Rafał Aniszewski-kompozycje od serca

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
aisha140
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 16, 2008 08:19 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Rafał Aniszewski-kompozycje od serca

#1 Post autor: aisha140 » pt maja 16, 2008 16:26 pm

Witam chciałbym się z wami podzielić moją twórczością związaną z komponowaniem muzyki orkiestrowej. Na co dzień gram i tworzę w zespole rockowym Intermission(www.intermission.xt.pl) jednak pewne okoliczności zaważyły iż chciałem sprawdzić się w roli kompozytora muzyki w formie klasycznej. Także czekam na wasze komentarze i liczę na profesjonalną krytykę :lol:
oto link z moimi utworami http://rafalaniszewski.mp3.wp.pl/?tg=L3 ... guaHRtbA==

Awatar użytkownika
GuardianDraco
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 23, 2010 21:16 pm

Re: Rafał Aniszewski-kompozycje od serca

#2 Post autor: GuardianDraco » wt mar 23, 2010 22:10 pm

Witam jestem nowy na tym forum przesluchalem wiekszosc utworow rowniez interesuje mnie muzyka filmowa orkiestrowa i od niedawna w sumie zaczynam cos tam sklejac jesli chodzi o moja opinie to zaczne od tego ze pomysly maja cos w sobie tylko ze jesli chodzi o slowo orkiestrowe to jakos brakuje mi wlasnie instrumentow orkiestrowych i rozwinietych sekwencji nie mowie ze ich nie ma tylko jakos ich malo w sumie masz dobry pomysl tylko musialbys cos dodac i zmienic wtyczki na bardziej naturalne ktore maja troche wiecej artykulacji ozywic troche utwory nie w sensie szybciej i glosniej ale dodac im pelni ale to juz tylko moja opinia narazie jestem w trakcie nagrywania swoich wypocin jak uda mi sie je wrzucic to rowniez czekam na szczera opinie relacje odczuciaza sluchania i wskazowki wiadomo kazdy inaczej odbiera muzyke pozdrawiam

ODPOWIEDZ