. Źle się czuję, kiedy zdaje sobie sprawę że na last-cie większość scrobbli Balfe ma ode mnie :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE CRYSIS 2 VG

#48 Post autor: Koper » ndz kwie 17, 2011 17:15 pm

Ele pisze:Balfe napisał dobrego Ironclada
Zaraz dobrego... Przyzwoitego.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Pokemon
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 39
Rejestracja: czw cze 08, 2006 14:57 pm

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE CRYSIS 2 VG

#49 Post autor: Pokemon » pn maja 16, 2011 12:48 pm

Jeden z najlepszych score'ów w klimatach RCP ever. Pewnie dlatego, że nie pisany przez chłopaków z RCP;). Zaskakująco dojrzały, masywny, przemyślany soundtrack. A temat Zimmera i Balfe na 5 z plusem (plus miażdżący, naprawdę fenomenalny Epilogue). Naprawdę solidny kawał muzyki, na tyle dobry, że długość albumu jawi się jako zaleta (ponad 90 minut). Warto się zapoznać z tą muzyką. Dodam, ze sam jestem zaskoczony tym, jak bardzo mi sie ten album podoba, gdyż raczej nie jestem fanem tego typu brzmień.

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE CRYSIS 2 VG

#50 Post autor: Wurger » wt maja 24, 2011 16:41 pm

Pokemon pisze:Jeden z najlepszych score'ów w klimatach RCP ever. Pewnie dlatego, że nie pisany przez chłopaków z RCP;). Zaskakująco dojrzały, masywny, przemyślany soundtrack. A temat Zimmera i Balfe na 5 z plusem (plus miażdżący, naprawdę fenomenalny Epilogue). Naprawdę solidny kawał muzyki, na tyle dobry, że długość albumu jawi się jako zaleta (ponad 90 minut). Warto się zapoznać z tą muzyką. Dodam, ze sam jestem zaskoczony tym, jak bardzo mi sie ten album podoba, gdyż raczej nie jestem fanem tego typu brzmień.
No to muszę go wreszcie kupic :D
Zreszta ostatnio La la mnie zaskoczyła z serwisem :D Przez pomyłkę cofnęli mi zamówienie na box Moh i oddali kase.Kiedy im o tym napisalem to koleja przesyke miałem już gratis :D

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE CRYSIS 2 VG

#51 Post autor: Templar » pn gru 03, 2012 21:57 pm

W trójce kompozytorem będzie chyba tylko Borislav Slavov (który skomponował większość kawałków w dwójce), no i ma być też score wydany, ale nie wiem czy będzie CD. Jak pojawi się więcej szczegółów to się temat założy :P A jak ktoś planuje zagrać na PC, to EA podało wymagania:

Obrazek

Grubo :mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE CRYSIS 2 VG

#52 Post autor: Paweł Stroiński » pn gru 03, 2012 22:07 pm

Co do dwójki, Hans spłodził niezgorszy temacik, najlepsza rzecz, jaką wymyślił w 2011 roku. Wyższy średniak, ale i tak 3 razy lepsze od Sherlocka i Piratów 4.

Razem wziętych.

ODPOWIEDZ