parę utworów do przesłuchania i poddania krytyce

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
GuardianDraco
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 23, 2010 21:16 pm

parę utworów do przesłuchania i poddania krytyce

#1 Post autor: GuardianDraco » wt mar 23, 2010 23:18 pm

Witam interesuję się muzyką filmową i od niedawna próbuję wymyślic parę utworów i wdroźyc się w te tematy związane z komponowaniem takiej muzyki. Podaję linki do 2 utworów czekam na opinie jakieś wskazówki itp. Utwory nie są skończone w 100% zanim je dopracuję tzn mastering poprawki artykulacji drobne zmiany motywów itp chciałbym usłyszec wasze opinię wrażenia i wskazówki. Pozdrawiam :) [/b]


http://guardiandraco.wrzuta.pl/audio/79 ... film_score

http://guardiandraco.wrzuta.pl/audio/7X ... film_score
Ostatnio zmieniony pt kwie 02, 2010 16:35 pm przez GuardianDraco, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#2 Post autor: Koper » pt mar 26, 2010 22:08 pm

Link 2 i 3 jest ten sam. A co do utworów, to całkiem, całkiem. Wiadomo - sample nigdy nie zabrzmią jak orkiestra, ale starasz się by aranżacje były rozbudowane i "kolorowe", co się chwali. Niezła rytmika - może warto iść w tym kierunku, jak najwięcej się pobawić, poeksperymentować z perkusjonaliami. :) pozdrawiam
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
GuardianDraco
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 23, 2010 21:16 pm

#3 Post autor: GuardianDraco » sob mar 27, 2010 00:55 am

faktycznie pomylily mi sie linki juz poprawilem trzeci link co do instrumentow perkusji poeksperymentuje zobacze co z tego wyjdzie w sumie jestem na etapie poznawania tego programu dzieki za komentarz cenie sobie to bo poczesci to nam pomaga i uczy czasem pozdrawiam :)

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

#4 Post autor: Piotr Hummel » wt kwie 06, 2010 17:17 pm

Podobają się niektóre momenty. Ciekawy styl. Nie podobał mi się urwany koniec w Ship and the Storm.

ODPOWIEDZ