Taki fragmencik pod ocenę... (Adam Korzeniewski)

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
korniollo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 14:42 pm

Taki fragmencik pod ocenę... (Adam Korzeniewski)

#1 Post autor: korniollo » sob kwie 24, 2010 14:52 pm

http://w177.wrzuta.pl/audio/1aPme7PYtzR/certum_est

Czekam na komentarze,

Pozdrawiam
Adam Korzeniewski

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#2 Post autor: dziekan » sob kwie 24, 2010 19:54 pm

Geniusz.
Jedź do Stanów!!
Nie masz po co sie marnowac w Polsce :wink:
Tam na miejscu w Californii zalatwisz sobie kontrakt z Remote Control Production bo takiego talentu to nie wolno wręcz marnowac :wink:

Awatar użytkownika
korniollo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 14:42 pm

#3 Post autor: korniollo » ndz kwie 25, 2010 00:06 am

dziekan pisze:Geniusz.
Jedź do Stanów!!
Nie masz po co sie marnowac w Polsce :wink:
Tam na miejscu w Californii zalatwisz sobie kontrakt z Remote Control Production bo takiego talentu to nie wolno wręcz marnowac :wink:
Super, wielkie dzięki za opinię no i w ogóle.

Stany, Stany ("fajowa jazda") ... gdyby to było takie proste
... jedno jest pewne: pomarzyć - dobra rzecz

Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#4 Post autor: dziekan » ndz kwie 25, 2010 01:17 am

Ale serio mówiąc to naprawde brzmi ciekawie ;)
Podejrzewam,że troche trzeba sie pobawic z tymi programami zeby opanowac to i owo,ale koncepcja tego utworu jest prosta i (co najważniejsze) ma chwytliwą melodie bez niepotrzebnych kombinacji.
Niektorzy za dużo kombinują i przez to tak mało przekonująco to wychodzi,ale tutaj jest jak najbardziej w porządku.
Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
korniollo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 14:42 pm

#5 Post autor: korniollo » pn kwie 26, 2010 02:17 am

dziekan pisze:Podejrzewam,że troche trzeba sie pobawic z tymi programami zeby opanowac to i owo,
Fakt, skupiłem się głównie na muzyce w kontekście melodycznym, tym bardziej, że nie korzystam z żadnych programów komputerowych do obróbki dźwięku. Pracuję tylko i wyłącznie przy pomocy klawisza - Korga Pa2XPro i powiedzmy, że próbuję go ogarnąć.. :)

I tu nowość:
http://korniollo.wrzuta.pl/audio/aQwIN4 ... i_-_tempus

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#6 Post autor: Adam » pn kwie 26, 2010 08:38 am

fajna rzecz! firma "Goska-Pudlo & Kiep-Song Company" wymięka ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#7 Post autor: Ghostek » czw maja 06, 2010 14:13 pm

No fajne, fajne... :)
A ja tylko czekam, aż Adam coś spłodzi i opublikuje, a nie tylko ciska gównem w moje zabawy z Reasonem i prace Pawła, które wybacz, ale pewien poziom reprezentują w przeciwieństwie do moich ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#8 Post autor: dziekan » pt maja 07, 2010 12:03 pm

Tomasz Goska pisze:No fajne, fajne... :)
A jak twoje KIEP -SONGI ? :)
Bedzie świeża dostawa? :P

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#9 Post autor: Adam » pn maja 10, 2010 09:52 am

Tomasz Goska pisze:No fajne, fajne... :)
A ja tylko czekam, aż Adam coś spłodzi i opublikuje, a nie tylko ciska gównem w moje zabawy z Reasonem i prace Pawła, które wybacz, ale pewien poziom reprezentują w przeciwieństwie do moich ;p
hmm.. nie przypominam sobie żebym gdzieś robił to co piszesz w tym temacie - żadnych komentów, żadnych konkretów nie dawałem bo nie ma po co i o czym... była jakaś luźna ironia z mojej strony i tyle pare razy, i to odnośnie nazwy kiepsong.. więc po co ta spinka? :)

nazwe kiepsong nie wymysliłem ja, i nie ja recenzuje homemady robiąc z nich drugiego Conana prawie - nie wiem czy o tym wspominałem, a jesli tak to powtórze: że nie jest winą młodych kompozytorów że sytuacja na rynku jest jaka jest, ale poklepanie po główce żeś biedny z tego powodu no to ja po znajomości cie zmaksuje w recce i dzięki temu Wajda weźmie cie do "Katynia 2", a Bay do "Transformers 7" jest dla mnie - tylko dla mojej skromnej osoby - niepoważne i tyle. I takie działania nic a nic nie zmienią. Uprzedzając ewentualne pytania pisze że nie ma znaczenia dla mnie Twoja działalność w demoscenie bo nie o to mi chodzi.. Dlatego też z tej całej otoczki nie biorę udziału w tego typu zabawach i dyskusjach bo demoscena ma swoje portale i tyle które mnie nie interesują, a czy Ciebie interesują to też nie wnikam.. To że Ty sobie na portal dajesz recki czegoś z kręgów powiedzmy demosceny to Twój wybór i nic do tego nie mam i nie zamierzam się o takich tworach wypowiadac bo mnie nie interesuja. Tyko prosze mi nie wkładać do ust ze cos mowilem o violemi skoro nie powiedziałem tego :) Co jest kiepsongiem a co nie, to też moja skromna opinia :) A o szumnie zrecenzowanym projekcie wypowiadać się nie zamierzam - zrobili to inni za mnie licznie i dobitnie w komentarzach, natomiast o Twoich kiepsongach bardzo chętnie się wypowiem bo Dziekan do tego żwawo namawia, choc ich też nie słucham :D także Tomkuuuuuuu.... wiecej LUZIKU :D
#FUCKVINYL

Mefisto

#10 Post autor: Mefisto » pn maja 10, 2010 13:16 pm

Kurde, pobieżnie spojrzałem na temat: Abel Korzeniowski, really? :D
Masz szansę się wybić z podobnym nazwiskiem :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#11 Post autor: Adam » pn maja 10, 2010 13:16 pm

E.. tam jest E , a nie O :P
#FUCKVINYL

Mefisto

#12 Post autor: Mefisto » pn maja 10, 2010 13:17 pm

No i? Wystarczy literówka jakiejś sekretarki lub pomyłka producenta i angaż gwarantowany :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#13 Post autor: Adam » pn maja 10, 2010 13:18 pm

takie pomyłki to tylko w sekretariacie prezesa pisu możliwe są a nie tam :)
#FUCKVINYL

Mefisto

#14 Post autor: Mefisto » pn maja 10, 2010 13:19 pm

Przy polskich nazwiskach wszędzie są możliwe pomyłki :D

Awatar użytkownika
korniollo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 14:42 pm

#15 Post autor: korniollo » wt maja 11, 2010 00:20 am

Bardzo często zdarza się komuś gdzieś coś przekręcić w moim nazwisku np. Korzyniewski albo Korzeniawski, jednak najczęściej to właśnie Korzeniowski. Męczące i wkurzające. Szczerze, nie słyszałem o tym gościu nigdy - jakoś tak mniej mi już te pomyłki przeszkadzają.. :D

pozdrawiam
A.K. (i tu się zgadza!)

ODPOWIEDZ