Stworzone dla gry FPS Greenlight (projekt)

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michał Nitecki
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 09:39 am

Stworzone dla gry FPS Greenlight (projekt)

#1 Post autor: Michał Nitecki » pt lut 13, 2015 23:16 pm

Witam, chciałbym Wam przedstawić utwór który tworzę (na tą chwilę jest projekt) do gry FPS, która niedługo znajdzie się na Greenlight. Jako, że nie jestem jakimś super mega prosem proszę Was o wskazówki dotyczące brzmienia, harmoniki, kompozycji itd. Przypominam, że utwór jest jeszcze w "fazie wczesnej alph'y" :))

Odnośnie utworu.

Wszelkie instrumenty to VST poza bębnami, okrzykami na 1/4, pianinem i rzecz jasna gitarą (nagrana przeze mnie).

Nie szczędźcie słowami =czytaj= wszelka krytyka jest jak najbardziej za, działa to na mnie bardziej motywująco :) ale oczywiście bądźcie szczerzy :)

Dziękuję i czekam na komentarze.


https://soundcloud.com/michalnitecki/ma ... 3-fps-game
Od muzyki piękniejsza jest cisza.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Stworzone dla gry FPS Greenlight (projekt)

#2 Post autor: Koper » śr lut 18, 2015 19:22 pm

Całkiem fajne. Nie wiem czy to celowe czy nie, ale za cholerę po jego wysłuchaniu nie mogę powiedzieć nic o grze: jej czasie czy miejscu akcji, zaś te okrzyki + elektronika w środkowej części bardziej przywodziły mi na myśl jakieś Street Fightery niż FPSy. :) Co to za gierka ma być? :) Niemniej utwór na plus, pomysł na instrumentarium podoba mi się, można by pomyśleć nad dopracowaniem melodii może, by była bardziej charakterystyczna.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ