Konkurs ?

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...

Co sadzisz o pomysle na konkurs kompozytorski ?

jestem za
8
67%
jestem przeciw
2
17%
jest mi to obojetne
0
Brak głosów
chcialbym wziac w nim udzial
2
17%
 
Liczba głosów: 12

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MaciekDobrowolski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 16
Rejestracja: wt cze 28, 2005 11:50 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Konkurs ?

#1 Post autor: MaciekDobrowolski » pt sie 19, 2005 16:15 pm

Witam ! Zwracam sie do redaktorow serwisu Film Music z propozycja ogloszenia konkursu kompozytorskiego. Tego typu konkursow jest w Polsce bardzo malo (jedyny do ktorego maja dostep amatorzy to chyba ten, ktory ok. pol roku temu odbyl sie na soundtracks.pl), a szkoda. Wydaje mi sie, ze takowy konkurs zarowno podniosl by prestiz serwisu (oraz bylby swietna reklama), jak i dal mozliwosc wykazania sie mlodym tworcom. W sprawie nagrod, jesli takowe bylyby przewidziane, mozna sie dogadac np. z audiofactory.pl - oni chyba sa zainteresowani takimi rzeczami.

p.s. Przepraszam za brak polskich znakow, ale w chwili obecnej jestem w Anglii i tu o czyms takim nie slyszeli.
pozdrawiam,
Maciek

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#2 Post autor: Łukasz Wudarski » pn sie 22, 2005 11:34 am

Hm jestem za. Pomyślimy nad organizacją czegoś takiego. Jak tylko bedziemy w stanie zapewnić możliwie najlepszą infrastrukture, na pewno ogłosimy taki konkurs. Póki co szykujemy inne niespodzianki.
Why So Serious !?

Eydur
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: sob maja 28, 2005 10:02 am

#3 Post autor: Eydur » wt sie 23, 2005 16:55 pm

Taki konkurs można z organizowac i bez nagród. Fakt ze nagrody przyciagają, lecz zapewne wielu przyciagnie sam udział w takim konkursie.

Gość

#4 Post autor: Gość » śr lut 01, 2006 12:01 pm

To co? Bedzie cos z tego konkursu? Nagroda mogloby byc napisanie muzyki do nowego Indiany ;)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#5 Post autor: Ghostek » pn lut 20, 2006 14:39 pm

Anonymous pisze:To co? Bedzie cos z tego konkursu? Nagroda mogloby byc napisanie muzyki do nowego Indiany ;)
...albo randka z jednym z redaktorów FilmMusic.pl :P
Obrazek

ODPOWIEDZ