Czy jest nadzieja?

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Trubik
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 17:44 pm

Czy jest nadzieja?

#1 Post autor: Trubik » wt lip 29, 2014 04:04 am

Witam, mam na imię Kuba i za niedługo skończę 18-ście lat(to tyle o sobie :) ). Ostatni post wstawiłem ok. rok temu i do tej pory się trochę pozmieniało, ale nie zmieniło się to, że wciąż prawie w ogóle nie uczyłem się w kierunku muzyki (nie wliczając gry na gitarze i tabulatury). Od trzech lat robię to z zamiłowania i niektórzy mówią, że to co robię jest dobre. Piszę na tym forum, ponieważ jest ono przeznaczone muzyce filmowej (wydaje mi się, że takową tworzę ;) ) i dla tego, że chciałbym zaczerpnąć opinii na temat mojej muzyki którą do tej pory stworzyłem. Oto kilka moich nowych utworów:
Z góry dziękuję za opinię.

Awatar użytkownika
Marcin
Początkujący orkiestrator
Posty: 538
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 16:59 pm
Lokalizacja: Gąsawa

Re: Czy jest nadzieja?

#2 Post autor: Marcin » wt lip 29, 2014 09:31 am

Przesłuchałem dwa razy... i powiem tylko tyle, że w trakcie słuchania miałem ciary na plecach, i to nie raz! Człowieku, to co robisz nie jest tylko dobre. Moim zdaniem jest bardzo dobre! I rzecz najważniejsza. W Twoich utworach słychać prawdziwe, szczere emocje - a to w muzyce jest dla słuchacza chyba najważniejsze. Jestem pod wrażeniem! I od dzisiaj jestem Twoim fanem. Pozdrawiam.
Będę szczery, Tylko Jerry 8)

Trubik
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 17:44 pm

Re: Czy jest nadzieja?

#3 Post autor: Trubik » wt lip 29, 2014 16:48 pm

Dziękuję bardzo, czytając takie rzeczy od wewnątrz rozpiera mnie radość i daje mi większą motywację do tworzenia czegoś co wręcz kocham robić :) .

ODPOWIEDZ