Warszawa - film na YouTube

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MaciekDobrowolski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 16
Rejestracja: wt cze 28, 2005 11:50 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Warszawa - film na YouTube

#1 Post autor: MaciekDobrowolski » ndz gru 07, 2008 18:42 pm

Witam,
zapraszam do obejrzenia filmu p.t. "Warszawa" z moją muzyką. Jest to 7 minutowa impresja na temat stolicy i pulsującego w niej przez 24 godziny życia. Sam utwór powstał już jakiś czas temu (ok. 1 rok), ale film dostępny jest w internecie od niedawna... Zachęcam do komentowania.

Adres: http://www.youtube.com/watch?v=dako-0kTsvY

Muzyka w lepszej jakości dostępna jest na mojej stronie domowej oraz na http://www.Lastfm.pl
pozdrawiam,
Maciek

Mefisto

#2 Post autor: Mefisto » ndz gru 07, 2008 21:41 pm

sama muzyka w porządku i chwilami nawet pasuje do filmu, ale tylko miejscami - sam film: porażka, zupełnie nie wiem co to ma być, ale z Warszawą ma raczej niewiele wspólnego (gdyby nie te parę panoram i fragmenty z metrem, to nie pomyślałbym, że to Warszawa)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23261
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#3 Post autor: Mystery » pn gru 08, 2008 11:18 am

Co od filmiku, to ktoś postanowił pobawić się w Godfreya Reggio, niestety nie wyszło. Kompozycja natomiast udana, dobrze współgra z obrazem.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#4 Post autor: Koper » ndz lut 15, 2009 00:38 am

Przez moment myślałem, że to kolejny trailer "Night" i nawet parę chwytów w muzyce, też zbliżonych do tych, jakie w ścieżce do tamtego obrazu stosuje Skubiszewski. :) Film jako amatorska produkcja nawet ujdzie. Muzyka jednak ciekawsza, bardzo fajna kompozycja. Ale czy mi się zdaje czy są pewne podobieństwa w dwukrotnie powtórzonej w utworze takiej charakterystycznej dramaturgicznej kulminacji, do "Summer Overture" Mansella z "Requiem for a Dream"? :)

ODPOWIEDZ