Dwa utworki

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
franca
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 01, 2014 22:34 pm

Dwa utworki

#1 Post autor: franca » pn gru 01, 2014 23:34 pm

Jestem tu nowy, pozwólcie więc, że przywitam się z wami moimi dwoma utworkami. Jeden z czasów szkoły wykonywany przez orkiestrę, a drugi nowszy, na fortepian (tu niestety nagranie z programu).

Komponowałem trochę w szkole muzycznej (fortepian), przez rok było mniej czasu ale znów wracam do mojego hobby. Najwyższy czas przestać chować kawałki do szuflady!

Zachęcam do słuchania i komentowania. Liczę na konstruktywne uwagi!

https://soundcloud.com/donproton

Piotr_G
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 16
Rejestracja: śr gru 19, 2012 14:54 pm

Re: Dwa utworki

#2 Post autor: Piotr_G » sob gru 06, 2014 20:13 pm

Cześć,
chciałem się odwdzięczyć za skomentowanie moich utworów więc skomentuje Twoje. Pierwszy utwór "Moja mała schizofrenia " tak średnio mi się spodobał. Nadałeś mu dobry tytuł bo faktycznie można odczuć jakby napisał go jakiś schizofrenik (oczywiście bez urazy). Drugi zaś "Marzenie" przypomina muzykę filmową ze starych polskich filmów z jednej strony a z drugiej strony przypomina trochę muzykę klasyczną. Ale ogólnie jest w porządku.
Życzę miłej dalszej pracy

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

Re: Dwa utworki

#3 Post autor: Piotr Hummel » pn gru 08, 2014 12:37 pm

Marzenie piękny klasyczny. Bardzo mi się podobała harmonia i orkiestracja zdaje się, że to jest nagranie na żywo. Piękna melodia. Schizofrenia nie zachwyciła mnie tak bardzo jak Marzenie.

franca
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 01, 2014 22:34 pm

Re: Dwa utworki

#4 Post autor: franca » pn gru 08, 2014 14:24 pm

Dziękuje bardzo za komentarze :) Tak, "Marzenie" było nagrywane. "Moja mała schizofrenia" to taki eksperyment trochę, ostatnio podoba mi się tego typu muzyka. Niedługo postaram się wrzucić coś nowego.

ODPOWIEDZ